Profil uživatele
Saraswati
Prodávající
Ostrava-Poruba
Registrace: 3.1.2017

Vítejte v mém obchůdku.

Výrobě šperků se věnuji od dětských let - začlo to náramky přátelství přes makramé až po korálky - a to byl teprve začátek opravdového šílenství, jehož výustěním je tento obchůdek :)

Najdete tady šperky a doplňky zhotovených technikami beadweaving (šití z korálků), bead embroidery (korálková výšivka) nebo jejich kombinací.

Ráda kombinuji nejen techniky, ale i materiály, proto u mě mezi záplavou korálků najdete i polodrahokamy, fosílie, kovové komponenty, FIMO a také moji srdcovku - hedvábné stuhy shibori, které jsou v některých případech výsledkem spolupráce přímo s kalifornskou výrobkyní.

Jedna speciální část mé tvorby je zaměřena na UV aktivní šperky, ty najdete na mém druhém profilu Night Swan :)

Neustále se učím nové a nové techniky a snažím se zdokonalovat. Každý kousek vznikal opravdu s láskou a za každým se skrývá obrovské množství času a piplavé práce.

Ve Fler MAGu najdete můj návod na dutinku herringbone z lichého počtu korálků.

Pokud máte zájem o něco neobvyklého, napište mi - mám ráda výzvy :)

Pro zájemce o digitální měny: Akceptuji i platbu v kryptoměnách bitcoin, litecoin a zcash!

 

Jsem členem:

klubu  Fler Beadweaving Team - tvorba šitých šperků z rokajlu

klubu  Tisíc stehů

- klubu Soutěž/nesoutěž: Barevné výrobky

Způsob dopravy
Posílám zboží důkladně zabalené Českou poštou nebo službami Uloženka a Zásilkovna, po připsání platby na účet. Je možné domluvit se i na osobním odběru.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Saraswati prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/saraswati. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

2.5 V případě výroby na zakázku má prodávající právo požadovat nevratnou zálohu na nákup materiálu. V případě odstoupení od kupní smlouvy nebo nesplnění podmínek kupní smlouvy nelze požadovat vrácení zálohy.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou, Zásilkovnou nebo Uloženkou jako doporučená zásilka, případně jako balík. 

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou než Česká pošta, jako je např. Zásilkovna nebo Uloženka, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního daných služeb.

5.4. Po domluvě s prodávajícím je možný i osobní odběr, v tomto případě se poštovné neplatí.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
831023
16.9.2019 Malý kousek, ale z opravdu luxusních materiálů - modré topazy a hedvábí shibori - náušnice Precious Tears: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím