Domů Profil prodejce úsvit- šperky minerály kameny
Daniela Hrnčířová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Hlučín, ČR
  • 1634 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (294) 100%
Nadšenci: 1085
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1634
Registrace: 17.2.2013
Město: Hlučín
Stát: ČR
Důležitá informace: Do 30.6.2023 při nákupu nad 750,-Kč po slevě(počítá se cena šperků bez poštovného) si můžete vybrat prstýnek, náramek, náušnice, magnet nebo přívěsek na klíče zdarma. Pokud dárek chcete, neobjednávejte ho, napište mi do zprávy k objednávce Vaši volbu. Pokud nenapíšete tzn. dárek nechcete.

úsvit- šperky minerály kameny

/ Prodávající

 

Do 30.6.2023 při nákupu nad 750,-Kč (počítá se cena šperků bez poštovného) si můžete vybrat náramek, přívěsek na klíče, magnet, náušnice nebo prstýnek zdarma.

Pokud dárek chcete, neobjednávejte ho, napište mi do zprávy k objednávce Vaši volbu. Pokud nenapíšete tzn. dárek nechcete.

_______________________________________________________

Pokud se Vám líbí ke šperku místo krátké kůže - dlouhá cca 80-100cm a naopak dlouhou kůži můžu vyměním za krátkou cca 45cm - ráda Vám vyměním, napište mi do zprávy k objednávce. 

 _______________________________________________________

 

Krásný den,

působení minerálů je široké a různorodé, jde o velmi účinné ochranné talismany, které mohou změnit Váš život jakýmkoli žádaným směrem. Poskytnou Vám oporu, přinesou mnoho radosti a krásy.

Mám ráda šperky jednoduché, kde vynikne krása kamene a proto se hodí pro ženy i muže.

image

image

Můžete si vybrat šperk podle svých představ:

- druh minerálu - skvělé je, že uvidíte, zda jsou v nabídce k přívěsku i náušnice, prstýnek, náramek....

- znamení zvěrokruhu - najdete v záložce své znamení a vykouknou kameny právě pro Vás.

- velikost minerálu - máte-li rádi menší kamínek nebo naopak výrazný šperk

- druh šperku - náramky, náhrdelníky, cíněnky( přívěsky), magnetky.....

image

 

Tvořím technikou měkkého pájení pomocí drátků a cínu, šperky jsou ošetřeny antioxidantem. K údržbě cínovaných šperků stačí přeleštit utěrkou na brýle.

Náramky a náhrdelníky jsou navlékány kousek po kousku. 

image  
Přeji Vám, aby se Vám splnily Vaše sny, aby Vám minerály pomohly při cestě životem, meditaci nebo jen zastavit se a uvědomit si, proč tady jsme a pro koho , co je pro Vás opravdu důležité.

image

Poštovné účtuji jen jedno i při nákupu více kusů dárečků. 

A to i v případě současného nákupu na všech mých spřízněných profilech.

 

Měkoučké hedvábí

hedvábné šály, šátky a obaly na brýle ( mobil) .  

  image image image

mojegalerie

- obrázky malované na plátno akrylovými barvami .

image image image

image image image

Kamínky pro štěstí.

image image image

Zásilky zasílám Českou poštou doporučeným dopisem nebo na dobírku a také zásilkovnou při platbě předem. 

Místo osobního převzetí v Hlučíně. 
 
Děkuji Vám za návštěvu.
Daniela
 
 
 
 

 

Jsem členkou klubu Podpora nominace.

Pokud by jste měli zájem - vítáme nové aktivní členy. Tady náš blog.

Informace k výrobkům:

Všechny šperky - cíněnky - jsou ošetřeny axioxidantem.

Cín je poměrně měkký kov, proto je třeba dávat pozor na mechanické poškození ostrými předměty a pády. Šperky, které zrovna nenosíte, uchovávejte samostatně v krabičce nebo v uzavíratelném sáčku na suchém,temném místě při pokojové teplotě.
 
Některé kameny vlivem slunečního záření blednou (např. ametyst nebo růženín).

Cín může časem lehce zešednout. Šperk přeleštíme suchým měkkým hadříkem nebo švédskou utěrkou. Většinou se takto cín krásně naleští, jinak můžeme na hadřík nanést trošku olivového oleje a opět lehce přeleštíme. Zbytky oleje osušíme do papírové utěrky a lehce přeleštíme suchým hadříkem.

 

 

Také je potřeba dát si pozor při používání parfémů - vždy mějte na mysli, že parfémy obsahují agresivní alkohol, který by mohl uškodit jak cínu tak (a to hlavně) vsazenému kameni.

Se šperky se doporučuje nekoupat. Ale to jen kvůli dřívější ztrátě lesku, nebo vlastnostem některých kamenů. Obzvlášť se nedoporučuje namáčet barvené kameny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Česká pošta - doporučeně.
Česká pošta - dobírka.
Zásilkovna.
 
Poštovné účtuji jen jedno i při nákupu více kusů dárečků. 
A to i v případě současného nákupu na mých spřízněných profilech.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými platnými právními předpisy.

Rezervace

Rezervování zboží je možné po dobu 21 dnů, poté bude rezervace zrušena. Dle vzájemné dohody je možné rezervační dobu prodloužit o dalších 21 dnů, prodávající si však vyhrazuje právo tak neučinit.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Prodejce si vyhrazuje právo objednávku odmítnout, a to buď částečně a nebo v celém rozsahu. O důvodu bude nakupující informován. Veškeré zboží, které je zde prodávajícím nabízeno, je dostupné a ihned k dispozici.

Ceny nabízeného zboží jsou konečné. Kupní cena se skládá z ceny nabízeného zboží a ceny nákladů spojených s balením a dodáním zboží (tyto informace jsou uvedeny níže). Není stanoven žádný limit pro minimální odběr.

Upozornění

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

 

Reklamační řád

Zakoupené zboží může kupující bez udání důvodu vrátit (odstoupit od smlouvy) do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží zašle kupující prodávajícímu stejným způsobem (doporučená zásilka, cenné psaní apod.), jakým mu bylo prodávajícím zasláno. Vrácené zboží musí být v pořádku a nezničené, bez zjevných známek opotřebení či poškození. Do 14 dnů od převzetí vráceného zboží bude kupní cena ( bez poštovného) zaslána na účet kupujícího.

 

Ochrana osobních údajů

Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2014. 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od úsvit- šperky minerály kameny

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--