Domů Profil prodejce Šikulaťka
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Vrchotovy Janovice, ČR
  • 519 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (42) 100%
Nadšenci: 198
Aktivita: aktivní
Prodáno: 519
Registrace: 8.4.2020
Město: Vrchotovy Janovice
Stát: ČR

Šikulaťka

/ Prodávající
Novinky
983761
10.12.2021 Nemáte kde zaparkovat? Vyrobte si s námi parkovací dům. Mysleli jsme i na to, aby se parkovací domy mohly skládat vedle sebe nebo nad sebe...Zabydlíte tak libovolné množství autíček.
https://www.fler.cz/zbozi...

DIDAKTICKÉ SADY ŠIKULAŤKA vyplynuly z našich zkušeností při vedení tvořivých dílen, zaměřených na rozvoj šikovnosti u dětí.

Hladké bukové laťky s přesnými rozměry z českých zdrojů skýtají obrovské možnosti pro rozvoj šikovnosti vašich dětí. Ve speciálně připravených sadách jsou kombinovány s dětským nářadím, spojovacím materiálem a dalšími dřevěnými díly za účelem cíleného rozvoje praktických polytechnických dovedností.

Kromě rozvoje kreativity, jemné a hrubé motoriky, podporují naše sady u dětí pozornost, vytrvalost, cílevědomost, schopnost odhadu, konstrukce ze dřeva,  práce s návodem, rytmus, spojování dílů tkaničkou, lepením a šroubováním, řezání, vrtání, měření, broušení, plánování své práce a mnoho dalšího. Laťky mohou fungovat i samostatně jako zábavná stavebnice, výuková pomůcka pro pracovní vyučování/tvořivé činnosti, tkací rám aj.

Sady Šikulaťka VYROB SI jsou určené dětem od 10 let. Sady Šikulaťka SLOŽ SI jsou určené dětem od 4 let. Pokud se spoje lepí, pak lze použít jakékoliv běžné lepidlo na dřevo/papír - např. Herkules, Kores aj. Při lepení mohou práci usnadnit kolíčky na prádlo. Lepidlo ani kolíčky nejsou součástí balení.

Nahlédnutí do zákulisí Šikulaťek ve Flermagu. Přejeme příjemné čtení.

Video o nás shlédněte ZDE.

Pokud byste rádi objednali na spřízněném profilu Malované židličky, objednávky Vám sdružíme a pošleme za jedno poštovné. Napište nám to prosím do poznámky k objednávce.

Způsob dopravy
Zásilkovna
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Šikulaťka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--