Domů Profil prodejce kavanzo
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Brno, ČR
  • 760 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (266) 100%
Nadšenci: 625
Aktivita: aktivní
Prodáno: 760
Registrace: 8.9.2008
Město: Brno
Stát: ČR

kavanzo

/ Prodávající
Novinky
881830
12.5.2020 Obchůdek opět ožívá - vloženo nové zboží: https://www.fler.cz/zbozi... a https://www.fler.cz/zbozi...

 Měla bych si upravit profil, abych nalákala co nejvíc zákazníků, hodně prodala, byla bohatá a slavná…Jenže…

- nejsem ani umělkyně ani výtvarnice, školy co mám, mi k ničemu nejsou a tvořím zásadně jen nepořádek v bytě.

- nejsem ničím zajímavá, jedinou zajímavostí na mně je, že nejsem sto zapadnout do průměru, ale vyčnívám jinými směry, než nadprůměr.

- jsem nestabilní, neustále někde lítám a odcestovávám v nečekaných intervalech, dle toho, jak vyžaduje mé zaměstnání. A brát hlínu s sebou do letadla mi neumožňují váhové limity. 

- když už něco vznikne, mám problémy s prezentací. – buď nemůžu najít foťák, když ho najdu, je vybitá baterka a když mám foťák i baterku, mám plnou kartu nebo je tma. Navíc se mi v hledáčku objevuje skvrna od zaschlé kaše (vůbec netuším, jak a kudy se tam dostala). Pokud všecho klapne, už je venku tma. 

- nemám vůbec čas neb jsem chaotik, bordelář  a navíc neumím říkat ne. Tudíž naslibuju a pak nestíhám. Ale jednou... jednou to všechno přijde. A kdo si počká, ten se dočká.

- bohužel nemohu zajistit ani prostředí bez alergenů. Mám sice doma čínského naháče, ale ten je chlupatý. Kočky se u nás vyskytují v podobě prachových kocourů, co vybíhají z pod gauče, když vznikne průvan a rybičky občas plavou bříškem vzhůru (že by alergie na vodu?). Ale na druhou stranu – co tě nezabije, to tě posílí…

I přes to všechno sem-tam nějaký výrobek vznikne – většinou ve tři ráno, po litrech vypité kávy, ovšem s o to větší láskou a péčí.

Takže pokud se Vám bude cokoli líbit, raději si to hned kupte, protože další výroba může být v nedohlednu (produktivitu ovlivňují nevypočitatelné faktory jako např. neochota sousedů snést trošku hluku při výrobě).

 

Každopádně – ať už jste nakoupili, hodláte nakoupit nebo vůbec nenakoupíte – díky za návštěvu a pěkný den.

Kavanzo

 

 

 

.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od kavanzo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--