Nově nabízím možnost odeslání objednávky jako Balík Do balíkovny za cenu 55 Kč (s dobírkou za 73 Kč). V případě zájmu o toto zaslání připište do poznámky k objednávce vybranou Balíkovnu (seznam na balikovna.napostu.... více »
Profil uživatele
dzejn.n
Jana Novotná | prodávající
Poříčany
Registrace: 16.3.2008

Vítám vás ve svém obchůdku na Fleru a přeji vám příjemnou návštěvu.

Tvořením a ručními pracemi se zabývám už od dětství, několik posledních let mě nejvíc baví malování na hedvábí a textil, sem tam pomaluji i něco jiného (porcelánové nádobí, skleněné vázičky, kovové doplňky a podobně). Od konce roku 2015 mě tato výtvarná činnost živí, což je mým splněným snem po mnoha letech "civilního" zaměstnání v kanceláři, kde byly výsledky mé práce vidět jen v podobě šanonů naplněných papíry.

Moje výrobky můžete najít v několika internetových obchodech, v jednom kamenném obchůdku ve Slaném a pár věcí s hudebními motivy i v hudebninách v Ostravě. Ráda vytvořím výrobek přesně podle Vašeho přání, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou:-)

Pokud si chcete nechat namalovat tričko v jiné barvě nebo velikosti, můžete si vybrat z aktuálních skladových zásob. Samozřejmě je možné objednat i jiné barvy/velikosti, počítejte ale s delším termínem dodání.

Pro podzimní a zimní období tu mám několik motivů: 

image image image
image image image 
image image image
image image image
 
 
Na některých výrobcích spolupracuji s Kačkou a naši spolupráci chystáme ještě rozšířit. Zatím vzniklo pár společných výrobků:

  

 

Ke svým kravatám doporučuji stříbrné kravatové spony od Věniny, moc jim to spolu sluší:-)

  

 

Pokud není u hedvábných výrobků uvedeno jinak,  jedná se o materiál pongé 5 (šátky, šály) nebo habotai 8 (kravaty, pouzdra na brýle, toaletní taštičky, polštářky). Více informací o druzích hedvábí, jeho výrobě a historii najdete v tomto blogu, jak probíhá fixace hedvábí napařováním se můžete podívat zde a tady je návod k barvení hedvábí v mikrovlnce - kdybyste to třeba chtěli zkusit sami:-)

Na Fleru prodávám i něco z materiálu ke tvoření - hedvábí, barvy, trička a podobně, vše najdete na mém druhém profilu dzej.n.

Nakoukněte také do galerie mých výrobků které zde na Fleru už nenajdete, v případě zájmu pro Vás mohu vyrobit podobné.

 

Pokud u mě nakoupíte, budu ráda za Vaše hodnocení nebo alespoň zprávu že zboží přišlo v pořádku.

 


Banner vytvořila saturnin, obrázky ke stažení a podmínky užití najdete zde.

 


Na svém kontě mám i několik návodů na různé techniky, díky Fleru vyšly dva v časopise Fajn život - na malované hrníčky a hedvábnou kravatu.

Zde na Fleru vlastním ještě jeden profil dzej.n, který slouží k prodeji přebytečného materiálu.

 


 

Pokud jezdíte s dětmi na letní tábory (stejně jako já) a vlastnoručně s nimi něco tvoříte nebo se vaše děti vrátily z tábora nadšené co všechno si tam samy vyrobily, zvu vás do klubu Tvoření na dětských táborech.

 

Děkuji za návštěvu a přeji krásný den:-)

 

Zde na Fleru se účastním několika charitativních projektů, kde se snažíme alespoň trochu pomoci těm, kdo to potřebují. Chcete-li pomoci i Vy, stačí když zakoupíte některý z výrobků zařazených do níže uvedených projektů a utržené peníze se poté prostřednictvím prodejce dostanou na určený účel.

Aktuální projekty:

V klubu Adopce na dálku a jiné charitativní projekty jsme zorganizovali další prodejní výstavu, která byla zahájena 13.3.2017. Ze všech výrobků na výstavě půjde celá částka (po odečtení provize Fleru) na transparentní účet, z kterého hradíme školné, pojištění a další potřebné výdaje dvěma africkým dětem Susan a Simonovi. Z mých výrobků je do akce zařazena černo-bílá kravata zebra a žluto-oranžová šála se žirafami.

 

 

I nadále platí, že z každé prodané kravaty Afrika a Evropa jde 100 Kč na Susan a Simona.

 

  


Proběhlé akce:

adopce afrických dětí Susan (nar. 2002) a Simona (nar. 1995) – z utržených peněz se dětem hradí školné, zdravotní pojištění, očkování, drobné dárky apod. Z mých výrobků je do akce zařazena kravata Afrika a Evropaoranžová šála s domorodci a šála "slon africký". Další výrobky ostatních prodejců z první výstavy naleznete zde, a z druhé prodejní výstavy tady. Akce je organizována v klubu Adopce na dálku a jiné charitativní projekty.

 

 

pomoc zvířatům - klub Zvíře v nouzi - Pomoc potřebným zvířatům aneb konkrétní pomoc útulkům...:
:kočičí útulky - akce skončila 31.7.2009, z utržených peněz bylo zakoupeno krmení pro kočičí útulky OS Kočky sobě SvitavySvoboda zvířat Plzeň a Brněnský Max - domov pro kočky, dále byla část peněz věnována útulku Felix Grey v Jižních Čechách, který byl postižen povodní. Zbytek peněz putoval do útulku v Poličce, kde se starají mimo jiné o postřelenou kočku.
:koňský útulek Bianka pro týrané a starší koně – akce probíhala od 1.7.2009 do 31.10.2009 a výtěžek z akce byl věnován útulku Bianca.
:psí útulky Tibet Marefy a Maršovice – akce probíhala od 15.10.2009 do 31.1.2010, z mých výrobků byly do akce zařazeny kravata šátek, obojí v modré barvě se stříbrnými psími stopami.
:záchranná staniceVeveruška Slapy nad Vltavou – akce probíhala od 15.1.2010 do 31.5.2010, utržené peníze byly použity na stavbu voliéry pro handicapované veverky.
:kočičí útulky II. - akce probíhala od 15.5.2010 do 30.9.2010 a výtěžek z ní byl věnován útulkům OS Kočky sobě SvitavyaK. Pernická - Kamilky. Shrnutí akce naleznete v tomto blogu.
:záchranné stanice - akce probíhala od 15.9.2010 do 31.12.2010 a výtěžek z ní bude věnován ZS Zelené Vendolí a ZS Bublava. Z mých výrobků byla do této akce věnována fialová batikovaná šála s kočičími stopami. 
:psí útulky II. - akce probíhala od 1.2. 2011 do 31.5.2011 a výtěžek z ní byl věnován  útulkům Skřivany a Dášenka. Z mých výrobků byla do této akce věnována růžovo-bílá šifonová šála s kytičkami.

Více o klubu Zvíře v nouzi najdete v tomto blogu  -  popis činnosti klubu, přehled ukončených i probíhajících akcí a další informace. 

pomoc lidem ze zatopených oblastí na liberecku po povodních 2010 –utržené peníze putovaly na konto Adra, která je neziskovou humanitární organizací pomáhající mimo jiné při živelných katastrofách. Z mých výrobků byly do akce zařazeny kravata s Ještědembatikovaný tyrkysovo-modrý šátek a v druhém kole kravata Dveře domů a šátek Dveře domů. Akce byla organizována v klubu Povodně 2010 a souhrn výsledků najdete zde v blogu

 

 

pomoc pro Japonsko – výtěžek z prodeje je posílán na konto Adra, která je neziskovou humanitární organizací pomáhající mimo jiné při živelných katastrofách. Akce je organizována v klubu Pomoc pro Japonsko. Z mých výrobků byly do akce zařazeny zatím tyto výrobky: 

  

Způsob dopravy
Zboží zasílám v plastové obálce poštou nebo jinou přepravní službou (dle výběru zákazníka). Osobní odběr je možný pouze po předchozí domluvě - už nebydlím v Praze a často bývám na cestách.
Obchodní podmínky

Kupující odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami, a že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky prodávajícím.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

 

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží a poštovné hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 3 dnů od připsání platby na účet, není-li u konkrétního zboží uvedena delší dodací lhůta. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

 

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží odstoupit od smlouvy a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

5. Při vrácení zboží zpět prodejci není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

 

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu vystavena faktura, kterou kupující obdrží spolu se zbožím a s návodem k údržbě. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

2. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

3. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 10. 9. 2014

Doplnění z 26. 4. 2015:

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email:adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Toto ustanovení tu musí být z důvodu nějakého zákona. Ale pokud máte nějaký problém s mým zbožím, napište nebo zavolejte a prostě se domluvíme :-)

Doplnění z 24.5.2018:

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

K ničemu jinému jsem nikdy údaje zákazníků nepoužívala, ale teď to musí být napsané v obchodních podmínkách, tak to sem píšu.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
732716
2.7.2018 Od 25.7. do 11.8. jsem na táboře uprostřed lesů se špatným přístupem k internetu.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.