Domů Profil prodejce úsvit- šperky minerály kameny
Daniela Hrnčířová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Hlučín, ČR
  • 1326 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (288) 100%
Nadšenci: 1051
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1326
Registrace: 17.2.2013
Město: Hlučín
Stát: ČR
Důležitá informace: Do 30.4.2021 při nákupu nad 600,-Kč(počítá se cena šperků bez poštovného) si můžete vybrat prstýnek, náramek,náušnice, magnet nebo přívěsek na klíče zdarma.Pokud dárek chcete, neobjednávejte ho, napište mi do zprávy k objednávce Vaši volbu. Pokud nenapíšete tzn. dárek nechcete.

úsvit- šperky minerály kameny

/ Prodávající

 

Do 30.4.2021 při nákupu nad 600,-Kč (počítá se cena šperků bez poštovného) si můžete vybrat náramek, přívěsek na klíče, magnet, náušnice nebo prstýnek zdarma.

Pokud dárek chcete, neobjednávejte ho, napište mi do zprávy k objednávce Vaši volbu. Pokud nenapíšete tzn. dárek nechcete.

Pokud se Vám líbí ke šperku dlouhá kůže cca 80-100cm, ráda Vám ji vyměním, napište mi do zprávy k objednávce. 

 

Krásný den,

v mém obchůdku najdete rozmanité věcičky.

Všechny jsou vyrobené pro radost druhých. A také mou, když každá z nich najde svého majitele.

Šperky cíněnky, jsou vytvářeny převážně tifany technikou pomocí drátků a bezolovnatého cínu, jsou ošetřeny antioxidantem. V nabídce mám  přívěsky, které jsou většinou oboustranné - 2v1 ( působení kamene na těle je intenzivnější) nebo náušnice a prstýnky . Jak já říkám, v jednoduchosti je krása.Svítíčko sluní

image image image

image image image

image image image

image image image

Také mám v nabídce šperky originální vytvořené z minerálů

ze skla, perliček nebo co mě zrovna napadne.
 
image image image
 
image image image
    
  
 
Působení minerálů je široké a různorodé, nicméně obecně jde o velmi účinné ochranné talismany, které mohou změnit Váš život jakýmkoli žádaným směrem.

Přeji Vám, aby se Vám splnily Vaše sny, aby Vám minerály pomohly při cestě životem, meditaci nebo jen zastavit se a uvědomit si, proč tady jsme a pro koho , co je pro Vás opravdu důležité.

   

Na mém spřízněném profilu najdete krásné ručně batikované

hedvábné šály, šátky a obaly na brýle ( mobil) .  

image image image

 

Potěšte očička v mé galerii - obrázky, brožky- zde ukázka.

image image image 

 image image image

Aby Vám bylo milo, tak se koukněte pro zábavu na mé 

humorné blogy.

Jsem členkou klubu Podpora nominace.

Pokud by jste měli zájem - vítáme nové aktivní členy. Tady náš blog.

 

Přeji Vám slunečně prosvícené dny , i když bude pršet.

 

Daniela

PS:    Ať se Vám u mě moc líbí.

************************************

Článek z Fler Magu - něco o mě.Frajer

************************************

 

 Poštovné účtuji jen jedno i při nákupu více kusů dárečků. 

 A to i v případě současného nákupu na všech mých spřízněných profilech.
 
 Zasílám Českou poštou doporučeným dopisem.
 
Místo osobního převzetí v Hlučíně.
 
Děkuji Vám za návštěvu.
 
Bankovní účet mám u FIO BANKY.
 
PS: Frajer
 
 
 
 
 

 

Informace k výrobkům:

Všechny šperky - cíněnky - jsou ošetřeny axioxidantem.

Bezolovnatý cín s příměsí stříbra je poměrně měkký kov, proto je třeba dávat pozor na mechanické poškození ostrými předměty a pády. Šperky uchováváme samostatně v krabičce nebo v uzavíratelném sáčku při pokojové teplotě.
 
Některé kameny vlivem slunečního záření blednou (např. ametyst nebo růženín).

Cín může časem lehce zešednout. Šperk přeleštíme suchým měkkým hadříkem. Většinou se takto cín krásně naleští, jinak můžeme na hadřík nanést trošku olivového oleje a opět lehce přeleštíme. Zbytky oleje osušíme do papírové utěrky a lehce přeleštíme suchým hadříkem.

 

Šperky originální kameny v pryskyřici je lepší , aby nepřišly do styku s vodou.  Pokud se už tak stane, tak je pak nechte pořádně vysušit.

 

 

Česká pošta.
Poštovné účtuji jen jedno i při nákupu více kusů dárečků. 
A to i v případě současného nákupu na mém spřízněném profilu.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými platnými právními předpisy.

Rezervace

Rezervování zboží je možné po dobu 21 dnů, poté bude rezervace zrušena. Dle vzájemné dohody je možné rezervační dobu prodloužit o dalších 21 dnů, prodávající si však vyhrazuje právo tak neučinit.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Prodejce si vyhrazuje právo objednávku odmítnout, a to buď částečně a nebo v celém rozsahu. O důvodu bude nakupující informován. Veškeré zboží, které je zde prodávajícím nabízeno, je dostupné a ihned k dispozici.

Ceny nabízeného zboží jsou konečné. Kupní cena se skládá z ceny nabízeného zboží a ceny nákladů spojených s balením a dodáním zboží (tyto informace jsou uvedeny níže). Není stanoven žádný limit pro minimální odběr.

Upozornění

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

 

Reklamační řád

Zakoupené zboží může kupující bez udání důvodu vrátit (odstoupit od smlouvy) do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží zašle kupující prodávajícímu stejným způsobem (doporučená zásilka, cenné psaní apod.), jakým mu bylo prodávajícím zasláno. Vrácené zboží musí být v pořádku a nezničené, bez zjevných známek opotřebení či poškození. Do 14 dnů od převzetí vráceného zboží bude kupní cena ( bez poštovného) zaslána na účet kupujícího.

 

Ochrana osobních údajů

Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2014. 

Způsob dopravy
Česká pošta. Zboží zasílám pečlivě zabaleno a v co nejkratším termínu zasíláno. Šperky mají svou vlastní dárkovou krabičku s průhledným víčkem. Ručně malované hedvábné šály mají také průhledný obal, který k nim patří.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od úsvit- šperky minerály kameny

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--