Domů Profil prodejce Joli Petit
 • aktivní prodejce od r. 2012
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
 • Rožnov pod Radhoštěm, ČR
 • 1139 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (108) 100%
Nadšenci: 406
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1139
Registrace: 27.2.2012
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážené zákaznice, dodací lhůta zboží se může měnit, v závislosti na procesu výroby. Maximálně však do doby 2 - 6 týdnů.

Joli Petit

/ Prodávající
Novinky
755498
16.10.2018 Zabalte své miminko do heboučkých látek a krásných vzorů s PODZIMNÍ SLEVOU 15%! Kód Vaší slevy: AJM-QGF-16S. Akce platí do 31. 10. 2018

Ateliér výroby ergonomických moderních látkových plen a doplňků Joli Petit - elegantního přebalování, které mění způsob péče o dítě.

Miluju tě!Pečujte s láskou o sebe i své okolí. Hýčkejte sebe i své miminko krásnými barvami a materiály.Miluju tě!

 

Proč zvolit látkové pleny a doplňky Joli Petit?

 • Ekologické a ekonomické řešení - není třeba energii vkládat do opakovaných nákupů jednorázových plen a jejich vyhazování, nevytváří se zbytečný odpad, mohou dobře sloužit po celý svůj život i vícero dětem Naše milá země
 • Kvalitní a krásné materiály příjemné na dotek - zásadně certifikované pro děti do tří let Yes!
 • Navrženy pro snadné a komfortní přebalování i nošení - spokojená maminka i miminko Úsměv
 • Pleny jsou vyvinuty spolu s fyzioterapeuty - ohled na zdravý psychomotorický vývoj miminkaMám nápad!
 • Myslíme i na maminky - je důležité, aby se i maminka při péči o miminko cítila krásně, žensky, elegantně, čemuž jsou přizpůsobeny vzory látek, barvy i střihy a způsob použití plen či doplňků Tanečnice

image

Najdete u nás tyto plenky v mnoha krásných barvách...:

 • Motýlek na Snappi sponku 
 • Motýlek na suchý zip
 • Noční motýl XL
 • Siamka na suchý zip

Mám nápad! Všechny pleny na Snappi sponku lze velikostně upravit přeložením zadní části s "ušima" 

Mám nápad!Jednotlivé druhy (střihy) naleznete ve velikosti na novorozence (cca do 3 měsíců dle proporcí dítěte) i batole (do dvou let i déle dle proporcí dítěte)

 ... a praktické doplňky nejen k přebalování do látkových plen:

 • Nepromokavé elegantní přebalovací tašky, plenketky a kapsičky (třeba i na kosmetiku nebo věci na plavání)
 • Svrchní nepromokavé kalhotky na látkové pleny s dlouhými nohavicemi (tzv. longies) flísové nebo ve variantě s PUL vrstvou, vždy v tenčí či teplejší verzi materiálu, dle Vaší volby
 • Přebalovací podložky
 • Praktické tripple tepláčky, v nichž zadeček nic nestudí, a další.

_______________________________________________________ 

Vyberte si, co je to pravé právě pro Vás

Svítíčko sluníPomůžeme vám s výběrem, napište nám zprávu ->

Srdce

Luxusní látky pro zdravé přebalování vašich dětí

imageimage

Na výběr mnoho krásných barev i více střihů

Ergonomická moderní látková plena Motýlek

Elegantní, krásně ženské doplňky

Při vývoji moderních látkových plen odborně spolupracujeme s centrem pro psychomotorický vývoj Harmonie, a fyzioterapeuty Mgr. Ivanou Gloserovou a Mgr. Janou Petruželovou 

 

 

Televize Pusťte si video Televize 

 

Slunečnice Jak pro Vás balíme plenkové balíčky? Slunečnice

 •  Eliminovali jsme veškerý plastový obalový materiál, a tak k vám domů dorazí zase o něco více ekologie a zdraví Yes!

 •   V červnu roku 2017 vznikla ve spolupráci 1. oficiální kolekce návrhů designu látek pro Joli Petit. Celou kolekci si můžete prohlédnout ZDEPaleta

 image 

 

 

 

 

 

 

 

  

 • Z těchto návrhů vznikla v září roku 2017 také značka luxusních balicích papírů s názvem Baleno krásně, aby Vám, do nich ZDARMA zabalenéDárekplenkové balíčky dělaly ještě větší radost Oslava! a byly opravdovým dárkem jak pro maminku, tak i miminko Valentýnka

 

  "Joli Petit vnímám jako empatickou oporu matkám. Joli Petit matkám ekologickou cestou pomáhá myslet na důstojnost ženství a mateřství. Podporuje matky, aby se necítily méněcenné v náročném období mateřství, aby se cítily pohodlně a šmrncovně zároveň. Velmi se mi líbí, že ten přístup je ekologický a zároveň moderní a módní. Joli Petit má vytříbený módní, funkcionalistický vkus. U Paní Petitové můžete být samy sebou. Můžete si u ní být vědomy, že mateřství je výjimečný stav. Pleny Joli Petit? Ty jsou láskyplnou měkoučkou náručí. Ty pleny jsou krásné, krásný kousek designu."

MgA. Veronika Plátková, Zlín

Užíváme si zelenkavé, mäkučké, hebučké Motýlky, plienočky v novorozenecké velikosti, celý den, aj na von. Sme moc spokojné. Nic neutěká bokom, miminko je tiež velmi spokojné. Len na noc zatial používáme jednorázovky, pretože spíme celú noc a neprebalujeme. Ale možno to časom skusíme. Váhajúcim maminkám velmi doporučujem. Suchý zips je super na reguláciu, skúšala som aj iné s cvokami, ale buďto to bolo stiahnuté moc a mimi bolo hrozně otlačené a já som mala pocit že ju skor týram, alebo málo a pretekalo nám to okolo stehienok. V Joli Petit si krásně zapnem tak ako potrebujem. Takže za mňa Joli Petit super. A nějak si ma Lucka omotavá okolo prstu a skusam i další alternativný sortiment ako emulziu na omytie zadočka, obrúsky na prdelku, nepromokavou taštičku, vložky do podprsenky, apod. Akoby ste u ní vstupili do iného sveta :-). Moc ďakujeme Lucka :-)
                                 
                                 Viera Jakubcová Jurková, Rožnov p. R.
 
 
"Joli Petit je místem, kde se žena cítí vždy nádherná, ať už je upravená méně, či více. Když má skvělou náladu, i když je zničená. Maminky na mateřské "dovolené" si zapomínají dovolit i něco pro sebe. S láskou pečují o své dítě, o partnera i o domácnost, a na ně samotné často nezbývá prostor. V Joli souzní potřeby dítěte s potřebami maminky. Pokaždé se pokochám měkkými plenečkami, které jsou tak heboučké a v krásných barvách. Přebalovací tašky a Plenketky a nepromokavé kapsičky jsou tak stylové a nádherné, že se v nich najde každá žena. Nejvíc se mi líbí, že toto zboží není tuctové, každý kus je originál, a to si my ženy zasloužíme. Joli myslí na maminky, které nosí svůj poklad v bříšku, vozí v kočárku, nahání na hřišti, ale také na maminky, které mají své malé andílky v nebi, a na roli matky se teprve chystají, i když už se tak dávno cítí................ Když člověk dělá práci, kterou miluje a žije jí, to se pozná. Lucinka je žena s nádhernou uměleckou duší, láskou k lidem, citem pro látku i barvy. Má skvělý vkus, hudební sluch a empatii. Poctivě, s láskou a naplno, tak se věnuje svému poslání pečovat o maminky a jejich poklady."
 
Petra Pšenicová, Rožnov p. R.
 

 

Svítíčko sluníŘekli o výrobcíchSvítíčko sluní

Před rokem jsem kupovala Motýlky pro starší dítko a moc se mi osvědčily. Teď je používám na novorozeně a zjistila jsem, jak geniální plínka to je. Při nákupu byla překážkou cena. Nicméně nemohu ale říct, že je vysoká. Spíš jde o jednorázovou částku. Vyzkoušela jsem látkové pleny značky Haipa Daipa. Spokojená jsem byla s funkčností, ale dítěti dělaly velký zadeček a nelíbilo se mi, jak má při ležení zvedlé nohy. Motýlek dlouho vydrží a má minimum materiálu pod zadečkem. Nejvíc si na výrobku cením toho, že je vyrobený v Česku, je z výborného materiálu a skvěle propracovaný. K plence nemám jedinou výtku, jsem naprosto spokojená. Děkuji za usnadnění života s látkovými plínkami. 

                                                                       Jarmila Harvalíková, Holubov

Na začátku jsem neměla žádné pochybnosti. Byla jsem přesvědčená, že budu alespoň částečně látkovat. Začala jsem se čtvercovými plenami a později, jak roste, přidávám vkládačky (různé značky). Se značkou Joli Petit jsem se seznámila později. Na první pohled mě zaujal Motýlek a to, že Sofinka (10 týdnů) nebude mít zadeček vysoko nad podložkou.

Využívám plenkové kalhotky Anavy a POPin vše v jednom. Od začátku jsem měla v plánu vyzkoušet více značek a najít ideální plenu.

Výsledek s používáním Motýlka je velmi dobrý. Kromě Motýlka na Snapku mám i Siamku, ale více jsem spokojená s Motýlkem. Siamka má poměrně vysoko zadeček oproti Motýlkovi. Ne však ale výš než ostatní značky.

Nejlepší je Motýlek. Mrzí mě, že jich nemám víc a zpětně bych si koupila Motýlka na suchý zip. Líbí se mi, že jde upravit v sedu, aby byl co nejužší. Dále jsou bezva čtyřvrstvé vykrojené vkládačky (pozn. objednávka na dotaz).

                                                                   Veronika Kamenetská, Olomouc

 

Měla jsem obavu, jak budu ze začátku zvládat manipulaci (skládání, popř. Snappi sponka) s látkovou plenou. Přemýšlení, jestli tam vkládat separační plenku a co pořídit jako svrchní kalhotky. Jak složitá je údržba plenky a zda to náš dvoupokojový byt bez sušárny ustojí.

Pořizovala jsem Motýlka na Snappi sponku, jednovelikostního Motýlka, Motýlkové kalhotky na suchý zip (pro tatínka) a velkou přebalovací tašku. Naše miminko mi přijde v látkových plenkách spokojenější a když sebou „šije“, tak se plenka rozhodně neposunuje směrem dolů jako jednorázovka. 

Nejvíce si cením toho, že je to ekologická varianta, vyrobená v České republice, finanční úspory, spokojeného miminko a tím pádem i rodiče.Výrobce můžu kontaktovat mailem v případě pochybností či dotazu a on mi odpoví. 

                                                                              Lucie Janyšková, Znojmo

 

Hlavou se mi honilo, jestli budou produkty praktické na používáni i pro muže a na procházkách a přebalování nebude nijak komplikované. Zda plenky budou pro mé děťátko pohodlné.

Zkoušela jsem klasické české čtverce a SIO od Bambooliku. U čtverců mi vadila nízká savost a nepraktičnost na procházky (veliký objem látky, kterou s sebou musím nosit). U SIO mi vadilo, že je šité spíše na větší dítě a pro malé miminko neni pohodlné ani efektivní, co se týče udržení stoličky uvnitř plenky. 

Vyzkoušela jsem Mini Motýlka je super na malá miminka a dělá malou prdelku. Dítě se může krásně pohybovat a tudíž i prdět.

Nejlepší je pro mne jednovelikostní Motýlek pro jeho všestrannost (on mimi po batole) a příjemný materiál a krásné barvy. Super střih - plenka krásně obepne nožičky a nic neprojde ven a  pak taky Motýlek na SZ.

Půjčila jsem je na vyzkoušení a kamarádka si s nadšením hned objednala. 

                                                                          Martina Diviak, Německo

 
S vložkami do podprsenky, co jsem doposud vyzkoušela (kdysi jednorázové, pak bambusové, fleesové i nepropustné s pulem) jsem si někdy připadala, jak kdybych si prsa vycpávala. Mimo kojení mám velikost 75B, teď asi občas 75-80C, ale prostě každá vložka mi na mých menších prsech dělala nádstavbu dost patrnou pod oblečením. Teprve u Vašich nových vložek jsem měla pocit, že nejsem ,,vycpaná". Kdybych viděla mističkové vložky do podpresnky jen na obrázku a  rozhodovala se, zda je koupím, určitě bych je nekoupila. Ale po ozkoušení Vám musím vysmeknout hlubokou poklonu. Kojím teď druhou dceru a stejně jako u první se mi mléko spouští dost často a nejednou jsem se ocitla někde na veřejnosti s promáčenými kruhy na triku. Doma to třeba až tak neřeším, žijeme na samotě, ale jezdíme i občas mezi lidi a tam je pro mne vložka do podprsenky opravdu nutnost. Vydržely mi celý den neprosáknout a zároveň v nich nebyl pařák ani mokro.

Za mne bezkonkurenčně nejlepší vložky do podprsenky, které jsem kdy vyzkoušela.

                                                                          Tereza Müllerová, Netolice

 

Vlastním pouze Motýlky – ze začátku byla překážkou vysoká cena nových a takřka nulová dostupnost Motýlků z druhé ruky, abych je mohla vyzkoušet. O plenách na zkoušku jsem netušila.

Vyzkoušela jsem pleny na snappku zn. Haipa Daipa – Pastelka. Neosvědčily se, dítěti neseděly, dřely a nepojmuly zdaleka takové množství tekutiny.

Motýlek nám vyhovuje, sedí, nedělá velký zadek, za použití + krátké vkládačky nasaje velké množství moči. Za to nejlepší z Motýlka považuji variabilitu skládání, přizpůsobení tělíčku a velikosti dítěte.

Od doby, co je vlastním, pořizují je postupně všechny mé látkující kamarádky.

                                                                  Eva Štěrbová, Uherské Hradiště

 

Syn má necelé 2 roky, 13 kg a 90 cm. A v noci dost čůrá. Noční plenky, co jsem zkoušela, sice fungovaly, ale byly obrovské - syn vypadal jako Ferda Mravenec a jsem přesvědčená, že i kvůli tomu nepohodlí se v noci častěji budil. 

S Motýlkem spí daleko lépe, někdy až do rána - plenka sice ráno durch, ale nic neprotéká - a to nedávám žádnou vkládačku, jen fleesovou separačku.

Krásně obepíná tělíčko, hezky sedí a dělá malý zadeček při opravdu solidní savosti."

                                                                  Katarina Bašná, látkující maminka 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 Mám nápad!Veškerý obrazový i textový materiál na těchto stránkách je chráněn autorským zákonem, jakékoliv jeho užití je možné pouze se souhlasem autorky.Mám nápad!

 

 

 

 

(Mini)Motýlek na snappi sponku

 • bambusová viskóza a bavlněné froté

Dotyková vrstva: 80% viskóza (bambus), 20% polyester (osnova)

Svrchní vrstva: 80% bavlna, 20% polyester (osnova)

Savá vrstva: 80% viskóza (bambus) - smyčky, 20% polyester - osnova

 

 

Motýlek kalhotkový na suchý zip

 • bambusová viskóza a kojenecký plyš

Dotyková vrstva: 80% viskóza (bambus), 20% polyester (osnova)

Svrchní vrstva: 80% bavlna, 20% polyester (osnova)

Savá vrstva: 80% viskóza (bambus) - smyčky, 20% polyester - osnova

 

Siamka na suchý zip

Dotyková vrstva: 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio)

Svrchní vrstva: 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio)

Savá vrstva: 100% bavlna (bio)

_________________________________________________________________

Štěstí Bambusové vlákno je přirozeně antibakteriální, termoregulační, citlivé k dětské pokožce a několikanásobně savější než bavlna. Pochází z divoce rostoucího bambusu a bio bambusu.

Štěstí Materiály vhodné pro děti do 3 let.

Mám nápad!Před prvním použitím doporučuji alespoň 1x vyprat. Bambus dosahuje své nejvyšší savosti až po několika vypráních. Měření savosti je testováno na 1x prané pleně.

_________________________________________________________________

Údržba

 • Nepřeplňovat pračku a prát na 60 °C.

 • Nepoužívat aviváž ani bělidla. Nežehlit.

 • Sušte volně nebo v sušičce na mírnou teplotu.

 • Případné skvrny odstraňte žlučovým mýdlem či jiným přípravkem na skvrny.

 • Při prvním praní perte samostatně.

 • Suché zipy při výměne pleny zajistit do protikusů.

 • Skladovat na sucho maximálně tři dny.

Látkové pleny & já je osvětový projekt se zkušenostmi látkujících maminek, které se dělí o svůj příběh. Každý měsíc jiná maminka, jiný začátek, osobité pojetí. Pro maminky, které miminko teprve čekáte a otázek v hlavě máte na rozdávání. Přečtěte si příběhy a najděte svoji odpověď. Své otázky pokládejte také do komentářů pod články. 

Látkové pleny & já Jitka Kamínková, list XIII. "Mé okolí je většinou překvapeno, jak látkovky vypadají," říká maminka Jitka Kamínková z Valašského  Meziříčí. /list č. 13., vydáno 2. 3. 2016/

Látkové pleny & já Petra Jetmarová, list XII. "Od muže mi ale přišla podpora v podobě slibu, že mi s tím bude pomáhat. Ta myšlenka ho zaujala na první dobrou a dokázal pro ni doslova nadchnout i mě." /list č. 12, vydáno 30. 11. 2015/

Látkové pleny & já Michaela Maresová, list XI. "Přijela jsem z porodnice domů a byla tam (vlastně tady) hrozná zima a suché úplně všechny květiny. Na plenky jsem, myslím, nemyslela. Vlastně už ani nevím." /list č. 11, vydáno 31. 10. 2015) 

Látkové pleny & já Iva Krutská, list X. "Na Poradně pro látkovačky se to poměrně dost často řeší, ortodoxní látkařky píšou, ze látka neškodí. Tak nevím." /list č. 10, vydáno 30. 9. 2015/

Látkové pleny & já Eva Štěrbová, list IX. " V den státnic jsem měla jednorázovek a plných odpadkových košů plné zuby, a jen co jsme přijeli domů, naše slůně okamžitě putovalo do látky, a já začala získávat sebevědomí." /list č. 9, vydáno 30. 8. 2015/

Látkové pleny & já Kateřina Příhodová, list VIII. "Děti nám pomáhají, koukají na nás, jak věšíme plenky, podávají kolíčky – jsou toho zdravého a přirozeného koloběhu součástí." /list č. 8, vydáno 30. 7. 2015/

Látkové pleny & já Leona Sobotková, list VII. "Věšení na sluníčku je vyloženě relax a sbírat pak ty voňavé plenky je takové pohlazení na duši po celodenním shonu."/list č. 7, vydáno 30. 6. 2015/

Látkové pleny & já Zuzana Ottová, List VI. "Za jednu z předností látkových plen pokládám to, že mě donutí k častému přebalování. Příběhy o maminkách, jejichž dítě má spotřebu dvou jednorázovek na den, se mi eklují. Ale jednoráz k tomu prostě svádí."/list č. 6, vydáno 31. 5. 2015/

 Látkové pleny & já Lucie Landová, list V. „Domů jsem pořídila jedno balení eko jednorázových plen. To, že se jednorázové pleny rozkládají až 400 let, mě děsilo. Po jeho spotřebování jsem si řekla, že začnu zařazovat pleny látkové.“ říká látkující maminka, městská žena, Lucie Landová. /list č. 5, vydáno 30. 4. 2015/

 Látkové pleny & já Lenka Vlášková, list IV. "Neodsuzuji ani jedno. Na noc, na výlety a do kočáru dávám jednorázovou plenku." říká látkující maminka Lenka Vlášková. /list č. 4, vydáno 29. 3. 2015/

 Látkové pleny & já Silvia Štefankovičová, list III. "V mém životě mě potkalo 7 velkých věcí. Jednou z nich je narození syna Adama a používání látkových plen." říká látkující maminka, hrdá a živelná Slovenka. /list č. 3, vydáno 27. 2. 2015/

 Látkové pleny & já Jitka Hůrská, list II. "Mít doma počůrané hadříky? A proč jako? Šmahem jsem nápad své matky odmítla, ale uvnitř to vrtalo." říká látkující maminka Jitka Hůrská /list č. 2, vydáno 30. 1. 2015/

 Látkové pleny & já Veronika Pinkrová, list I. "Zarputile jsem se bránila, ale jen do doby, než jsem po nich začala pátrat", říká látkující maminka Veronika Pinkrová. /list č. 1, vydáno 31. 12. 2014/

Způsob dopravy
Vámi objednané zboží obdržíte Českou poštou. Plenkové balíčky obdržíte v obalech, ve kterých jsme eliminovali veškerý umělý materiál. Proto k Vám dorazí zase o něco více ekologie a zdraví. Celé obaleno luxusním balicím papírem z dílny Baleno krásně. Je možné domluvit se také na osobním předání v Rožnově pod Radhoštěm. O přesné výši poštovného budete informováni při potvrzení objednávky v kolonce "poštovné".
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Joli Petit

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--