Domů Profil prodejce Hooping
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Brno, ČR
  • 542 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (113) 100%
Nadšenci: 233
Aktivita: aktivní
Prodáno: 542
Registrace: 14.6.2013
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Milé zákaznice, nově máme v nabídce e-book pro hoopingové začátečníky! Je určen pro ženy, ale využijete ho i pro svoje děti, které si neví s kroužením rady. E.

Hooping

/ Prodávající
Novinky
1038918
14.12.2022 Zapomněla jsem vložit odkaz na e-book - najdete ho tady ;) https://www.fler.cz/zbozi...

Vítejte ve světě hoopingu :)

Jsme manželský tým Jiří a Eva Němcovi, žijeme v Brně a vyrábíme pro vás obruče na hooping.

A jak to všechno začalo?

Náhodou jsem na internetu objevila krátké video o hoopingu. Bylo to cvičení s velkou obručí, kterou se cvičící ženy snažily udržet kolem pasu nebo boků. Zaujalo mě to.

Začala jsem o kroužení s obručí přemýšlet a hledat na internetu víc informací a také vhodnou obruč. Za pár dnů jsem v knihkupectví náhodou objevila knížku Cvičíme s obručí s přiloženým DVD. Knížku jsem pročítala, DVD měla zkouknuté, tak už mi zbývala jen ta obruč, abych mohla začít. Našla jsem ji a po poradě s rodinou (jaká barva bude nejlepší Usmívající se), jsem si ji objednala. Byla jsem z ní nadšená! Nadšená natolik, že jsem začala přemýšlet  o výrobě vlastních obručí...

Výroba obručí je úžasně kreativní činnost. Líbí se mi kombinovat různé barvy a šířky pásek, až nakonec vznikne nová obruč.

Proč hooping? Je to zábavné cvičení, při kterém spálíte spoustu kalorií, posílíte svaly, uvolníte se, odbouráte stres i tuky. Posílením zádových svalů docílíte snížení bolestí zad. Začnete s obručí dělat věci, které se vám zdály skoro nemožné, naučíte se překonávat sami sebe.

Přeji vám, aby se vám dařilo objevovat nádherný svět hoopingu a aby obruč naplnila všechna vaše očekávání!

Z každého srdíčka i komentáře mám velkou radost :)  Moc vám všem děkuji za krásná hodnocení a zprávy, jak se vám daří kroužení! To je pro mně ta nejlepší odměna a zároveň motivace do další práce :)

Jestli se vám líbí některá z prodaných obručí nebo obruč, která je v nabídce, ale chcete ji v jiné velikosti, kontaktujte mně vnitřní poštou, když budu mít dané pásky skladem, ráda pro vás obruč vytvořím. Stejně tak není problém se domluvit na více kusech jednoho typu obruče - ať už ve stejné velikosti nebo v různých velikostech.

Pokud si nebudete jistí správnou velikostí obruče, napište mi vnitřní poštou, ráda vám poradím.

 Obruče máme vystavené ještě na jiném prodejním místě, proto by se ve výjimečných případech mohlo stát, že zboží už nebude dostupné. Těmto situacím se však budeme snažit předejít aktualizací dostupnosti zboží. Za možné nepříjemnosti se omlouváme.

Osobní odběr v Brně je možný po předchozí domluvě a vzhledem k EET i předchozí platbě na účet. Fakturu vystavujeme v el.podobě, máte možnost si ji sami vytisknout. V případě zájmu o vytisknutí faktury a její zaslání spolu s balíkem  nás prosím informujte ve zprávě k objednávce.

Ráda bych vás také pozvala na profil mého manžela, kde najdete jeho autorské fotografie www.fler.cz/foton

Připravila jsem pro vás informace, které vám pomohou orientovat se v nabídce našich obručí a vybrat si tu správnou.

Fitness obruče - pro dospělé začátečníky, ideální k posilování a hubnutí

vel.100 cm 

- váha obruče je cca 800g

- průměr trubky 25 mm

- dospělí začátečníci

- vyšší postava

- starší věk

- nadváha

- kdo není zvyklý sportovat, není pohybově nadaný, mrštný

- bolavá záda

- ženy po porodu

 

vel.95 cm

- váha obruče cca 700g

- průměr trubky 25 mm

- dospělí začátečníci spíše menší a štíhlé postavy

- pohybově zdatnější

- mladší věk

- mírně pokročilí - tato obruč je přechod mezi těžší 100 cm a lehčí taneční 95 cm obručí. Využijete ji také v případě, kdy už máte základy hoopingu, ale na lehčí taneční obruč si ještě netroufáte. 

 

Taneční obruče - pro pokročilé dospělé, teenagery a větší děti; ideální k tanci
a trikům                    

vel.95 cm

- váha obruče cca 500g

- průměr trubky 20 mm

- pro pokročilé dospělé na kroužení kolem těla

- pro dospělé začátečníky na triky mimo tělo

- pro teenagery a vyšší nebo silnější děti zhruba od 13 let

- je lehčí než fitness obruče, proto je rychlejší; je nezbytné mít základy hoopingu s těžší obručí nebo být pohybově nadaný, mrštný, pružný, aby vám kroužení šlo a nebyli jste demotivováni

- vhodná i pro dospělé začátečníky s velmi dobrým tanečním nadáním, pružností a spíše štíhlé postavy

 

vel.90 cm

- váha obruče cca 500g

- průměr trubky 20 mm

- vhodná pro pokročilé hoopery

- na triky mimo tělo

- pro teenagery

- pro děti zhruba 10-13 let

 

Dětské obruče - pro děti

vel.60 cm

- váha obruče cca 300g

- průměr trubky 20 mm

- vhodná pro děti cca 3-6 let

 

vel.70 cm

- váha obruče cca 370g

- průměr trubky 20 mm

- vhodná pro děti cca 6-8 let

 

vel.75 cm

- váha obruče cca 400g

- průměr trubky 20 mm

- vhodná pro děti cca 7-9 let

 

vel.80 cm

- váha obruče cca 430g

- průměr trubky 20 mm

- vhodná pro děti cca 8-10 let

 

vel.85 cm

- váha obruče cca 470g

- průměr trubky 20 mm

- vhodná pro děti cca 9-11 let

 

vel.90 cm

- váha obruče cca 500g

- průměr trubky 20 mm

- vhodná pro děti cca 10-13 let

- více informací je uvedeno v sekci taneční obruče

 

vel.95 cm

- váha obruče cca 500g

- průměr trubky 20 mm

- vhodná pro děti cca od 13 let

- vhodná pro teenagery

- více informací uvedeno v sekci taneční obruče

 

U dětí rozhoduje při výběru správné velikosti obruče kromě věku také jejich výška, typ postavy, pohybové nadání a pružnost. Když se rozhodujete mezi dvěmi velikostmi obruče, tak když je dítě menší, štíhlé, mrštné, pohybově nadané - doporučuji vzít mu menší průměr obruče. V případě, že je dítě vyšší, silnější a není zvyklé se moc hýbat, zvolte větší průměr.

Správný výběr obruče je důležitý, aby se s obručí dobře kroužilo. Nevhodně zvolená velikost obruče není důvod k reklamaci, proto vybírejte pečlivě a když si nebudete jistí, napište mi a já vám poradím.

 

 

 

 

 

 

Zasláním objednávky zákazník souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

1) Před objednávkou si přečtěte informace Jak vybrat obruč - najdete zde rozdělení našich obručí a rady pro výběr správné velikosti. Když si nebudete jistí, napište mi vnitřní poštou. Špatně zvolená velikost obruče není důvodem k reklamaci.

 

2) Naše obruče mají vyšší hmotnost (až 800g) než lehké plastové obruče z hračkářství nebo ze sportovních potřeb. Dbejte tedy na bezpečí vaše i vašeho okolí vytvořením dostatečného prostoru kolem vás, když budete kroužit s obručí. Prodejce nenese žádnou zodpovědnost za jakákoliv případná zranění či poškození vybavení domácnosti způsobené manipulací s obručí.

 

3) Obruče jsou dekorovány kvalitními páskami od zahraničních výrobců a dodavatelů. Každou obruč při dokončení fixuji průhlednou vinylovou páskou na místech spojů pásek. Je to z toho důvodu, že tato místa jsou nejvíce náchylná k uvolnění a natržení. Tímto způsobem se snažím zajistit, aby byla co nejlépe ochráněna. Pásky se při kroužení a dopadu na zem ničí, to je přirozené, tomu nelze zabránit, ale výběrem vhodného povrchu je ochráníte co nejdéle.

 

Na kroužení je ideální hladký povrch, nejlépe podlaha a koberec, který zároveň tlumí hluk. Venku je vhodnější tráva než asfalt, musíte však počítat s tím, že tráva pásky na obruči zbarví. Při ušpinění pásky ji otřete hadříkem lehce navlhčeným vodou. Nedávejte obruč blízko topení, v létě ji nenechávejte na slunci (na zahradě, v autě...), z pásek by se působením tepla uvolnilo lepidlo a zničily by se. Poničení pásek způsobené padáním obruče nebo působením tepla není důvodem k reklamaci obruče.

 

4) Ideální uchovávání obruče je pověšení na háčku nebo uložení na zemi (např.pod postel nebo tam, kde na ni máte místo a povrch je rovný). Obruč časem může změnit svůj původní kulatý tvar a zoválnět. To však nemá na kroužení žádný vliv, je to spíše estetický problém, který můžete vyřešit tím, že obruč lehce stlačíte a natvarujete.  Obruč však nikdy násilně nestlačujte.

 

5) Obruče balíme každou zvlášť do bublinkové fólie a omotáváme strečovou průhlednou fólií. Při objednávce více kusů obručí musíme obruče k sobě připevnit strečovou fólií, proto se může stát, že při rozbalení budou lehce deformované - týká se zejména menších obručí (dětských), které jsou připevněné k velké začátečnické obruči. V tomto případě jen obruč lehce natvarujete do původního tvaru.

 

Před odesláním všechny obruče kontrolujeme a připravujeme, aby měly optimální tvar, k lehké deformaci by tedy mohlo dojít  během dopravy. Obruče jsou pečlivě zabaleny, přesto vždy zkontrolujte, jestli obal není protržený a obruč poškozená. V tomto případě  zjištěné závady oznamte přepravci a obruč nepřebírejte. Když poškození zjistíte až při převzetí balíku, s reklamací se obracejte na dopravce.

 

 Tip pro zákaznice, které si chtějí objednat svoji první obruč pro začátečníky (velikost 100 nebo 95 cm v kategorii pro dospělé) - objednejte si zároveň i obruč taneční, která je určena pokročilejším dospělým, popřípadě ke kombinaci s těžší obručí pro začátečníky, zejména na kroužení kolem rukou, protože je lehčí. Výběr těchto obručí najdete v kategorii taneční obruče. Ušetříte 190 kč na poštovném, když si objednáte obě dvě obruče zároveň a váš trénink hoopingu bude pestřejší díky kombinaci obou obručí.

 

Nabízíme vám možnost ušetřit na poštovném při objednání 2 a více obručí na jednu adresu. Domluvte se proto s kamarádkou, sestrou, švagrovou nebo sousedkou a objednejte si obruče dohromady v jedné objednávce. Částka 190,- Kč za dopravu vám bude účtována pouze jednou na celý balíček.

 

6) Kupní smlouva vzniká v okamžiku přijetí objednávky. Zákazník bude o přijetí objednávky informován vnitřní poštou. Stejným způsobem probíhá informace o platbě zboží a odeslání objednávky.

 

7) Zákazník má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). To se nevztahuje na zboží vytvořené na jeho přání (zakázková výroba).

 

Zákazník je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat vnitřní poštou. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobené užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

 

Při vrácení zboží zpět prodejci ho není možné zasílat na dobírku. Částka za zakoupené zboží bude zákazníkovi vrácena až po doručení zboží prodávajícímu. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

 

8) Fakturu vystavujeme v elektronické podobě, máte možnost si ji sami vytisknout. V případě zájmu o vytisknutí faktury a její zaslání spolu s balíkem nás prosím informujte ve zprávě k objednávce.

 

9) Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Máme zřízen účet u Fio banky, zájemci ze Slovenska, kontaktujte nás před objednávkou vnitřní poštou pro upřesnění informací ohledně ceny za dopravu.

 

10) Osobní odběr v Brně je možný po předchozí domluvě. Dříve jsem nabízela možnost vyzkoušení různých velikostí obručí včetně naučení kroužení a pár základních prvků hoopingu u nás doma. V současné době to již není možné, protože mám malého chlapečka a doma k tomu není prostor.

 

Nabízím tedy jen vyzvednutí obručí u manžela v práci nebo u nás doma. Pro ty z vás, které láká možnost naučit se základy hoopingu, vytvářím online manuál Začínáme s hoopingem.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.ledna 2016

 

Děkuji za vaši trpělivost při čtení obchodních podmínek. Mám pro vás ještě pár informací k hoopingu samotnému :)

 

Základní pravidlo pro kroužení v hoopingu je pohyb směrem dopředu a dozadu nebo zleva doprava - nejedná se tedy o klasické kroužení, které všichni známe s lehkou plastovou obručí Usmívající se. Při samotném kroužení nezapomínejte střídat obě strany, i když to na jednu stranu půjde líp a na druhou skoro vůbec. Dominantní strana je ta, na kterou se vám daří kroužit lépe - a nesouvisí to s tím, že pravák krouží lépe doprava a naopak.

Střídání stran je důležité jako prevence svalové dysbalance a také tím podporujete činnost mozkových buněk. Ze začátku se asi objeví modřiny, toho se nebojte, tělo se časem obruči přizpůsobí. Když vás to bude moc bolet, dejte si pár dní pauzu, než se modřiny zahojí.

Na internetu najdete spoustu ukázek hoopingu, kterými se můžete inspirovat. Jestli budete mít nějaké dotazy, pište, ráda vám poradím (pokud to bude v mých silách).

Důležité povzbuzení na závěr: Hlavně se nenechte odradit padáním obruče! Ze začátku to prostě nejde a obruč padá a padá. To je normální, když se nevzdáte, časem se to zlepší Mrkající.

Přeji vám odvahu vstoupit do světa hoopingu a potom spoustu radosti s obručí! {#emotions_dlg.naruc}

Způsob dopravy
Optimální doprava dle prodejce
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Hooping

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--