Domů Profil prodejce Minijídlo
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha 9 Dolní Počernice, ČR
  • 11963 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (275) 100%
Nadšenci: 475
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11963
Registrace: 12.1.2016
Město: Praha 9 Dolní Počernice
Stát: ČR

Minijídlo

/ Prodávající
Novinky
1068373
5.8.2023 Do kategorie hlavních jídel přibyla pizza a obnovila jsem kategorii pro sběratelské kousky, kde je od každého pouze jeden kousek. Ale je to opravdu mazlík.

Ahoj, jmenuji se Katka a vítám Vás na svých stránkách věnovaných všem milovníkům dobrého jídla a hraní. Jsem matkou dvou holčiček a mnoha panenek - a všichni mají neustále hlad. Pro děti se v kuchyni vždy něco dobrého najde, s panenkami je to složitější. Proto jsem se rozhodla problém řešit - a dnes už jsem schopna nakrmit a napojit panenky od těch nejmenších až po ty urostlejší.  

 

 

 

Minijídlo se snažím udělat co nejpevnější, všechno tekutým polymerem pořádně slepit, aby to vydrželo. Prázdné talířky lze zlomit, protože nejsou zpevněné nalepeným jídlem. Pokud je někdo bude silou lámat, budou zlomené. Pokud někdo šlápne na prázdnou misku, rozšlápne jí. Stejně jako u plastu. Na to bohužel záruku dát nemůžu.  Prázdné nádobí ale není drahé. Pokud dojde ke zničení minijídla nalepeného na talířku, prosím pošlete mi ho zpátky obyčejnou zásilkou a jakmile ho dostanu,  zašlu Vám zdarma nové jídlo. Pokud budete chtít to samé, a už nebude k dispozici, budete muset počkat, než ho vyrobím (nejdéle do 7 dnů, některé kousky potřebují technologické pauzy - na vytvrdnutí pryskyřice, něco je třeba předpéci, než se s tím dá pracovat). Jinak si můžete vybrat jiné jídlo co je skladem, které má stejnou cenu jako to původní. Rozbitý vzorek si chci nechat k prozkoumání, co by šlo ještě zlepšit a jak to zařídit, aby se to neopakovalo. 

Veškeré minijídlo vyrábím ručně, talířek po talířku, dort po dortu. Jednotlivé kousky se od sebe mohou lišit v minimálních detailech - počet nakrájených brambor, aranžování přílohy apod., jsou to však detaily, které na první pohled nejsou patrné (viz infoobrázek ve fotogalerii). Pokud Vám však záleží na úplně přesném talířku, mohu Vám poslat fotografie několika kusů a vyberete si talířek, který se Vám nejvíce líbí a ten Vám pošlu. Každý jednotlivý talířek ale vyrábím s láskou a snažím se ho aranžovat tak, aby lahodil oku a chuťovým buňkám.

Pokud dojde k pádu jednoho z těžších a drahých magnetů ve formě dortu a cokoliv se při pádu ulomí, pošlete mi ho prosím taktéž obyčejně zpět. Provedu servisní opravu nebo výrobu nového a zdarma zašlu. Servis ani výměnu časově neomezuji, prostě si za svými výrobky stojím. 

A abych se nedostala do křížku se zákony, podotýkám, že výrobky nejsou hračky, ale modely ve zmenšeném měřítku pro sběratele od 14 let, v souladu s nařízením vlády č. 86/2011 Sb. o technických požadavcích na hračky

 

 

Způsob dopravy
Zboží bude po úhradě na můj účet doručeno jako "Doporučený dopis" prostřednictvím České pošty za Kč 75. U malých balíčků do hodnoty Kč 150,00 lze na vlastní nebezpečí vybrat i obyčejnou zásilku do 100g za Kč 35,00.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Minijídlo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--