Profil uživatele
Nature in drop
Mgr. Olga Vondrakova, Ph.D. | prodávající
Český Krumlov
Registrace: 13.5.2015

 

      

     ...Inspirace Přirodou

 

Co vznikne, když se smíchá Věda, Příroda a Krása?

Vznikne šperk od NATURE IN DROP! Mladá značka, za kterou stojí rodina nadšených vědců-botaniků, zamilovaných do venkova, cest a tvorby. Skutečné přírodniny z cest do nejrůznějších koutů světa získávají nový život v našich špercích díky vědeckým znalostem, moderním vymoženostem... a troše čarování! Dlouhý čas jsme strávili pokusy a experimenty a nyní Vám můžeme představit novinku pro český trh - přírodniny, pokovené metodou kouzelné GALVANOPLASTIKY! Každá trhlinka, žilka a linka zůstávají ve své přirozené podobě, jen mají jemný a zároveň pevný měděný povlak. Měď jsme potom spojili s přírodní, zdravotně nezávadnou eko-pryskyřicí, a v tomto spojení vidíme nový směr v naší cestě k originalitě.
NATURE IN DROP – kapka přírody pro Vás!

Všechny naše šperky jsou výsledkem ruční práce a proto je každý kus unikát. TADY se můžete podívat do naší krasné dílny.

Máme velký výběr šperků, které jsou roztříděny podle materiálů, účelu a dostupnosti. Pouze šperky označené "ihned k dodání" jsou momentálně na prodej, ostatní jsou vystavené jako příklad naší práce. Pokud máte ale zájem o jakýkoliv vystavený kus, neváhejte nás kontaktovat.

Vaše zboží  obdržíte zapečetěné v dekorativní krabičce z přírodního materiálu ozdobené voskovou pečetí s našim logem nebo v krásném jutovém pytlíku s potiskem našeho loga (záleží na velikostí zboží). Věříme, že jde o originalni dárek ke každé priležitosti  pro milovníky přírody - pro Vás.

Výrobky s radostí zašleme zákazníkům z jakékoliv části světa a  poskytujeme roční zaruku.

Jsme rádi za nové příznivce přírodních šperků a děkujeme za Vaši návštěvu a případné komentáře. 

Děkujeme také tvůrcům TOP-nominaci za jejich práci. Jsme vděčni všem, kdo nám pomohl s propagací krasy!  

Váš,

Nature in Drop

 

Důležité informace:

Výroba na zakázku - doba dodání 2-3 týdny. Máme dvě malé děti, které mohou trochu změnit termín dodání. Prosím, počítejte s tím

K výrobkům na prodej můžete žádat různé úpravy (například u náušnic kov na chirurg.ocel, nebo změnu délky a barvy šňůry, atd.).

Рlatba

Všichni zákazníci mohou  platit  přes svůj bankovni účet.

Tuto metodu doporučujeme hlavně slovenským zákazníkům, jelikož při převodu peněz do banky se nyní musí zadávat IBAN a SWIFT jako u ostatních mezinárodních transakcí. (Ověřte si u své banky, zda-li platíte poplatky za převod do ČR).

Více informací se dozvíte zde: Jak řešit mezinárodní platby?

 

 

 

 

Jsme malá botanická rodinka, kde bylo vždy zvykem sbírat rostliny při výletech a expedicích. Nápad uchovávat rostliny a jiné přírodniny v kapce pryskyřice dostala jsem v roce 2015, když byly děti ještě malinké. Výroba neobvyklých šperků mí zpestřovala život na mateřské. Ted už  děti pomáhají mě sbírat materiál a mají tak možnost poznávat a zamilovat si přírodu. 

V roce 2016 jsem se poprvé zúčastnila jarmarku -  prvního Budějického MAMA MARKETU (BMM, stylového vánočního handmade trhu pro příznivce originálních věcí, z dílen maminek, které své tvořivé projekty odstartovaly na mateřské „dovolené“).  A.. konečně to propuklo, dříve jsme tvořili jen pro svoji duši, po BMM jsme už měli spoustu objednávek a sotva jsme stíhali je všechny plnit. Pak konečně došlo k tomu, že nás naše tvorba začala oficiálně živit. Udělali jsme krok ke svému snu o malé útulné dílně, kde je možné tvořit a duševně odpočívat. 

Celý rok jsem strávila pokusy a experimenty (ano, šperkování je také věda!), a koneckonců prišla na to, jak pokovit mědí jakýkoliv přírodní materiál! Uvědomila jsem si, že nejen květy rostlin, ale i mechy, lišejníky a drobné houby mají neodolatelné kouzlo, které je možné zvěčnit pomoci pryskyřice a mědi.

A teď bychom chtěla to kouzlo ukázat i vám všem!

 

 

 

 

 

 

Doporučení pro péči o šperky :

  • Sundávejte šperky před koupáním a kosmetickými procedůrami.
  • Brož zavěšujte na šaty před oblékáním a ověřte, že jste ji připevnili správně.
  • Ztracený lesk je možno obnovit vyleštěním flanelovým nebo bavlněným hadříkem s trochou leštidla na bázi včelího vosku.
  • Chraňte lesklé plochy šperků před lihem, acetonem a jinými rozpouštědly.
  • Šperky oblékněte až po použití kosmetických aerosolů (parfémů, deodorantů).
  • Chraňte šperky před pádem, nárazy a poškrábáním.
  • Šperky uchovávejte na místech chráněných před sluncem a vlhkem. Zalité přírodniny mohou časem blednout působením slunce.
  • Uchovávejte šperky jednotlivě a chraňte před jejich poškozením vnějšími vlivy.
  • Chraňte před dětmi!

Mějte své šperky rádi! Pak i ony budou rády a dlouho sloužit vám!

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka/doporučený balíček. Zboží balím do bublin.folie, pak do bublinkových obálek nebo krabiček. Vše je velmi pečlivě zabaleno. Po ČR posílame doporučene,poštovné 50kč. Na Vaši žádost pošlu i OBYČEJNĚ, ale pouze na Vaši zodpovědnost! CENA JE 25kc. Osobní převzetí jen České Budějovice.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky NATURE IN DROP

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží  a poštovné zaplacené prodávajícímu bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující. 

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující ji obdrží spolu se zbožím a má možnost si ji i sám v případě ztráty vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 pracovních dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. června 2015

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
830953
16.9.2019 Krátké video o nás v novém dílu Fler-kreativní svět https://www.fler.cz/magaz... -komentujte, lajkujte, rozdělte radost s námi!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím