Profil uživatele
Monica Otmili
Prodávající
Praha 6 - Vokovice
Registrace: 17.3.2013

Vítám Vás ve svém korálkovém ráji, ve světě tisíců možností...

 

!!!ZNOVUOTEVŘENÍ OBCHŮDKU: 1.8.2018!!!

 

 

 TOP 9 ŠPERKŮ ROKU 2017:

image

Tvůrčí vášní šperkařky Monicy Otmili jsou skleněné korálky. Drobné barevné kuličky s dírkou pod jejíma rukama získávají řád za pomocí jehly a nitě, jimiž je po stovkách sešívá do originálních šperků. Ty mají za cíl dokázat, že i v době, kdy jsme zaplaveni levnou bižuterií z Číny kvalitní česká bižuterie ještě nevymřela a korálky nejsou pouze záležitostí pro děti.

Monica Otmili vytváří technikami beadweaving (šití z korálků) a beadembroidery (korálková výšivka) z kvalitních materiálů jako je české sklo Preciosa, minerály a polodrahokamy nebo třeba krystaly Swarovski. Nevyhýbá se ani netradičním materiálům. S láskou a pečlivostí tak vznikají šperky, které se ve většině případů nebudou opakovat. Jsou stejně jedinečné, jako jejich majitelky.

  

 

 

 

 

 

 

 

"Korálky mě lapily do své moci už v dětství, avšak až v průběhu let se ukázalo, že to bude osud. Šitý šperk mezi všemi tvůrčími technikami, jimž se věnuji, vyhrál na plné čáře.Všechny ozdoby už dávno nevyrábím pouze pro sebe a přátele, mám totiž radost, když mají z mých šperků radost ostatní. Spokojené zákaznice jsou pro mě tou nejlepší odměnou a motivací." 


Inspiraci nachází všude kolem sebe v podobě přírody, mytologie, knih s převážně fantasy tématikou, hudbě, gothic subkultuře i v abstraktních myšlenkách.

tisíce korálků - tisíce možností - exkluzivita - kvalita

Nechte se i Vy pohltit světem tisíce možností.

Máte vlastní ideál šperku? Sháníte vhodný náhrdelník k Vašim novým šatů? Společně k nim vymyslíme šperk na míru! Neváhejte se na mne obrátit s nápadem, který byste si přáli nechat zrealizovat, s radostí Vám vyrobím šperk dle Vašeho přání. :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsem členkou klubu Fler beadweaving Team, sdružujícího tvůrce šitých šperků.

Od ledna 2015 působím v projektu Společnýma rukama, umělecké skupině korálkových šperkařek s charitatvním účelem.

   

Spolupráce

Fotografové:

Lawiane Photography - Zuzana Vorlíková

AH Photography  - Alenka Herzánová

FotoZigo - Miroslav Zigo  

Monika Sandrová

Modelky:

Neira Lohikäärme 

Běla Sýkorová

Margueritte Weinlich

Spisovatelky:

Tereza Matoušková

Kristina Haidingerová

 

Mé šperky jsou výsledkem autorských návrhů i realizací, děkuji, že nekopírujete mé zboží. 

 

Šitý šperk je poněkud křehčí než než ostatní druhy šperků, proto aby Vám vydržel co nejdéle krásný, je třeba se držet pravidel pro správné zacházení.

 

1) Šperk oblékáme jako poslední (a to až po zhotovení účesu, nanesení a zaschnutí parfému, krémů, laku na vlasy a jiných kosmetických přípravků), ale sundáváme jako první.

2) Při nasazování a svlékání šperku postupujeme opatrně a s trpělivostí - žádné tahání či škubání.

3) Zabraňujeme styku s vodou a chemikáliemi. Před užitím sprchy, bazénu, sauny a před mytím nádobí v případě náramků či prstenů, šperky odkládáme.

4) Pokud možno, dbejme na čisté ruce při manipulaci se šperkem, vyhněme se především mastnotě, vodě a chemikáliím.

5) Šperk sundáváme při fyzické námaze, sportu, zvýšenému pocení a před spaním.

6) V době kdy šperk nenosíme, nenecháváme jej v koupelně či jen tak položený, zejména se vyvarujme přímému slunečnímu záření. Ukládáme jej na tmavém místě bez přístupu vody a prachu, a to ve šperkovnicích, organzových či jiných pytlíčcích tak, aby se nezamotal do jiných šperků.

7) Na šperk nepokládáme žádné, natož těžké předměty

8) Dáváme pozor na zachycení např. o ucho kabelky, popruh batohu či jinou textilii.

9) Šperky nedáváme do rukou malým dětem, kterým se sice korálky líbí, ale svou neopatrnou manipulací by jej mohly poškodit a poté případně malé korálky vdechnout či spolknout. Je-li šperk pořízen pro starší dítě, nebo chystáme-li se jej dítěti zapůjčit (např. na karneval), poučíme jej o správném zacházení. Ozdoby odkládáme také před hrou či mazlením s kočičkou, pejskem, papoušem či jinými domácími mazlíčky.

Berte prosím tato pravidla na vědomí, jelikož některé změny a poškození šperků jsou již nevratné.V případě špatného zacházení nemohu za šperky ručit.

Děkuji za pochopení a přeji, aby Vás Vaše šperky zdobily co nejdéle a Vy s nimi zažily spoustu příjemných okamžiků.

Tato vytištěná pravidla budou dodána každému zákazníkovi spolu s jeho objednávkou. (Platí od léta 2014).  

Způsob dopravy
Zboží bude doručeno zabalené v dárkových krabičkách v obálce s bublinkovou fólií. Takto zabalené zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty, nejčastěji jako doporučená zásilka či cenné psaní. !!!Poštovné se může lišit (v řádu korun až desetikorun) v závislosti na hmotnosti objednávky, případně její hodnotě - z důvodu připojištění zásilky.!!! Pokud k tomuto kroku dojde, bude zákazník předem informován prostřednictvím zprávy k objednávce. Standardní výše poštovného v rámci ČR činí 59,- Kč za doporučenou zásilku při platbě předem na účet, 105,- Kč pak za stejný způsob zaslání zboží s platbou na dobírku. Cena doporučené zásilky do zahraničí v rámci EU činí v přepočtu 90,- Kč, na dobírku 150,- Kč. Poštovné u hmotnostně objemnějších zásilek do zemí v rámci EU je řešeno individuálně. Osobní vyzvednutí zboží v Praze ZDARMA. (Tím se však nerozumí osobní donáška domů či na pracoviště!) O možnostech osobního předání bude zákazník informován vnitřní poštou.
Obchodní podmínky

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Monica Otmili prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/monica-otmili. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list. Na přání kupujícího prodávající zašle vytištěnou fakturu spolu s objednávkou zboží. 

4.4. Prodávající zašle kupujícímu spolu s objednaným zbožím manuál o správném zacházení se zbožím. Ten je navíc trvale dostupný na stránkách obchodu na této adrese: https://www.fler.cz/monica-otmili#pece-o-sperky Kupující uzavřením smlouvy bere tyto podmínky na zřetel a zavazuje se jimi řídit.

4.5. Záruka se nevztahuje na vady, které vznikly v důsledku opotřebení jeho používáním či neodbornou manipulací (změna barvy či koroze u bižuterních kovových komponentů, mechanické či chemické poškození, poškození ohněm, ostrými předměty, domácími zvířaty...)

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, doporučený balíček, případně jako cenný balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Pokud si kupující přeje převzít zboží osobně na území Hlavního města Prahy, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právno na odmítnutí tohoto požadavku, není-li v jeho silách jej splnit. 

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

6.2. Osobní údaje budou po jednom kalendářním roce od uskutečnění objednávky zlikvidovány tak, aby nemohly být zneužity či přístupny třetím osobám.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 11. listopadu 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
738886
1.8.2018 Obchůdek obnoven, novinky budou přibývat postupně. :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.