Domů Profil prodejce ImmumCoeli
Markéta Jeníková
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Hradec Králové 2, ČR
  • 102 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (44) 100%
Nadšenci: 310
Aktivita: aktivní
Prodáno: 102
Registrace: 20.3.2018
Město: Hradec Králové 2
Stát: ČR

ImmumCoeli

/ Prodávající
Novinky
910309
31.10.2020 Milujete ametysty? Na blogu přibyl článek o jejich symbolice a čarovných významech. Hezké počtení!
Immum Coeli je bod, kdy slunce ozařuje přesně protilehlou část Země a je tedy od nás nejdál.
 
Immum Coeli je půlnoc - pravá půlnoc.
 
Je to nejtemnější hodina dne, čarodějná hodina, kdy se dějí podivuhodné věci a nic není tak, jak se za denního světla zdá být.
 
Je to chvíle kouzel a zázraků.
 
 
Šperky ImmumCoeli vznikají tajuplnou metodou electroformingu, tedy galvanického pokovení předmětů - v tomto případě zejména nalezených květin, větviček a jiných přírodnin, a spolu s nimi drahých kamenů.
 
Květiny do šperků vybírám sama a kombinací jejich jednotlivých mystických vlastností vznikají unikátní přírodní amulety, průvodní Vaší osobní stezkou čarodějky, šamana či jiného čarovného stvoření. Šperky jsou vždy sezónní, závisí na ročním cyklu, a jsou tedy zvěčněním svého času.
 
Vítejte ve světě čar a kouzel a poodhalte roušku půlnoci...
Šperky a amulety ImmumCoeli vznikají tajemnou a dosud ne zcela všeobecně známou metodou elektroformingu, jinými slovy také galvanoplastiky nebo galvanického pokovení. Tohoto procesu se vždycky účastní kov, v mém případě měď, která je pomocí elektrického proudu nanášena na formu.
 
Formou mi jsou nejčastěji zázraky přírody - čarovné a půvabné květiny, které sama vybírám a trhám, případně jiné mnou nalezené přírodniny. Zakládám si na tom, aby mezi použitými ingrediencemi vždy vládl soulad v jejich symbolice a hlubším významu. Vzhledem k tomu, že se květiny zpracovávají čerstvé, šperky jsou vždy vysoce sezónní a tvorba na přání je závislá na roční době.
 
Dalším nezbytným prvkem jsou drahé kameny, předmět obdivu a uctívání odnepaměti. I drahé kameny musí svou jedinečností dokonale splynout s ostatními materiály amuletu, aby vznikl jedinečný a harmonický šperk.
 
Žádné dva květy na světě nejsou stejné, žádné dvě perly ani krystaly kamene. A tak i moje šperky jsou pokaždé naprostým a neopakovatelným unikátem.
 
Na závěr přidám upozornění, že veškeré rostliny jsou trhány s nejvyšší něhou a opatrností a vždy mimo chráněná území, a stejně tak v případě použití částí živočichů (hlemýždích ulit, tělíček hmyzu apod.) nebyl  mnou žádný živý tvor usmrcen či zraněn.
Jmenuji se Markéta a ImmumCoeli je mojí one-woman show.
 
Bydlím v kouzelném městě na soutoku a stále hledám cestičky, ať už po souši nebo po řekách, jak do života vnést víc příběhů, magie a zázraků. Jednou z těchto cest je právě i vlastní tvorba.
 
Jsem tedy tak trochu čarodějkou a alchymistkou; v tajemné dílně pod tajemnou Bílou věží míchám dohromady výtvory přírodní s metodami lidskými a vznikají amulety.
 
Jsem taky snílek s hlavou věčně v oblacích a nohama, které jen lehce a jen občas našlapují na pevnou zemi. V mracích se někdy rodí nejlepší nápady, a to i přesto, že ve vlhku se mi kroutí vlasy a mám ucpaný nos.
 
Moje ideální dny jsou takové, kdy venku strašně prší, sněží, bouří nebo je mlha jako mlíko; já si uvařím kafe nebo hrnec čaje a s kočičkou Dorotkou na klíně se můžu věnovat tvorbě, čtení a své domácí zelené džungli. Takové dny ve vysněném případě následují po ránech plných slunce, během kterých můžu poletovat po okolí a sbírat čaromocné bylinky do svých šperků. 
 
A večery jsou zase nejlepší letní, slunečné, strávené ve městě s přáteli nad skleničkou vína, které do sklenky vychytává poslední sluneční paprsky krásného dne...
 
Sladkým závěrem každého dne potom je uložit se ke spánku po boku milovaných a milujících bytostí, ať už dvounohých nebo čtvernohých - největší zázraky mají někdy slupku čehosi zcela prostého.
 
Napište mi taky něco o sobě! Ráda Vás poznávám :)
Způsob dopravy
Zasíláno: *Českou poštou *doporučeně *v bezpečně načechraném balíčku
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ImmumCoeli

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--