Domů Profil prodejce ŠteBaf
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Desná v Jizerských horách, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 27
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 30.8.2010
Město: Desná v Jizerských horách
Stát: ČR

ŠteBaf

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Bára a jsem jakousi studentkou – nestudentkou na sklářské škole v Železném Brodě. Protože patřím mezi ty „štastnější“ a ve škole už díky individuálnímu studiu nemusím trávit tolik času, tak se ve svých volných chvílích mohu věnovat tomu, co mě baví. Kromě kreslení a dalších různých aktivit a činností je to právě vymýšlení, návrhy a tvorba bižuterie.

Svými vlastními výrobky, bych chtěla dělat radost nejen sobě samé, ale i dalším lidem, kterým se tyto věci budou líbit. Sama jsem nejdříve vyráběla různé přívěsky, náušnice apod. pouze pro sebe a mou milou sestřičku, ale obě toho máme už poměrně dost, tak jsem se rozhodla nabídnout některé věci i zde na fléru.

Osobně mám ráda geometrické tvary, které se snažím různě komponovat a velice často je pak převádím i do své tvorby. Výrobky bývají převážně z přírodních materiálů - nejčastěji dřevo, kost a sklo. Veškeré kovové komponenty pak volím stříbrné, aby si i alergici mohli udělat radost.

Doufám, že se vám mé výrobky budou líbit a budou tak dělat radost nejen mě samé, ale i všem vám, kteří si některé z nich pořídíte. 

Mnoho zdaru a dní se sluníčkem nad hlavou přeje Barča.

Způsob dopravy
Po připsání platby na účet,šperky posílám v dárkových krabičkách,zabalené v obálce s bublinkovou fólií jako doporučený balíček Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ŠteBaf

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--