Menu
--
Profil prodejce PaganFolk Domů
Profil uživatele
PaganFolk
Prodávající
Radim
Registrace: 10.12.2011

Vítejte v obchůdku mezi letokruhy a léčivými kameny.

Krámek je to malý, ale asi proto se již vešel i do časopisu a výstavních síní. Jmenuji se Pavel Brodecký, na své pouti jsem nasbíral slušnou hromádku dřeva a teď do ní s potěšením dloubu. Moje dloubání bylo oceněno certifikátem Regionální produkt Polabí.

Dřevěné šperky
vyřezávám nejraději ze švestkového dřeva, ořechu, hrušky nebo černého ebenu. Dřevo kombinuji i s polodrahokamy a občas se stříbrem, mosazí či chirurgickou ocelí. Jsem přesvědčen, že každého uklidňuje dotek se dřevem, stromem, skálou, zemí. A že i kousky dřeva na těle mohou přinést člověku aspoň část toho ztrácejícího se kontaktu s našimi kořeny a přirozenou energií kolem nás. I to je důvod, proč povrchovou úpravu dřeva dělám jen přírodními oleji, včelím voskem či přírodním šelakem.

Autorské dřevěné šperky na přání
Chcete-li se nechat překvapit, nebo vytvořit náhrdelník s jiným kamenem či zcela jiný než lze najít v obchůdku, pošlete mi zprávu, vytvářím i originální dřevěné šperky na přání, třeba dle fotografie budoucí majitelky...

Autorské dřevěné šperky

Dřevěné prsteny
Dřevěné prsteny, prstýnky ze dřeva

Většinou se mi poštěstí získat dřevo ze stromu, který se už někomu nehodil nebo překážel a nakonec by prolétl komínem. Navíc ten či onen strom většinou rostl na zajímavém místě. Něco švestky jsem dostal z průklestu pod elektrickým vedením u energií nabitého keltského hradiště v Českém ráji, jedna hruška ke mně přicestovala z fary u kostela, ořech rostl v překrásné zámecké zahradě, lípa u jednoho z nejstarších slovanských hradišť, eben ke mně přicestoval ze Srí Lanky... (zde je odpověď na nejčastější dotaz: čím je ten eben barvený)

A občas si dloubnu i takto...

A čtete-li rádi životopisné romány, něco málo o mně naleznete ve Fler MAGu:
Dřevěné šperky PaganFolk
Způsob dopravy
Objednané kousky zasílám doporučeně poštou v bublinkové obálce ihned po připsání platby. Je možné i osobní předání v Praze či Kolíně.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce PaganFolk (Pavel Brodecký, IČ: 68386613). Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím a následným potvrzením této objednávky prodávajícím.

2.3 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a bez zjevných vad způsobených užíváním, a to ve vhodném obalu (ideálně v originálním), který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Pokud zboží nebude splňovat tyto požadavky, není možné nárokovat vrácení plné kupní ceny.

3.3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.6 Body 3.1 až 3.5 neplatí pro zboží vyrobené na zakázku - v souladu se zákonem zboží vyrobené na zakázku zpět nepřijímám.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. 

4.2  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis či balík, zásilka je vždy pojištěna. Případné poškození během přepravy je nutno řešit s příslušným pracovníkem České pošty a to do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky. Osobní převzetí je možné v Radimi u Kolína či po dohodě v Praze, hlavním to městě.

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 8. ledna 2014, 16 hodin, 11 minut.
PS: Děkuji novému občanskému zákoníku, že jsem musel odložit dláta a byl jsem donucen se obchodními podmínkami zabývat :(

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
873673
1.4.2020 Takové jarní obrázkové povídání...
https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím