Domů Profil prodejce Jana.D
Jana Dohnalová
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Podomí, ČR
  • 886 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (154) 100%
Nadšenci: 897
Aktivita: aktivní
Prodáno: 886
Registrace: 4.5.2011
Město: Podomí
Stát: ČR

Jana.D

/ Prodávající
Novinky
1038467
12.12.2022 Hodně kousků jsem vložila do slevy, tak koukněte. Třeba tam najdete vhodný vánoční dárek https://www.fler.cz/shop/...

Věnuji se práci s textilem, z toho především ručnímu barvení látek, volnému quiltování, malbě na textil a k tomu patřícímu šití.  

Základem pro mě bývá většinou jen čistá bílá látka, kterou si sama nabarvím reaktivními barvami. Ty jsou oproti klasickým kupovaným látkám daleko zářivější a živější a samozřejmě jsou trvanlivé.
Ručně nabarvená látka je ovšem teprve základem pro další tvoření. Na ni pak vytvářím vzor technikou volného quiltování, což by se dalo pojmenovat jako kresba za pomocí šicího stroje. Představte si, že jehla šicího stroje je jako připevněná tužka a vy pod ní pohybujete papírem (v mém případě látkou) tak, aby vám tužka nakreslila vzor. Přesně tak vznikají mé vzory na látkách, které někdy ještě doplňuji malbou textilními barvami. 

Má práce se podobá práci malíře, který začíná s bílým plátnem a na konci je obraz.  A někdy mi pod rukama skutečně vznikají i obrazy. Samozřejmě textilní, kterým se říká art quilty. 

 

 

Způsob, jak výrobky vznikají jsem popsala. A o jaké výrobky se jedná? 

Jedná se o různé druhy bytových doplňků, jako jsou ubrusy a prostíránísedáky, polštáře, obrazy jsem zmínila výše, ale třeba se také může jednat o velké deky. 

Mé výrobky se hodí do interiéru, jehož majitel se nebojí originality a barev. Mám ale v nabídce i černobílé výrobky, ty ovšem k těm barevným perfektně ladí. Výrobek můžete použít jako dominantní barevný prvek strohého interiéru a tím ho oživit, nebo jen barevný výrobek doplníte k dalším barvám vašeho bohémského interiéru. Možnosti jsou nekonečné. 

  
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nezůstávám ale jen u doplňků pro vaše bydlení. Vybrat si u mě můžete také  různé typy taštiček a kabelek, k jejichž výrobě používám stejné techniky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsem připravená na jaro - kabelka

   

Buďte i vy originální. S mými výrobky k tomu máte jedinečnou příležitost. 

 

 Jana Dohnalová

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Máte-li zájem dozvědět se trochu více o mně, můžete se podívat na tento krátký rozhovor z pořadu Sama doma.

Sedáky – Jana Dohnalová

---------------------------------------------------------------------------------------

 Mé výrobky vznikají ve 100 % nekuřáckém prostředí.

---------------------------------------------------------------------------------------

Fakturu v písemné podobě přikládám k objednávkám na vyžádání. V elektronické podobě je faktura k dispozici u každé Vaší objednávky.

Většina výrobků, které u mě najdete, je zdobena technikou volného quiltování.

Že jste nikdy neslyšeli, co to je? Nevadí, v tomto článku najdete všechny odpovědi. No, všechny možná ne, ale základní informaci, abyste si udělali představu, o čem to tu pořád píšu, tu tam určitě najdete. 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce, objemnější zboží v krabici.Zboží je vždy zabalené tak, aby nedošlo k jeho poškození. Je možné i osobní předání v okolí Vyškova, Brna a Blanska.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Zboží

Další zboží od Jana.D

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--