V současné době se zaučuji v novém zaměstnání, které si mě k mému štěstí samo našlo, což mi zabírá většinu drahocenného volného času. Tudíž nemohu přijímat žádné nové objednávky. Děkuji za pochopení.... více »
Profil uživatele
Lebandurka
Prodávající
Děčín 2
Registrace: 30.10.2011

Všem příznivcům Lebandurčiny tvorby se musím omluvit. V současné době se zaučuji v novém zaměstnání, které si mě k mému štěstí samo našlo, což mi zabírá většinu drahocenného volného času. Tudíž nemohu přijímat žádné nové objednávky. Stránky Lebandurka rušit nehodlám, pokud zbyde trocha času, ráda vytvořím nějaký ten kousek, který Vám jistě s chutí ukáži, případně nabídnu.

Moc děkuji za pochopení a přeji dny plné štěstí. 

Vaše Lebandurka. Slunečnice

 

Vítám Vás u Lebandurky.

Zboží, které zde vidíte je tvořeno technikou měkkého pájení - technikou Tiffani. Tou se označuje spojování skel pomocí měděné lepící pásky a cínové pájky. Tato technika vystřídala techniku vkládání skel do olověných profilů.

Pájení a cínu vůbec, jsem propadla koncem jara roku 2013 po shlédnutí workshopu: "Drát, cín, páska a pájka" od Terezy O. Tímto bych ji ráda poděkovala. Byla to láska na první pohled i dotek.

V mém krámku naleznete převážně šperky s minerály. Ty jsou doplněny komponenty z pocínovaných nerezových drátů, doplněných nerezovými koponenty,kůží a jinými materiály. Šperky a materiál na ně si sama navrhuji, upravuji a tvaruji.

Ráda vytvořím originální šperk na přání z Vašeho či Vámi vybraného kamínku.

PÁR UKÁZEK ŠPERKŮ TVOŘENÝCH NA PŘÁNÍ:

      

      

 

ZHOTOVENÝ ŠPERK BUDE VŽDY MÝM NÁVRHEM, KOLEGYNĚ CÍNAŘKY NEKOPÍRUJI.

PROSÍM RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA.

UKÁZKA SOUTĚŽNÍCH ŠPERKŮ, KTERÉ ZABODOVALY V KLUBOVÝCH SOUTĚŽÍCH:

      

Lebandurka se spolu s dalšími členkami cínařského klubu dostala do článku ve fler MAGU.

 

Lebandurka je členkou klubu, který pomáhá zvířátkům v nouzi.

 

 

Naše nová akce je určena pro Záchrannou stanici pro veverky Pinky. Prodej našich výrobků bude probíhat od 1.10. do 31.12.2015. Utržené peníze se budou odesílat až po skončení akce přímo na účet útulku.

FLERBOX pro veverky


PINKY :: Záchranná stanice pro veverky - www.VEVERATKA.cz

 

 

 

 

Lebandurka se spojila s úžasným dřevěným obchůdkem Dřevěná bižuterie Letokruh. Díky čemuž vznikl projekt "Když se spojí dřevo s cínem.". Posuďte sami co se z tohoto spojení cínu a dřeva vyklubalo. 

 

 

 

 

 

 

 Zboží, které našlo majitele mimo fler, si můžete prohlédnout v mé fotogalerii: "Cín mající majitele"

 

 Pro zdokonalení a procvičení vlastní fantasie a kreativity jsem se účastnila projektu "Prsten denně" inspirovaným ze zahraničí. Bylo to zábavné a občas i stresující. Hlavně ve chvílích, kdy si říkáte, že byste měli jít spát (1hod v noci), hlavou se vám honí nápady na prsteny a vy ne a ne zabrat. Výrobky z akce si můžete prohlédnout v této fotogalerii.

 

Děkuji za návštěvu.

Krásný den Vám přeje Lenka - Lebandurka

 

 

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám v pevné krabičce, Českou poštou, zrecyklovanými bubl-obálkami.Tudíž nepočítám žádné balné, jen čisté poštovné za doporučený dopis, bo balíček. Vše dle velikosti objednávky. Pokud máte zájem o zaslání zboží v dárkové krabičce, ráda vyhovím.
Obchodní podmínky
  • Zboží lze vrátit do 14ti dní bez udání důvodu.
  • Při nezaplacení objednávky do 14ti dní, objednávku ruším a zboží vracím zpět do prodeje.
  • Pokud není zakoupené zboží vyzvednuto z doručovací pošty do 14ti dní a vrátí se zpět, vracím peníze pouze za zboží , bez poštovného
  • Zboží rezervuji po dobu na 14ti dní, platbu čekám do těchto 14ti dní, nejpozději 3 pracovní dny po uplynutí těchto 14ti dní.

         Předem děkuje za pochopení a přeje příjemný nákup Lebandurka

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
476636
6.2.2016 Moji milí, v současné době se zaučuji v novém zaměstnání.Tudíž nemohu, až do odvolání, přijímat žádné nové objednávky. Děkuji za pochopení.LB
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím