Domů Profil prodejce Saraswati
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Ostrava-Poruba, ČR
  • 42 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 98
Aktivita: aktivní
Prodáno: 42
Registrace: 3.1.2017
Město: Ostrava-Poruba
Stát: ČR

Saraswati

/ Prodávající

Vítejte v mém obchůdku.

Výrobě šperků se věnuji od dětských let - začlo to náramky přátelství přes makramé až po korálky - a to byl teprve začátek opravdového šílenství, jehož výustěním je tento obchůdek :)

Najdete tady šperky a doplňky zhotovených technikami beadweaving (šití z korálků), bead embroidery (korálková výšivka) nebo jejich kombinací.

Ráda kombinuji nejen techniky, ale i materiály, proto u mě mezi záplavou korálků najdete i polodrahokamy, fosílie, kovové komponenty, FIMO a také moji srdcovku - hedvábné stuhy shibori, které jsou v některých případech výsledkem spolupráce přímo s kalifornskou výrobkyní.

Jedna speciální část mé tvorby je zaměřena na UV aktivní šperky, ty najdete na mém druhém profilu Night Swan :)

Neustále se učím nové a nové techniky a snažím se zdokonalovat. Každý kousek vznikal opravdu s láskou a za každým se skrývá obrovské množství času a piplavé práce.

Ve Fler MAGu najdete můj návod na dutinku herringbone z lichého počtu korálků i článek o šperku na téma Místo, o kterém sním.

Pokud máte zájem o něco neobvyklého, napište mi - mám ráda výzvy :)

Pro zájemce o digitální měny: Akceptuji i platbu v kryptoměnách bitcoin, litecoin a zcash!

 

Jsem členem:

klubu  Fler Beadweaving Team - tvorba šitých šperků z rokajlu

klubu  Tisíc stehů

- klubu Soutěž/nesoutěž: Barevné výrobky

1) Šperk oblékáme jako poslední (a to až po zhotovení účesu, nanesení a zaschnutí parfému, krémů, laku na vlasy a jiných kosmetických přípravků), ale sundáváme jako první.

2) Při nasazování a svlékání šperku postupujeme opatrně a s trpělivostí - žádné tahání či škubání.

3) Zabraňujeme styku s vodou a chemikáliemi. Před užitím sprchy, bazénu, sauny a před mytím nádobí v případě náramků či prstenů, šperky odkládáme.

4) Pokud možno, dbejme na čisté ruce při manipulaci se šperkem, vyhněme se především mastnotě, vodě a chemikáliím.

5) Šperky nejsou určeny k nepřetržitému nošení. Šperk sundáváme při fyzické námaze, sportu, zvýšenému pocení a před spaním.

6) V době kdy šperk nenosíme, nenecháváme jej v koupelně či jen tak položený, zejména se vyvarujme přímému slunečnímu záření. Dlouhodobé vystavení na přímém slunečním světle může způsobit vyblednutí či změnu barevnosti použitých korálků a komponentů. Ukládáme jej na tmavém místě bez přístupu vody a prachu, a to ve šperkovnicích, organzových či jiných pytlíčcích tak, aby se nezamotal do jiných šperků.

7) Na šperk nepokládáme žádné, natož těžké předměty. To platí obzvlášť v případě šperků s hedvábím shibori! Deformaci hedvábí nelze opravit.

8) Šperk chraňte před mechanickým poškozením. Nárazy, pády a nebo zátež v podobě extrémního tahu a tlaku mohou způsobit přetržení nitě, prasknutí korálků a nebo deformaci komponentů. Dáváme pozor na zachycení např. o ucho kabelky, popruh batohu či jinou textilii.

9) Šperky nedáváme do rukou malým dětem, kterým se sice korálky líbí, ale svou neopatrnou manipulací by jej mohly poškodit a poté případně malé korálky vdechnout či spolknout. Je-li šperk pořízen pro dítě/chystáme-li se jej dítěti zapůjčit, poučíme jej o správném zacházení. Ozdoby odkládáme také před hrou či mazlením s kočičkou, pejskem, papoušem či jinými domácími mazlíčky.

Berte prosím tato pravidla na vědomí, jelikož některé změny a poškození šperků jsou již nevratné. V případě špatného zacházení s nimi nemohu za šperky ručit.

Děkuji za pochopení a přeji, aby Vás Vaše šperky zdobily co nejdéle a Vy s nimi zažily spoustu příjemných okamžiků.

Způsob dopravy
Posílám zboží důkladně zabalené Českou poštou nebo službami Uloženka a Zásilkovna, po připsání platby na účet. Je možné domluvit se i na osobním odběru.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Saraswati

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--