Menu
--
Profil prodejce Amélka Domů
Zboží odesílám max. do týdne od přijetí platby, většinou dřív. Pokud si objednáte něco, co by trvalo déle, např. by mi došly zásoby pexes a v tiskárně by zrovna měli dovolenou... tak píšu a domlouváme se.
Profil uživatele
Amélka
Klára Kubešová | prodávající
Kuřim
Registrace: 14.1.2008

  • maluji a kreslím různé obrázky a některé dělám přímo na míru
  • pod mýma rukama vznikají nabízené deníčky, motivy na šperky, zrcátka, přáníčka, vyrábím plastové brože a náušnice, náhrdelníky, tisknu pro vás autorské nažehlovačky a nálepky
  • semtam něco uháčkuju
  • někdy trochu šiju
  • a když zbude malinko času, vymýšlím zase něco nového

---------------------------------------------------------------------------------

Další obchůdky ve kterých nějak figuruji

 AVINTAS - zde najdete výrobky čerpající z dobových materiálů

Amélka a Hanka - účet spravuje Hanka, autorka Kuchyňských pohádek, které jsem měla tu čest ilustrovat.

Nubi - tento účet spravovala a plnila zbožím s mými nažehlovačkami Veronika.

Výrobky s mými nažehlovačkami nyní najdete u těchto prodejců:

wilde, Elistr, Chanael a možná i jinde (napište, ráda je sem přidám).

 
 
 --------------------------------------------------------------------------------
 

You are for me - Kari Jobe

 

 

Od mala jsem tíhla k přírodě, toužila se hrabat v hlíně, sázet květiny, pěstovat sladký hrášek a mrkvičku. Díky tatínkovi se mi to splnilo. Už jako malá jsem měla vlastní záhonek a těšila se každý víkend na své semenáčky, petrklíče, sněženky a později i růže... Zůstalo mi to dodnes. Zahrádka je mým milovaným místem, kde si nejlépe odpočinu, kde mám nejvíc vzpomínek na své blízké, protože jsou na ní rostlinky právě od nich a kde mohu poslouchat zpěv ptáků, pozorovat motýly a jinou havěť. Světla a barvy.

Nemám ráda zimu, kvůli chladnu, šedi a marastu. Ale díky zahrádce je i zima krásná a dá se z ní těšit. Co mám zahradu u domu, zdá se mi zima mnohem kratší a snesitelnější.

 

 

Zahradnicí ale nejsem, nejsem ani lékařkou, spisovatelkou, úřednicí, právničkou, novinářkou, prodavačkou, veterinářkou, mohla jsem být kadeřnicí, ale přenechala jsem to povolanějším... sama jsem se pustila výtvarnou cestou, protože mi byla tak nějak nejbližší... Nejsem umělec, co se rozmachuje štětcem po velkých plátnech, sochař, sklář, keramik, fotograf, ani návrhář oděvů (obor, který jsem studovala), protože to není to, po čem toužím... co bych chtěla opravdu dělat, má nejvíc společného s kreslením, textilem a dětmi. A jak už bylo výše zmíněno, i s přírodou.

 

Na Fleru jsem začínala s kabelkami a drátovanými šperky.


Časem přibyly šperky ze stříbra a pryskyřice, do kterých jsem tvořila vlastní motivy (ty úplně první jsou dílem manžela). O tom jak to s pryskyřicí na Fleru začalo se můžete dočíst v mém blogu - MŮJ PRYSKYŘIČNÝ PŘÍBĚH.

Postupně jsem se víc a víc věnovala ilustraci, a tak si plnila svůj dětský sen. Vznikla tak řada roztomilých visaček, přáníček, obrázků, pexesa, magnetky, krabičky a v poslední době jsou to převážně deníčky.

Protože je mi velice blízká práce s textilem, toužila jsem své obrázky vidět i na něm. Takovým výtvorem je adventní kalendář, kde jsem své obrázky pomocí nažehlovací folie použila poprvé. 

Adventní kalendář vánoční

A pak už byl jen krůček k tomu, abych nabídla zákaznicím samotné nažehlovačky. Nebyl to původní záměr, ale nestačily mi ruce, abych pokryla poptávku po šitých kalendářích. Proto si je dnes mohou šikovné švadlenky ušít samy. Zakoupit se dá i hotový na profilu Nubi, kde vám je ochotně ušije milá Veronika, stačí ji oslovit.

Uložit

Snění 2015
společný projekt 13 autorek


titulní strana / LENIN 
leden / HelenaG

únor / Huhů.
březen / Amélka
duben / Binturong
květen / Makča
červen / SvatavaJ
červenec / Pinoženka
srpen / Jitka Zajíčková
září / lind
říjen / mi.ui
listopad / LucieVV
prosinec / Jou Jou

všechny listy Snění pak najdete pod tímto odkazem

KlíčeníŠuměníBrouzdání

Ilustrace jsou mojí srdeční záležitostí. Pokud si vyberete některý z mých obrázků, uděláte mi největší radost.

Tyto obrázky vznikají postupně z ruční kresby tužkou, ručním zpracováním v počítači a to v progremech flash a photoshop. Jedná se o moderní způsob využití klasických technik, jako je vystřihování, skládání vrstev, stínování, práce s barvami, rozpíjení. Jde o několikahodinovou práci. Jediný rozdíl je asi v tom, že nejsem upatlaná od barev.

Práci v grafických programech jsem si osvojila díky manželovi. Nejdříve jsem mu pomáhala s překreslováním knih kanadského vydavatele do počítačové podoby. Později jsem se zapojila i do samotné animace v programu flash, který si mně natolik získal, že v něm pracuji dodnes. V malých prostorech spolu se třemi dětmi byl počítač nadlouho jediným místem, kam jsem se mohla utéct k výtvarné práci. Můj pracovní koutek zpočátku zabíral pouhý 1 m2 v  pokoji velikém 36 m2 rozděleném na jídelní kout, dětský pokoj, ložnici, předsíňku a tuto malou pracovničku s vyklápěcím stolkem na klávesnici. Zde byly položeny základy mé práce s počítačem.

 

Mé kresby nemusí zdobit jen stěny, nabízím je také ve formě přáníček, nažehlovaček, šperků a občas i bytových dekorací.

 

Touto cestou bych ráda poděkovala všem milým příznivcům, věrným zákazníkům i těm, kdo ke mně zavítají potěšit duši jen tak na skok. Jsem vděčná za každou sebemenší stopu, kterou zde zanecháte.

Zvlášť pak bych chtěla poděkovat těm, kdo mé výrobky umisťují do nominací. Jsem si vědoma, kolik je za tím hledání a vybírání a mnohdy se ani nedočkají titulní strany. Velice si toho vážím.

Jsem také vděčná za výrobky, které vznikají s pomocí mých nažehlovaček a dělají tak nejen vám, ale i mně obrovskou radost. Přeji, ať se vám dobře prodávají.

Pokud je vámi zvolené zboží vyprodané, nebo chcete větší počet, jiný motiv, neváhejte mi napsat, obvykle je to řešitelné... O víkendech a svátcích se snažíme nepracovat, objednávky vyřizujeme i přesto, ale na zprávy reagovat možné není. Vydržte prosím, do pracovního dne, kdy se budeme snažit průběžně odpovídat.

 

Způsob dopravy


Reprodukce vkládám v euroobalu do papírové složky. Obálku navíc vyztužuji lepenkou.

Někdy se to "zasekne", buďte se mnou prosím, trpěliví. Zasekne = zmatek v hlavě, v platbách, na poště, ve zboží - okolnosti si s námi občas pohrávají. Budu vděčná za shovívavost. Neváhejte se na mne obrátit, kdyby něco nefungovalo, jak má.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).

5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující ji obdrží spolu se zbožím a má možnost si ji i sám v případě ztráty vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod k použití u výrobků, které to vyžadují (nažehlovačky)

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
889942
1.7.2020 Zboží odesílám rychle, většinou do tří dnů od přijetí platby (max. týden). Bohužel se vám u zboží ukážou i dva týdny, a já nevím proč a jak to opravit, abych stíhala. Ihned skladem mám jen málo věcí.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím