Domů Profil prodejce hrohlik
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 4, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 78
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 26.7.2013
Město: Praha 4
Stát: ČR

hrohlik

/ Prodávající
Novinky
888406
21.6.2020 nová výstava, nový článek

https://www.fler.cz/blog/...

 

 

Vítejte, kdykoli vstoupíte...

 

je to už dávno, co jsem vstřebával výtvarné podněty na "žižkárně" obor tvarování dřeva a řezbářství. Osud tomu však chtěl, že hned po škole jsem se ocitl v neuvěřitelném světě loutkového filmu. Vedle takových es, jakými byli Stanislav Látal, Břetislav Pojar, Lubomír Beneš, Garik Seko, vedle takových veličin, jako je Vlasta Pospíšilová, Jiří Barta, Jan Klos, Pavel Koutský, Vladimír Malík a mnoho a mnoho dalších jsem měl tu čest přispět svojí troškou ke vzniku několika večerníčkových seriálů a kouzelných filmů nejen pro děti...

Na svět kolem sebe se nejraději dívám přes objektiv fotoaparátu, občas se přiměji vzít do ruky štětec a barvy, ale obživou mi zůstala výroba filmových rekvizit a zakázková truhlařina všeho druhu.

Pokud si nic z mé současné nabídky nevyberete, snad tedy poslouží alespoň pro potěchu...

Martin Houska

 

 

...čas od času mi vyjdou články v MAGu...

...nebo v síni blogů...

...smolím texty i pro společný klub KRESLÍME...


...to co vyrábím je většinou pokaždé trochu jiné, proto zde nemohu definovat způsoby dopravy jednotlivých položek, ale pokud to půjde, budu využívat služeb české pošty...M.H.


Níže, ve fotogalerii, Vám chci představit něco málo z mých realizací z předflérovského období. Není však vyloučeno, že bych se k některým nemohl vrátit. Pokud zjistíte, že bez toho, či onoho je Váš další život neúplný, napište a bude Vám pomoženo...M.H.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od hrohlik

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--