Domů Profil prodejce Jbuttons
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Ostrava - Martinov, ČR
  • 3319 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (399) 100%
Nadšenci: 990
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3319
Registrace: 18.3.2009
Město: Ostrava - Martinov
Stát: ČR
Důležitá informace: Dovolená 24.9.-6.10.

Jbuttons

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milí zákazníci,

 

značka Pup přešla pod logo Jbuttons, nyní nás tedy budete potkávat pod tímto nickem. Naším cílem je podporovat z tohoto zisku služby pro veřejnost, které v Ostravě - Martinově dělá sbor Jednoty bratrské, jehož jsme součástí.

Kromě produktů s grafikou Pupa alias Josefa (rozhovor s ním naleznete zde: Chtěl jsem se vyrovnat Picassovi) naleznete v prodeji také výrobky Renule vytvářené výlučně pro Jbuttons.

Komunikovat s vámi bude nejčastěji Josefova žena Anet, jejíchž pár věcí zde také naleznete.

Pokud byste si přáli nějakou zakázku na míru (svatební oznámení, placky s logem, placky k reklamní akci aj.), neváhejte nám dát vědět, jsme schopni vám nabídnout výrobu, grafický návrh aj. 

Sledovat naše aktivity můžete také na facebookové stránce

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou, po domluvě je možné osobní předání v Ostravě. Zboží zasíláme doporučeně (i placky, ale je možno se domluvit jinak), v bublinkatých obálkách nebo obalené bublinkami a v normální obálce. Cena poštovného zahrnuje i balné,liší se dle velikosti zboží a dle velikosti vaší objednávky Vždy se snažíme zboží odeslat do konce pracovního týdne, ve kterém jste zaplatili. Vzhledem ke špatným zkušenostem s platbami od neregistrovaných zákazníků, jsme se rozhodli k následujícímu kroku - čekání na přijetí platby po standardní dobu 14 dní, zaslání upozorňujícího emailu s připomenutím platby, zrušení objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jbuttons

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--