Profil uživatele
moje bags
Petra Holíková | prodávající
Přerov
Registrace: 11.2.2012

Vítejte!

...mám za sebou sice studium designu na UTB ve Zlíně a magisterský titul, jsem ale spíš samouk, protože nejvíc jsem se toho naučila metodou pokus/omyl (jeden příklad tady) a mučením starého pana Veritase (šicího stroje).

Nejčastěji šiju z koženky, někdy v kombinaci s látkami a v poslední době jsem se dala i na sítotisk.

Snažím se neplýtvat a nepřispívat k zahlcování planety plasty a dalším odpadem, proto kupuji zbytkové materiály od místních výrobců, které byly vyřazené z výroby. 

Kladu důraz na kvalitní zpracování (konce švů pořádně zapošívám a nitě fixuju tavením, namáhané spoje několikrát prošívám, nepoužívám lepidlo...) a vyrábím každou věc tak, aby Vám sloužila co nejdéle.

image

Protože mám ráda zvířata, nepoužívám žádné materiály z nich vyrobené (kůži, hedvábí apod.). Moje výrobky nesou od roku 2018 označení "approved vegan" udělované organizací Peta.

 

 

Svoje výrobky fotím na denním světle, přesto se může stát, že se Vám barvy zobrazí zkresleně (podle toho, jak máte nastavený monitor). V případě, že máte ohledně barev pochybnosti, klidně mi napište.

Všechno, co tady najdete, vzniklo vlastnoručně podle mých vlastních návrhů a střihů, buď jako originál nebo jako součást limitované serie.

image

Kromě šití se věnuji i kreslení a malování.

Podívejte se i k H.h., pokud nakoupíte u nás obou, pošleme zboží v jednom balíčku.

 

 

- - - - - - - - - - - - - 

Nůžky místo rukou

Jak jsem poprvé sítotiskla

Jak jsem se vrátila ke kreslení

Jak jsem málem kradla ve jménu umění

Jsem zpět! ...aneb jak jsem dala výpověď

Jak si vyrobit kartičky na brože nebo náušnice

Moje první autorská látka
Způsob dopravy
Zboží posílám buď Českou poštou jako doporučený balíček (pojištěné na 500 Kč) nebo přes Zásilkovnu (DPD, InTime) do rukou adresáta. Menší a měkké věci k Vám dorazí v bublinkové obálce, kabelky a věci náchylnější k úrazu přijdou v krabici (většinou recyklované). Nabízím i možnost poslat zboží na výdejnu Zásilkovny. Pro zákazníky ze Slovenska mám účet u Fio a pro ostatní zahraniční objednávky paypal. Na Slovensko posílám balíčky Slovenskou poštou prostřednictvím Zásilkovny. Fakturu/paragon ke zboží přikládám pouze na vyžádání (šetříme lesy). Pokud posíláte platbu z účtu, který není veden na Vaše jméno, připište to prosím do poznámky k platbě, ať vím, od koho peníze jsou. Balíčky posílám většinou následující den po přijetí platby.
Obchodní podmínky

Pokud zboží neodpovídá Vašim představám, můžete je bez udání důvodu vrátit (odstoupit od smlouvy) do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží zašlete stejným způsobem, jakým Vám bylo doručeno (doporučeně nebo jako cenný balík), plnou částku vracím pouze, pokud obdržím vše bez známek nošení nebo poškození, s neporušenou visačkou a v původním obale. Do 14 dnů od převzetí vráceného zboží bude kupní cena zaslána na účet kupujícího. Poštovné hradí zákazník.

Zboží upravené nebo vytvořené na přání zákazníka ve 14 denní lhůtě vrátit nelze.

Případné reklamace budou řešeny individuálně. Reklamaci nelze uplatnit na vady, na které byla poskytnuta sleva.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
864584
17.2.2020 Nechala jsem si natisknout látku s vlastním vzorem - více v blogu.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím