Domů Profil prodejce Nedělní malířka
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Brno, ČR
  • 349 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (54) 100%
Nadšenci: 346
Aktivita: aktivní
Prodáno: 349
Registrace: 12.10.2019
Město: Brno
Stát: ČR

Nedělní malířka

/ Prodávající
Novinky
1044992
31.1.2023 Pojďte si prohlédnout dva nejnovější tisky:

Pro všechny milovnice jógy https://www.fler.cz/zbozi...

Louka duhová https://www.fler.cz/zbozi...
 

 
Akvarely pro vaši radost od neděle do neděle...
 
 
Jmenuji se Světlana, a když vezmu do ruky štětec, stávám se Nedělní malířkou. 
 
V mojí galerii na Fleru najdete originální ručně malované akvarely a jejich reprodukce, které pro vás nechávám s velkou péčí tisknout v limitovaném počtu kusů. 
 
Ráda bych, aby mé obrázky pomohly vaše domovy hezky vybarvit, ať již si vyberete třeba romantické a něžné květiny nebo rozcuchaného ptáčka či okatou sovu. A kdo ví, možná si právě vás přitáhne některá z pohádkových bytostí, věřte (na ně) nebo ne :-). 
 
Věřím v to, že nás prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje, a proto je důležité mít ho krásné. A barevné a plné příběhů... Od neděle do neděle. 
 
Nabízím také přáníčka a autorské kalendáře s motivy z mých akvarelových maleb.
 

Akvarely maluju profesionálními uměleckými barvami s testovanou světlostálostí na kvalitní papír o gramáži min. 300 g/m2 s vysokým podílem bavlny. Malby však není vhodné dlouhodobě vystavovat intenzivním slunečním paprskům, protože by mohlo v delším časovém horizontu dojít k jejich blednutí. Obrázky doporučuji chránit v rámu sklem. 

Nabízím Vám také umělecké tisky pigmentovými inkousty zhotovené v limitovaném počtu kusů z mých originálních maleb na kvalitním matném papíru (230 g/m2). Díky použití profesionálních materiálů a tiskových strojů je garantována mnohaletá životnost a barvostálost.

V kategorii Dárkovna najdete mé originály i tisky, a to v decentních rámech, abyste si mohli pořídit kompletní dárek a nemuseli už pro obrázek vymýšlet a nikde shánět "kabátek".

Pokud by Vás zaujal nějaký obrázek z mé galerie a chtěli byste ho zarámovat, ozvěte se. Nějaký "kabátek" spolu vymyslíme.  

 

 
 
Dobrý den,
 
Já jsem Světlana. Ráda Vás poznávám :-)
 
Dlouho byl můj kreativní svět tvořen spoustou písmen, slov a vět poskládaných do příběhů v knihách. Pracovala jsem totiž jako redaktorka pro různá nakladatelství. Ale jednou jsem z vážných zdravotních důvodů musela redigování textů výrazně omezit a s velkou touhou po barvách a po troše radosti jsem si koupila svou první sadu profesionálních uměleckých akvarelových barev. K redakční práci už jsem se sice nevrátila, nicméně láska ke knihám a příběhům (a dobré kávě, kterou u toho popíjím) mi zůstala. A jsem od té doby nadobro akvarelová :)

Ve svých "nedělních" chvilkách maluji nejraději a nejčastěji květiny a zvířata, a to ve volném, intuitivním stylu, kdy se přírodními motivy nechávám spíš jen inspirovat, než abych se snažila o věrné a podrobné zachycení reality. Při tvorbě s úžasem sleduji hru vody a barev a více nebo spíš méně do ní zasahuji. Neustále hledám tu jemnou hranici, kdy je detailů právě tak akorát. Pro mě i pro vás. Abych nezavřela vrátka vaší představivosti a pozvala vás "do obrazu", do vlastního příběhu každého z nás...
Sledovat mě můžete také na Instagramu jako @nedelni.malirka
 
Přijďte kdykoliv, třeba v pondělí.
 
Vaše Nedělní malířka
 
 
Způsob dopravy
Zboží zasílám do 2 pracovních dnů od připsání platby v pevné kartonové obálce (Česká pošta) nebo pevné kartonové krabičce (Zásilkovna, Balíkovna).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nedělní malířka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--