Domů Profil prodejce visual CAMOUFLAGE
  • Prodejce od r. 2012
  • Znojmo, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 22.8.2012
Město: Znojmo
Stát: ČR

visual CAMOUFLAGE

/ Prodávající
Novinky
146562
22.5.2013 Umění na ulici aneb busking, to je moje nová série ilustrací k dostání v různých formátech jako tisky, www.fler.cz/zbozi?ucat=24...

 

Moje vidění světa podporuji ilustrací, zpracováním vlastních ilustrací, sem tam fotografií a psaním o tom, jak stojí za to v životě pořád něco poznávat.

Vítejte tedy na mé kreativní cestě, vybírejte si na ní, co se vám líbí a neváhejte mi o tom nebo i to napsat.

 

 

 

CO JE PRO MĚ DŮLEŽITÉ TADY A TEĎ

Svoboda dělat to, co mě baví. Poznávat a učit se. Odvaha tvořit věci a jít za svými sny. Realizovat každý den to, co je skutečně důležité. Protože každý den se počítá.

CO JE PRO MĚ DŮLEŽITÉ V ŽIVOTĚ

Žít každý den s radostí. Dokázat se podívat na svět různými pohledy, nekřivdit, chápat a respektovat. Dělat to, v čem jsem opravdová. Žít a realizovat několik na sobě nezávislých projektů, které využívají plně to, co je mi vlastní. Být lepší variantou sama sebe a sdílet svou cestu s ostatními, protože tak můžu ovlivnit věci kolem sebe. A každá další ilustrace a projekt je něčím novým, co jsem poznala a naučila se. A to, to stojí za sdílení.

 

[-] Kdo jsem? Veronika Biskupová. Narodila jsem se v kouzelném Znojmě. Pracovala v Praze a Brně. Nyní žiji a pracuji chvílemi v Česku a chvílemi Lisabonu. Portugalsko je země, kterou jsem si zamilovala. Co dělám? Dělám to, co mě baví. Život je moc krátký na to, to dělat jinak. A protože mě toho baví hodně tak nejraději mám několik na sobě nezávislých různorodých projektů a tvořím a tvořím a tvořím.

[-] Proč jsem na Fleru? Miluji život a ještě raději se o tu radost dělím. A taky proto, že všechno je stejně jen

 

 

 

 

[poznámka]: Miluji český jazyk, ale občas se mi pletou písmena. Vězte, že to nedělám z nedbalosti. Moje nedovednost vidět písmenka správně mi však nezabrání v komunikaci s vámi. Buďte shovívaví k mým chybám, mám totiž spoustu jiných předností.

Veronika, 03-2013

Způsob dopravy
ČR: Česká pošta, cenný balík; EU: Česká pošta, doporučená zásilka prioritní
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od visual CAMOUFLAGE

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--