Na přání momentálně z časových důvodů nešiju. Děkuji za pochopení, Petra.
Profil uživatele
moje bags
Petra Holíková | prodávající
Přerov
Registrace: 11.2.2012

WILLKOMMEN!

 

Mám za sebou sice studium designu na UTB ve Zlíně a magisterský titul, jsem ale spíš samouk, protože nejvíc jsem se toho naučila metodou pokus/omyl (jeden příklad tady) a mučením starého pana Veritase (šicího stroje).

Nejčastěji šiju z koženky, někdy v kombinaci s látkami a v poslední době jsem se dala i na sítotisk.

Kladu důraz na kvalitní zpracování (konce švů pořádně zapošívám a fixuju tavením, namáhané spoje několikrát prošívám ...) a snažím se každou věc vyrobit tak, aby Vám sloužila co nejdéle.

image

Protože mám ráda zvířata, nepoužívám žádné materiály z nich vyrobené (kůži, hedvábí apod.). Moje výrobky nesou od roku 2018 označení "approved vegan" udělované organizací Peta.

 

 

Svoje výrobky fotím na denním světle, přesto se může stát, že se Vám barvy zobrazí zkresleně (podle toho, jak máte nastavený monitor). V případě, že máte ohledně barev pochybnosti, klidně mi napište.

Všechno, co tady najdete, vzniklo vlastnoručně podle mých vlastních návrhů a střihů, buď jako originál nebo jako součást limitované serie.

image

Podívejte se i k H.h., pokud nakoupíte u nás obou, pošleme zboží v jednom balíčku.

 

 

- - - - - - - - - - - - - 

 

Nůžky místo rukou

Jak jsem poprvé sítotiskla

Jak jsem se vrátila ke kreslení

 

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou poštou doporučeně (pojištěné na 500 Kč). Menší a měkké věci posílám v bublinkové obálce, kabelky a věci náchylnější k úrazu v krabici. Nabízím i možnost poslat zboží prostřednictvím Zásilkovny. Pro zákazníky ze Slovenska mám účet u Fio a pro ostatní zahraniční objednávky paypal. Fakturu/paragon ke zboží přikládám pouze na vyžádání (šetříme lesy). Pokud posíláte platbu z účtu, který není veden na Vaše jméno, připište to prosím do poznámky k platbě, ať vím, od koho peníze jsou. Balíčky posílám následující den po přijetí platby.
Obchodní podmínky

Pokud zboží neodpovídá Vašim představám, můžete je bez udání důvodu vrátit (odstoupit od smlouvy) do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží zašlete stejným způsobem, jakým Vám bylo doručeno (doporučeně nebo jako cenný balík), plnou částku vracím pouze, pokud obdržím vše bez známek nošení nebo poškození, s neporušenou visačkou a v původním obale. Do 14 dnů od převzetí vráceného zboží bude kupní cena zaslána na účet kupujícího. Poštovné hradí zákazník.

Zboží upravené nebo vytvořené na přání zákazníka ve 14 denní lhůtě vrátit nelze.

Případné reklamace budou řešeny individuálně. Reklamaci nelze uplatnit na vady, na které byla poskytnuta sleva.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
476543
6.2.2016 Mega černá taška je zpátky v menším provedení.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.