Domů Profil prodejce moje bags
Petra Holíková
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Přerov, ČR
  • 502 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (205) 100%
Nadšenci: 1883
Aktivita: aktivní
Prodáno: 502
Registrace: 11.2.2012
Město: Přerov
Stát: ČR

moje bags

/ Prodávající
Novinky
864584
17.2.2020 Nechala jsem si natisknout látku s vlastním vzorem - více v blogu.
Přírodou inspirované ilustrace a kabelky z deadstock materiálů

Kreslím a šiju a ráda obojí kombinuju. Výsledkem pak jsou poctivě vyrobené kabelky a batohy ušité bez použití lepidel z pečlivě vybraných vegan-friendly materiálů.

...Mám za sebou sice studium designu na UTB ve Zlíně a magisterský titul, jsem ale spíš samouk, protože nejvíc jsem se toho naučila metodou pokus/omyl (jeden příklad tady) a mučením starého pana Veritase (šicího stroje).

Nejčastěji šiju z koženky, někdy v kombinaci s látkami a v poslední době jsem se dala i na sítotisk.

Snažím se neplýtvat a nepřispívat k zahlcování planety plasty a dalším odpadem, proto kupuji zbytkové materiály od místních výrobců, které byly vyřazené z výroby. 

Kladu důraz na kvalitní zpracování (konce švů pořádně zapošívám a nitě fixuju tavením, namáhané spoje několikrát prošívám, nepoužívám lepidlo...) a vyrábím každou věc tak, aby Vám sloužila co nejdéle.

image

Protože mám ráda zvířata, nepoužívám žádné materiály z nich vyrobené (kůži, hedvábí apod.). Moje výrobky nesou od roku 2018 označení "approved vegan" udělované organizací Peta.

 

 

Svoje výrobky fotím na denním světle, přesto se může stát, že se Vám barvy zobrazí zkresleně (podle toho, jak máte nastavený monitor). V případě, že máte ohledně barev pochybnosti, klidně mi napište.

Všechno, co tady najdete, vzniklo vlastnoručně podle mých vlastních návrhů a střihů, buď jako originál nebo jako součást limitované serie.

image

image

 

imageKromě šití se věnuji i kreslení a malování.

image

image

image

Obrázky nabízím v těchto formátech. Pokud ale máte speciální požadavek ohledně velikosti, napište mi a domluvíme se.

Snažím se šetřit přírodu i při balení svých výrobků, takže často používám použité krabice, investovala jsem do papírových lepících pásek a jediné plasty, které při balení používám, jsou bublinkové fólie z druhé ruky a recyklovatelné průhledné uzaviratelné sáčky, do kterých balím obrázky.

Podívejte se i k H.h., pokud nakoupíte u nás obou, pošleme zboží v jednom balíčku.

image 

 

- - - - - - - - - - - - - 

Rozhovor

Nůžky místo rukou

Jak jsem poprvé sítotiskla

Jak jsem se vrátila ke kreslení

Jak jsem málem kradla ve jménu umění

Jsem zpět! ...aneb jak jsem dala výpověď

Jak si vyrobit kartičky na brože nebo náušnice

Moje první autorská látka

Už zase sítotisknu

Způsob dopravy
Zboží posílám buď Českou poštou jako doporučený balíček (pojištěné na 500 Kč) nebo přes Zásilkovnu (DPD, InTime) do rukou adresáta. Menší a měkké věci k Vám dorazí v bublinkové obálce, kabelky a věci náchylnější k úrazu přijdou v krabici (většinou recyklované). Nabízím i možnost poslat zboží na výdejnu Zásilkovny. Pro zákazníky ze Slovenska mám účet u Fio a pro ostatní zahraniční objednávky paypal. Na Slovensko posílám balíčky Slovenskou poštou prostřednictvím Zásilkovny. Fakturu/paragon ke zboží přikládám pouze na vyžádání (šetříme lesy). Pokud posíláte platbu z účtu, který není veden na Vaše jméno, připište to prosím do poznámky k platbě, ať vím, od koho peníze jsou. Balíčky posílám většinou následující den po přijetí platby.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od moje bags

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--