Pro zákazníky mimo ČR, tedy pro EU a Evropu snížena cena přepravného na 100 CZK. V případě zájmu o větší objem bude poštovné upraveno dle objemu zásilky.
Profil uživatele
Efraim keramické šperky a komponenty
Jana Vlčková | prodávající
Plzeň
Registrace: 11.10.2014

Vítejte na virtuální prohlídce našeho dalšího prodejního profilu, kde pro vás připravujeme spoustu keramických kousků. Hrajeme si s efektivními glazurami, kombinujeme a vrstvíme a přitom se snažíme respektovat principy keramiky.

A co děláme a pro koho? Malé keramické šperky, brože, náušnice puzetkové a také visací a nejrůznější náhrdelníky. Drobné a jednoduché šperky i ty velké a výrazné, vždy spíš minimalistické s důrazem na provedení a účelnost. Hodí se k elegantnímu i sportovnímu odívání, doplní vás ať si potrpíte jen na maličké skoro neviditelné šperky nebo dáváte přednost něčemu, co upoutá pozornost všech okolo vás.

Pak spoustu druhů a tvarů keramických kabošonů a hlaviček s otvory i bez. Režné i glazované. Hodí se k vašemu tvoření, pro obšívání korálky, drátování nebo cínování nebo jako samostatná dekorace.

Dále keramické knoflíky mnoha velikostí i variability dírek. 

Pokud vás osloví něco z toho, co uvidíte, ale představovali byste si jinou barvu, tvar nebo velikost, dejte nám vědět.

Jsem hrdou členkou klubu Zlatokopky, kde je spousta šikovných rukou, které patří milým a šikovným slečnám, paním, ženám :) rozhodně stojí za to, jít se k nim podívat na návštěvu.

Jsem členem klubu Pořád je co zlepšovat, kde se vzájemně necháváme strhnout vichřicí nápadů, sledujeme vlny módních trendů, ale vždy se snažíme udržet správný směr.

Jak vypadají moje náušnice na uchu?

Ať už dělám puzetky nebo visací náušnice, snažím se do popisu dát tolik informací, kolik jen můžu a fotkami doplnit realitu tak, abyste si dokázali představit, jaké jsou a jak vám budou slušet. Ale občas se najde dotaz nebo upozornění, že si je nedovedete představit. Takže dnes pár fotek pro ilustraci. Puzetky ať už kulaté, trojúhelníkové nebo kapkové mají vlastně stejnou velikost, takže vám budou slušet takto

A visací? Tam to hodně závisí na použitém komponentu, mohou být od těch nejjemnějších až po ty veliké a výrazné. Ale přesto jsou pořád minimalistické.

 

P.S. A i ty největší z nich jsou natolik lehoučké, že je opravdu skoro necítíte Palec nahoruPalec nahoruPalec nahoru

 

A pokud se vám zalíbí kombinace, kterou nenajdete v nabídce, dejte vědět, jistě se domluvíme. Zrovna tak jako na výměně kovových komponentů za ty vhodné pro alergiky.

Způsob dopravy
Pro menší objednávky využíváme České pošty, pro ostatní PPL. Výrobky jsou jednotlivě baleny a zafixováni tak, aby keramika byla maximálně bezpečně přepravena. Šperky jsou baleny v papírové krabičce.
Obchodní podmínky

1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce EFRAIM autorská keramika prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Efraim keramické šperky a komponenty. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednávka - uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu

3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). 

2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vyrobeno upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Reklamace

1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Unicreditbank a u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

2. Zboží je odesíláno Českou poštou nebo PPL. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty nebo PPL.

6. Ochrana osobních údajů

1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

7. Daňový doklad - faktura

K prodanému zboží je vystavena elektronická faktura, kterou si můžete vytisknout. Požadujete-li vytištěnou fakturu, uveďte to prosím do poznámky u objednávky. Zboží zasíláme vždy doporučeně.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
677127
28.11.2017 Nová sada trojúhelníků v hnědobéžovozlaté https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.