Letní poštovné zdarma!! Až do konce prázdnin 31.8.2019 neplatíte poštovné (odečtu vám ho při potvrzení objednávky)!
Profil uživatele
maatja.beads
Martina Křížová | prodávající
Praha 6
Registrace: 15.12.2014

Krásný den, vítám vás!

Letní poštovné zdarma!! Až do konce prázdnin 31.8.2019 neplatíte poštovné (odečtu vám ho při potvrzení objednávky)!

Ocitli jste se v mém koutku světa plném skleněných korálků. Z hromádky takových korálků tu vznikají šperky s příběhem... šperky krásné i tajemné, něžné i hravé. Jsou připravené zdobit a rozzářit tu svou jedinečnou bytost... možná právě Vás!

Maya

 

Beatrice No.5 image image


Světla velkoměsta

 

Šperky jsou šité s péčí, s výběrem kvalitních korálků a materiálů. Ke korálkování používám zejména velice kvalitní japonský rokajl značky TOHO, Miyuki nebo český rokajl značky Preciosa, Matubo, kameny značky Swarovski, minerály a další kvalitní komponenty. Najdete u mne i šperky se shibori stuhami, šité sutaškové šperky či šperky s filigránovou výšivkou.

 

 

  

 

Více o technických informacích ke šperkům a mých doporučeních v péči o ně si přečtěte v záložce O výrobcích. Další realizované šperky najdete také v záložce Galerie. Inspirovat se k individuální objednávce šité Vám na míru se můžete i v již prodaných špercích.

 

Rozkvétám 

 

 

 

U všech výrobků nabízím i možnost výroby podle Vašich požadavků na barevnost či komponenty, případně výrobu některých již prodaných šperků na objednávku. Neváhejte mne kontaktovat vnitřní poštou.

Budu ráda, pokud se Vám korálkové šperky zalíbí a některý z nabídky si vyberete.

Moc mne potěší Vaše fotečka se šperkem zakoupeným v mém obchůdku, kterou zde ráda ukážu ostatním nakupujícím, či zpráva, jak se Vám šperk nosí. Předem děkuji :)

Pěkný den přeje,

Maatja

 

P.S. Děkuji velice všem za milá udělená srdíčka i za krásné komentáře! Děkuji i za všechny krásné Top nominace, ve kterých se objevují moje šperky!

 

..........................................................................................................................

Jsem členkou Klubu šitého šperku - Fler Beadweaving Team.

Jsem členkou Klubu MaŘeNA - materiály a řemesly napříč: SKLO.


 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Šperky jsou šité s péčí, s výběrem kvalitních korálků a materiálů. Proto doporučuji se šperky také pečlivě zacházet, zejména by neměly přijít do styku s vodou, potem či kosmetikou, neměly by padat z výšky na tvrdý povrch. Před sportem a před spaním je sundavejte a ukládejte buď do původní krabičky nebo na vhodné místo (nevystavujte dlouho na slunci).

Před výběrem šperku je vhodné změřit si obvod krku či zápěstí, u výrobků uvádím jejich délku či průměr.

Při nošení si pokaždé zkontrolujte, zda máte šperk dobře zapnutý, předejdete tak případné ztrátě nebo pádu šperku a tím jeho znehodnocení.

Ke korálkování používám zejména velice kvalitní japonský rokajl značky TOHO, Miyuki nebo český rokajl značky Preciosa a další kvalitní komponenty, k šití kvalitní nitě Nymo. V oblibě mám kameny značky Swarovski či kabošony z drahých minerálů. Materiál vždy rozepisuji u každého výrobku zvlášť.

Výroba šperků šitých z korálků je vždy časově náročná, což je zohledněno v ceně výrobku. Čím drobnější korálky, tím déle trvá šperk ušít, výsledný efekt či vzor ale stojí za to :)

Pokud není uvedeno jinak, jedná se o autorský šperk.

U všech výrobků nabízím i možnost individuální výroby podle Vašich požadavků na barevnost či komponenty.

Šperky jsou šité v nekuřáckém prostředí a v prostředí bez zvířecích alergenů.

..........................................................................................................................

 

 


 

 

Ukázky dalších realizovaných šperků

image

 

image

imageimage

image

Eustacia

image

 

imageimage

 

Souprava Adelaide

image

 

imageimage

 

Modrá souprava s Lapis lazuli na přání (náhrdelník, náramek a náušnice)

Dotek motýla (náhrdelník a náramek na přání)

 

 

Blue squareLittle stories - butterfly 

Až se setmí...Kouzla lesních královen

U tří studánek

Carmen

CelestineNa křídlech vážky - modrý

Rhapsody in blueJarní tání

Večerní odleskyOvinu Tě voňavě

Shelly earrings - Ivory CreamZrodila se z mořských pěn

Vzhůru na palubu s delfínemNáhrdelník 3d kostka na dutince

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Kontaktovat mne můžete vnitřní poštou tímto formulářem.

 

 

 

Způsob dopravy
Šperky balím vždy pečlivě dle jejich choulostivosti a zasílám Českou poštou buď jako doporučené nebo cenné psaní. Cena poštovného zahrnuje balné a odvíjí se od váhy a rozměrů balíčku a ceny šperku. Balíček odesílám následující pracovní den po připsání platby na účet. Při odběru více výrobků platíte jen jedno poštovné, které se ale může mírně navýšit v závislosti na celkové ceně či objemu balíčku. Po domluvě je možné výrobek předat i osobně na Praze 6 nebo v centru Prahy, při osobním odběru samozřejmě neplatíte poštovné. Korálkové návody jsou po potvrzení úhrady platby zpřístupněny ke stažení (pokud není uvedeno jinak, nebo je zasílám do 24 hodin po připsání platby na účet ve formátu pdf na e-mail nebo vnitřní poštou).
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Martina Křížová, IČ: 70333530 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/maatja-beads. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

2.5. Rezervování zboží je možné po dobu 14 dnů, poté bude rezervace zrušena. Dle vzájemné dohody je možné rezervační dobu prodloužit o dalších 14 dnů, prodávající si však vyhrazuje právo tak neučinit.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. U Korálkových návodů již zaslaných e-mailem nebo vnitřní poštou nelze odstoupit od smlouvy, dle druhu vady a jejím prokázání lze po dohodě uplatnit bod 4.2.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na vady, které vznikly v důsledku opotřebení jeho používáním či neodbornou manipulací (změna barvy či koroze u bižuterních kovových komponentů, mechanické či chemické poškození, poškození ohněm, ostrými předměty, domácími zvířaty...)

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou v závislosti na jeho velikosti a ceně jako doporučené psaní, cenné psaní či doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Korálkový návod je kupujícímu k dispozici ke stažení ihned po potvrzení úhrady platby prodávajícím. Pokud stažení není možné, zašle prodávající do 24 hodin od připsání platby na účet prodávajícího ve formátu pdf kupujícímu vnitřní poštou (u souborů do 6MB) nebo na e-mail kupujícího, který uvede v objednávce (u souborů nad 6MB).

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 13. července 2016.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
818879
12.7.2019 Letní poštovné zdarma!! Až do konce prázdnin 31.8.2019 neplatíte poštovné (odečtu vám ho při potvrzení objednávky)!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím