Domů Profil prodejce hnízdilky
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Trhové Sviny, ČR
  • 442 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (201) 100%
Nadšenci: 1029
Aktivita: aktivní
Prodáno: 442
Registrace: 12.1.2012
Město: Trhové Sviny
Stát: ČR
Důležitá informace: Hnízdilky přesunují zástěrky ke švambi a na ostatní zboží vyhlašují výrazné slevy, které potrvají do konce července. Potom hnízdilky švambi a lind odlétnou každá do svého hnízda.

hnízdilky

/ Prodávající
Novinky
411136
31.7.2015 Dnes s hnízdilkami naposledy. Děkujeme všem našim příznivcům a těšíme se na vás v samostatných profilech švambi a lind.

 

 švambi a lind

 

 

Hnízdilky švambi a lind Vám představují svou spolupráci. Lind kreslí a tiskne a děkuje lotrovi za rady sítotiskové. Švambi navrhuje a šije a děkuje Tony za látky z fabričky dědečka Poldíka. Obchůdek hnízdilek obsahuje převážně šitou spolutvorbu domácího ražení, z materiálů a látek přírodních (len, kanafas, popelín), sítotiskem ozdobených.


zahnizďujeme ve státním Zámku Dačice

*********************

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko * děkujeme, že respektujete naše autorská práva

Způsob dopravy
NAKOUPÍTE-LI SOUČASNĚ I U ŠVAMBI, PLATÍTE JEDNO POŠTOVNÉ *** zboží posíláme doporučeně českou poštou max.do 3 prac.dnů po připsání platby na účet... posíláme v obálce nebo krabici, které rády recyklujeme... lze i osobní předání v Bukové u Trhových Svinů... při nákupu nad 1.000 Kč, přiložíme malý dáreček .......................v rámci ekologického přístupu posíláme faktury v elektronické podobě, pokud si přejete jinak, prosím napište do objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od hnízdilky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--