Domů Profil prodejce Timea
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Olešnice na Moravě, ČR
  • 148 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (138) 100%
Nadšenci: 637
Aktivita: aktivní
Prodáno: 148
Registrace: 13.8.2009
Město: Olešnice na Moravě
Stát: ČR

Timea

/ Prodávající
Novinky
466209
8.1.2016 Dnes v myšlenkách se Svatkou a jejími blízkými - www.fler.cz/prehled-nomin...

bromolej od linka-O


 

Jmenuji se Olina, žiji na Vysočině a toho času jsem farářkou. Je to role, s kterou od počátku bojuji. Oblékám ji na sebe spolu s talárem, a když jej svleču, jsem zase sama sebou.

Mým osudem se mi tak stále více stává zápas o výraz. V roli farářky bojuji o každé slovo, při tvoření zase o každý tvar. I když mám v duši tušení, co chci sdělit nebo jasnou představu, jak by ta či ona věc měla vypadat, proces tvoření mě stojí vždy dost námahy a málokdy je pro mě čirou radostí, protože až příliš často narážím na své hranice, kdy chybí slova, znalosti, zkušenost, talent. Takže při tvoření mnohdy zatínám zuby, vztekám se, prožívám pocit marnosti ...a většinou, když už to chci vzdát, se nakonec něco podaří. Slovo znovu dostane váhu a výtvory svou tvář.

Mluvím-li o tvoření, je to v mém případě především kreslení (ráda kreslím tuší a obrázky pro děti), malba na textil, batikování, šití jednoduchých věcí (polštáře, tašky, jednoduché šaty či haleny) a jejich následné zdobení kresbou. Baví mě též linoryty a mozaika a další výtvarné techniky (keramika, tkaní) bych se v budoucnu ráda ještě naučila.

Doposud jsem „tvořila“ do šuplíku (pro pocit uvolnění, pro zábavu) nebo vyráběla dárky pro děti a blízké přátele. Na Fler a na možnost prodávat zde své výrobky mě upozornila moje sestřenka (linka-O), která se tu již zabydlela a našla své spřízněné duše. Zprvu jsem se chtěla přihlásit pouze jako nakupující, ale nějak se to nepodařilo a naskočila popiska prodávající, a tak po dlouhém váhání a s rozpaky, neboť vědoma si svých hranic, jsem se rozhodla nasázet do své kolonky výsledky svých tvůrčích zápasů.

Obdivuji všechny, kdo tvoří lehce, mají originální a neotřelé nápady a dokáží je ztvárnit. Na Fleru je vás takových spousta.

 

BLOG- coby farářka pracuji ponejvíce se slovy (přesněji řečeno - jsem s nimi ve věčném duelu). Pro svá kázání je hledám těžce a nespokojená se svým vyjádřením zůstávám ještě dlouho poté, co kázání odezněla. Ale občas přicházejí slova sama - to když píši bez tlaku, bez očekávání, bez mučivé odpovědnosti za to, co svým slovem mohu způsobit. Slova, o která se s vámi chci podělit, jsou slova o mých cestách. Postřehy odjinud. Cestopisné poznámky provázené fotografiemi.

 

  

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně. Zboží zasílám zpravidla v obálce s bublinkovou fólií.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Zboží

Další zboží od Timea

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--