Domů Profil prodejce hanidlo
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Ústí nad Labem, ČR
  • 28 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (25) 100%
Nadšenci: 22
Aktivita: aktivní
Prodáno: 28
Registrace: 22.7.2010
Město: Ústí nad Labem
Stát: ČR

hanidlo

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém virtuálním hokynářství, 

vzhledem k tomu, že jsem si zpočátku založila profil, jehož jméno si nikdo nepamatoval, byla jsem nucena vymyslet si srozumitelnější název. Můj paralelní nickname je scoiattolo - tedy italsky veverka - přátelé velmi využívali slovníku Italsko-českého, aby se mých výrobků dopátrali. Časem bych chtěla zachovat zejména tento nový - hanidlový profil. 

 Vlastně ani nevím jak to všechno začalo... zcela jistě nenápadně .... výroba dárků pro příbuzné těmi nejdostupnějšími technikami, .... líbilo se... a tak jsem párkrát zrealizovala tzv. kreativní akce, kdy jsme s kamarádkama v tehdy ještě poloprázdném bytě vytvářely adventní věnce, květináče, trička a zkoušely vyzrát na hedvábí.... Postupem času se to nějak zvrhlo v akce žrací :-(

Od té doby tvořím spíše single, nadchla jsem se pro smalt (v peci), tiffany techniku a mozaiku. Nyní máme doma malého caparta, takže není tolik času jako dříve, i tak se snažím si najít alespoň chvilku pro ten nejlepší způsob relaxace - tvoření.

Děkuji všem dárcům srdíček, flerboxerům i autorům psaných komentářů, nevěřili  byste, ale potěší to mnohdy i více než koupě daného artiklu. Čímž nechci říct, abyste nenakupovali :-). 

 

                    

Způsob dopravy
Zboží zasílám většinou v bublinkových obálkách, doporučeně. Na přání můžu poslat zásilku i obyčejně, ale na vlastní nebezpečí (i když mám s doručováním zásilek dobrou zkušenost, jistota je jistota).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od hanidlo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--