Milí zákazníci, jako již tradičně, v době od 13. 12. 2016 do 15. 3. 2017 bude můj obchod uzavřen. Pokud plánujete výrobkem ode mne potěšit někoho na začátku roku 2017, neodkládejte nákup :). Moc díky za dosavadní... více »
Profil uživatele
Myyna
Markéta Jinochová | prodávající
Praha
Registrace: 23.5.2013

 Jako každý rok, i letos v zimě budu mimo ČR. Obchod bude od půlky prosince do půlky března zavřený. Pokud plánujete udělat si něčím ode mne radost, neodkládejte to! Díky! :)

**************************************************************

 

Jsem ze severních Čech a miluju Podkrušnohoří a kopce Českého středohoří, které se postupně vynořují po cestě z Prahy do Teplic. Ten pohled se mi nikdy neomrzí a možná, že kvůli tomu i jednou někde před Bořislaví nabourám.

Vystudovala jsem Střední umělecko-průmyslovou školu sklářskou v Kamenickém Šenově, obor broušení skla. Pak jsem šla do Zooshopu prodávat rybičky. Dlouho jsem se taky živila jako webdesigner a kódovala weby.

Maluju od té doby, co umím udržet tužku. Posledních sedm let cestuju, většinou v zimě. Po teplých krajích, s batohem a se svým mužem. Žiju v Praze.

Pokud byste chtěli vědět něco víc o mojí tvorbě, mrkněte na článek ve Fler MAGu:

https://www.fler.cz/magazin/myyna-krasne-veci-muzou-byt-i-uzitecne-1494

Protože jsem se v minulosti profesionálně živila jako grafik a web designer, ponechala jsem si z toho oboru to nejpříjemnější - kromě malování navrhuji i vizitky se svými ilustracemi.

Objednávky v hodnotě 1000 Kč a více mají poštovné zdarma!

Osobní předání objednávek vzhledem ke komplikované organizaci času nedělám. (Nebydlím v centru, pracuji doma a po večerech jsem nespolehlivá, protože chodím na různé kurzy, přednášky a cvičení.)

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
574409
1.12.2016 Vložila jsem nové zboží! Zlaté srnky, stříbrné vlaštovky... :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.