Domů Profil prodejce Nedělní malířka
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Brno, ČR
  • 98 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 230
Aktivita: aktivní
Prodáno: 98
Registrace: 12.10.2019
Město: Brno
Stát: ČR

Nedělní malířka

/ Prodávající
Novinky
947152
2.5.2021 Ve FlerMAGu na vás čeká nová nedělní pohádka. Tentokrát o duze. Přeju hezký máj.
https://www.fler.cz/magaz...
Vítejte! 
 
Jsem Nedělní malířka z Brna.
Akvarelistka. 
Neděli mám někdy už třeba v pondělí, u nás v kuchyni.
 
V mé galerii najdete originální akvarely a jejich reprodukce. (A sem tam i nějakou kresbu či grafiku.)
Ve svých "nedělních" chvilkách maluju nejraději a nejčastěji květiny a zvířata, a to ve volném, intuitivním akvarelovém stylu, kdy se přírodními motivy nechávám spíš jen inspirovat, než abych se snažila o věrné a podrobné zachycení reality. Při tvorbě s úžasem sleduju hru vody a barev a více nebo spíš méně do ní zasahuju a hledám tu jemnou hranici, kdy je detailů právě tak akorát. Abych nezavřela vrátka Vaší představivosti a pozvala Vás "do obrazu"... 
 
Děkuju za Vaši návštěvu. Kdykoli, třeba v pondělí. 
 
Světlana
 
***
 Narcisky
 
***
 
Sněženka
 
 V klubu Pohádková ilustrace maluji (a velmi mě to baví) obrázky spolu s ostatními tvůrkyněmi k pohádkám marketa.jungova.
 
Každou první neděli vychází nový pohádkový příběh ve FlerMAGu:

Akvarely maluju profesionálními uměleckými barvami s testovanou světlostálostí na kvalitní papír o gramáži min. 300 g/m2 s vysokým podílem bavlny. Malby však není vhodné dlouhodobě vystavovat intenzivním slunečním paprskům, protože by mohlo v delším časovém horizontu dojít k jejich blednutí. Obrázky doporučuji chránit v rámu sklem. 

Nabízím Vám také umělecké tisky pigmentovými inkousty zhotovené v limitovaném počtu kusů z mých originálních maleb na kvalitním matném papíru (230 g/m2). Díky použití profesionálních materiálů a tiskových strojů je garantována mnohaletá životnost a barvostálost.

V kategorii Dárkovna najdete mé originály i tisky, a to v decentních rámech, abyste si mohli pořídit kompletní dárek a nemuseli už pro obrázek vymýšlet a nikde shánět "kabátek".

Pokud by Vás zaujal nějaký obrázek z mé galerie a chtěli byste ho zarámovat, ozvěte se. Nějaký "kabátek" spolu vymyslíme.  

 

Dobrý den, 

já jsem Světlana. Ráda Vás poznávám Úsměv

Než jsem se stala Nedělní malířkou, která se nyní věnuje hlavně akvarelu, byl můj kreativní svět tvořen spoustou písmen, slov a vět poskládaných do příběhů v knihách. Pracovala jsem totiž jako redaktorka pro různá nakladatelství. V práci jsem si zkrátka četla, hledala chyby a dělala texty stravitelnější. Byla jsem, s nadsázkou řečeno, "profesionální čtenářka" a od všech těch slov jsem si chodila odpočinout ke kreslení a vymýšlela si své příběhy beze slov. 

Ale jednou jsem ze zdravotních důvodů musela redigování knížek výrazně omezit a s velkou touhou po barvách a po troše radosti jsem si koupila svou první sadu profesionálních uměleckých akvarelových barev. Po mnoha promalovaných "kilometrech"  a po absolvování spousty kurzů u českých i zahraničních lektorů jsem se stala Nedělní malířkou. 

Nejbližší je mi akvarel ve volném, intuitivním (tzv. loose and fluid) pojetí. Přírodními motivy se nechávám spíš jen inspirovat, než abych se snažila o věrné a podrobné zachycení reality. Při tvorbě s úžasem sleduju hru vody a barev a více nebo spíš méně do ní zasahuju. Mám ráda v tvůrčím procesu tak zvanou náhodu a "chybu". Neustále hledám tu jemnou hranici, kdy je detailů právě tak akorát. Pro mě i pro Vás. Abych nezavřela vrátka Vaší představivosti a pozvala Vás "do obrazu", do jeho příběhu. 
 
Přijďte kdykoli, třeba v pondělí... 
 
Vaše Nedělní malířka 
 
Více o mně si můžete přečíst v rozhovoru ve FlerMAGu.
Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou do 2 pracovních dnů od připsání platby v pevné kartonové obálce. V případě osobního převzetí v Brně poštovné neplatíte.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nedělní malířka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--