Domů Profil prodejce PaganFolk
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Radim, ČR
  • 498 prodaných kusů
  • 98% kladných hodnocení
Hodnocení: (106) 98%
Nadšenci: 1051
Aktivita: aktivní
Prodáno: 498
Registrace: 10.12.2011
Město: Radim
Stát: ČR

PaganFolk

/ Prodávající
Novinky
873673
1.4.2020 Takové jarní obrázkové povídání...
https://www.fler.cz/blog/...

Vítejte v obchůdku mezi letokruhy a léčivými kameny.

Krámek je to malý, ale asi proto se již vešel i do časopisu a výstavních síní. Jmenuji se Pavel Brodecký, na své pouti jsem nasbíral slušnou hromádku dřeva a teď do ní s potěšením dloubu. Moje dloubání bylo oceněno certifikátem Regionální produkt Polabí.

Dřevěné šperky
vyřezávám nejraději ze švestkového dřeva, ořechu, hrušky nebo černého ebenu. Dřevo kombinuji i s polodrahokamy a občas se stříbrem, mosazí či chirurgickou ocelí. Jsem přesvědčen, že každého uklidňuje dotek se dřevem, stromem, skálou, zemí. A že i kousky dřeva na těle mohou přinést člověku aspoň část toho ztrácejícího se kontaktu s našimi kořeny a přirozenou energií kolem nás. I to je důvod, proč povrchovou úpravu dřeva dělám jen přírodními oleji, včelím voskem či přírodním šelakem.

Autorské dřevěné šperky na přání
Chcete-li se nechat překvapit, nebo vytvořit náhrdelník s jiným kamenem či zcela jiný než lze najít v obchůdku, pošlete mi zprávu, vytvářím i originální dřevěné šperky na přání, třeba dle fotografie budoucí majitelky...

Autorské dřevěné šperky

Dřevěné prsteny
Dřevěné prsteny, prstýnky ze dřeva

Většinou se mi poštěstí získat dřevo ze stromu, který se už někomu nehodil nebo překážel a nakonec by prolétl komínem. Navíc ten či onen strom většinou rostl na zajímavém místě. Něco švestky jsem dostal z průklestu pod elektrickým vedením u energií nabitého keltského hradiště v Českém ráji, jedna hruška ke mně přicestovala z fary u kostela, ořech rostl v překrásné zámecké zahradě, lípa u jednoho z nejstarších slovanských hradišť, eben ke mně přicestoval ze Srí Lanky... (zde je odpověď na nejčastější dotaz: čím je ten eben barvený)

A občas si dloubnu i takto...

A čtete-li rádi životopisné romány, něco málo o mně naleznete ve Fler MAGu:
Dřevěné šperky PaganFolk
Způsob dopravy
Objednané kousky zasílám doporučeně poštou v bublinkové obálce ihned po připsání platby. Je možné i osobní předání v Praze či Kolíně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od PaganFolk

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--