Velevážení zákazníci, Zieglerovic pilně budují nové bydlení, a proto momentálně nepřijímáme speciální zakázky.Taktéž na poštu běháme omezeně, proto se dodání balíčku může opozdit.Upozorňujeme na delší dodací... více »
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Tony Zieglerová
Prodávající
Řetová
Registrace: 8.1.2009

Právě jste narazili na šílenou Tony! Stříhá, aby znovu slepovala a sešívala, sbírá a syslí, aby předělané rozdávala. Neunikne jí žádný drátek, provázek, sklíčko, papírek, látky klůcek a jiné nepotřebnosti. Je to divná ženská. Skříň s oblečením má menší než manžel, zato skříně s kutilským materiálem praskají ve švech a jsou všude: v bytě v paneláku, ve sklepě, v garáži, v práci...

Tak jestli se nebojíte, račte vstoupit. Nebo pojďte k Zieglerům na návštěvu domů;)

Nebo potřebujete nutně zjistit, jak Tony vypadá doopravdy? Tak pojďte na návštěvu zase sem;)


V obchůdku u Zieglerů najdete spoustu věcí rozličných - od materiálu po nezbytné maličkosti:

- zboží od deníků, notesů, krabic, cedulek až po záložky ve vintage stylu s reprodukcemi dobových prvorepublikových reklam a obrázků. Tištěno na kvalitní papíry inkoustovou technologií, citlivé na vlhko (jako každé papírové zboží).

- kousky s originálními vetchými obrázky ze starých časopisů - pro opravdové milovníky starých časů - s obrázky je nutno zacházet opatrně, jsou senzitivní na světlo a vlhko, pro koláže doporučuji antireflexní úpravu skla

Na celém procesu výroby  mne nejvíce baví právě to šmejdění po půdách a listování hodiny a hodiny v zaprášených hromadách.  Motivy používané na výrobu si  spojuji s nějakým příběhem skutečné osoby, která kdysi dávno žila, většinou jsou to lidé z mého okolí a rodiny - dělám  rodinný rodokmen. I Tony Zieglerová pochází z dob dávno minulých a byla to moje praprababička.

- šitá srdíčka - každé jiné, jinak zdobené, většinou vyrobené z nějakého vintage starodávného materiálu - látky, knoflíku apod.

- recykousky - recyklovat mě baví a občas narazím na nějaký materiál, který volá po proměně. Kolekce plná nápadů a vychytávek - u každého zboží najdete uvedený původní materiál a leckde i odkaz na blog o tom, jak výrobek vznikal

V současnosti se nejvíce věnuji výrobě Zieglerovic provázků, na kterých pracujeme s panem Zieglerem spolu. Také se občas pokoušíme o nějaké novinky, jako třeba utěrky a ručníky pro vaše kreativní tvoření, něco do kuchyně apod.

 

Ač si náš pradědeček rád vykouřil fajfčičku tabáku, u Zieglerů se nekouří;) Výrobky jsou tedy vyrobeny v nekuřáckém prostředí.

 

Ziegleři tvoří mimo jiné z materiálu od :

Pindruše-verulin ,Renule, Ametyst, Kralik7Baruska27, Jaňule, Zuzannna, Simple, Danasik, Vladi, sayuri, Flekyzdeky, ARTWOOD

Tyto obchůdky svoje výrobky spojily s nostalgickým duchem Zieglerovic obchodu nebo svázaly Zieglerovic provázkem: hnízdilky(šité záležitosti), jirra.m (zde např.), barbucha73 (její šperky vám přijdou dárkově zabalené v nostalgickém duchu), Iva.CZ(uzlíky), Chala, Home sweet home (dekorace), LOTR,(klíčenky aj.)  MiNo, Lucie Filipská (ozdůbky), Jihočeský klub (uzlíky), martie (ptáčci, trika), Corpus Delicti-CD (srdcata), A basta (bezva kaťata), Jitule6 (dekorace),

Tvoříte z materiálu od Zieglerů? Dekorujete naše ručníky, přišíváte naše buttonkové knoflíky, stříháte a sešíváte naši metráž, aplikujete naše písmenkové nášivky, uzlíkujete s našimi provázky? Pošlete nám vnitřní poštou odkazy na vaše výrobky nebo jejich fotky;) Rádi je zařadíme do našeho "matroškového" flerboxu nebo blogu - podpoříme váš obchůdek nebo pochválíme výrobek. Čas od času Ziegleři také vyberou pár šťastlivců, kterým pošlou něco na tvoření pro radost;)

Způsob dopravy
Zboží balím do recykrabice (případně do bublinkové obálky). Posílám doporučeně Českou poštou nejpozději do 14 pracovních dnů po připsání platby na účet (mimořádné změny najdete v profilu u blikajícího vykřičníku). Zboží posílám i do zahraničí,přesná cena za poštovné vám bude sdělena vnitřní poštou;)
Obchodní podmínky

Tyto Obchodní podmínky platí pro nákupy uskutečněné u prodejce Tony Zieglerová na www.fler.cz

1. info o prodejci: Automatický systém Fleru ukáže nakupujícímu před objednáním identifikační  údaje prodávajícího.

2. Objednávky: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Nebude-li zákazník komunikovat (zejména po přijetí objednávky a následném nezaplacení), vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 10 dnů od odstoupení od smlouvy.

2.1. Poštovné se řídí platným ceníkem České pošty nebo jiného přepravce, hmotností a velikostí zásilky. O jeho celkové výši bude kupující informován při potvrzení objednávky Vnitřní poštou. Poštovné může být také zvýšeno z důvodu pojištění zásilky nad cenu 500 Kč nebo v případě odesílání zásilky jako Křehké. Upozornění zasíláme při potvrzení objednávky, kupující má možnost od objednávky odstoupit. Dále je upozornění o možných vyšších nákladech na poštovné uvedeno u popisku konkrétního zboží. Poštovné do zahraničí je navýšené o poplatky bankovních převodů (zpravidla 150 Kč cena za poplatky + částka za poštovné). Pokud kupující není ochoten uhradit poplatek spojený s bankovním převodem, vyhrazuje si prodejce právo zrušit objednávku.

2.2. Zboží na zakázku: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%. Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je kupující povinnen zakoupit. Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně. V současné době nepřijímáme výrobu zboží na zakázku.

2.3. Faktura: Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list je přístupný elektronicky u uvedené objednávky, na vyžádání i se zbožím.

2.4. Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Objednávku lze též na základě dohody převzít osobně s hotovostní úhradou při převzetí.

3. Vrácení zboží: Zboží lze vrátit nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, bez udání důvodů do 14 dnů od obdržení balíčku. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího. Lze též odstoupit od kupní smlouvy v případě zboží na  zakázku, ale vždy po dohodě s prodejcem a udáním uznatelného důvodu (nespokojenost se zpracováním, vada apod. dle Obč. zákoníku).

3.1. Záruční doba je 24 měsíců a začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se naopotřebení a vady vzniklé používáním zboží. 

3.2. Reklamace se řídí platným Obč. zákoníkem. O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).

3.3. Způsob vrácení nebo reklamace: Zásilka s vráceným nebo reklamovaným zbožím odeslaná na dobírku nebude převzata. Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

4. Obchodní podmínky jsou platné od 1.1. 2014

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
672188
14.11.2017 Uctivé pozdravení od Zieglerů všem příznivcům. Životní okolnosti nás momentálně posunuly někam jinam, proto se nemůžeme věnovat provázkům ani jiným radůstkám. Třeba zase někdy...hezké dny přejeme
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím