Domů Profil prodejce dzejn.n
Jana Novotná
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Poříčany, ČR
  • 16179 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (969) 100%
Nadšenci: 795
Aktivita: aktivní
Prodáno: 16179
Registrace: 16.3.2008
Město: Poříčany
Stát: ČR

dzejn.n

/ Prodávající
Novinky
1066859
24.7.2023 Od 29. 7. do 12. 8. jsem na dětském táboře uprostřed lesů. Pokud bude signál, tak občas kouknu na internet a vyřídím co bude potřeba, ale pracovat na zakázkách a odesílat budu až po 13. 8. Děkuji za pochopení.

Vítám vás ve svém obchůdku na Fleru a přeji vám příjemnou návštěvu.

Tvořením a ručními pracemi se zabývám už od dětství, několik posledních let mě nejvíc baví malování na hedvábí a textil, sem tam pomaluji i něco jiného (porcelánové nádobí, skleněné vázičky, kovové doplňky a podobně). Od konce roku 2015 mě tato výtvarná činnost živí, což je mým splněným snem po mnoha letech "civilního" zaměstnání v kanceláři, kde byly výsledky mé práce vidět jen v podobě šanonů naplněných papíry.

Moje výrobky můžete najít v několika internetových obchodech, v jednom kamenném obchůdku ve Slaném a pár věcí s hudebními motivy i v hudebninách v Ostravě. Ráda vytvořím výrobek přesně podle Vašeho přání, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou:-)

Pokud si chcete nechat namalovat tričko v jiné barvě nebo velikosti, můžete si vybrat z aktuálních skladových zásob. Samozřejmě je možné objednat i jiné barvy/velikosti, počítejte ale s delším termínem dodání.

Pár tipů na jarní a letní období... :-)

image image image
image image image image image image
image image image

  
 
Na některých výrobcích spolupracuji s Kačkou a naši spolupráci chystáme ještě rozšířit. Zatím vzniklo pár společných výrobků:

  

 

Ke svým kravatám doporučuji stříbrné kravatové spony od Věniny, moc jim to spolu sluší:-)

  

 

Pokud není u hedvábných výrobků uvedeno jinak,  jedná se o materiál pongé 5 (šátky, šály) nebo habotai 8 (kravaty, pouzdra na brýle, toaletní taštičky, polštářky). Více informací o druzích hedvábí, jeho výrobě a historii najdete v tomto blogu, jak probíhá fixace hedvábí napařováním se můžete podívat zde a tady je návod k barvení hedvábí v mikrovlnce - kdybyste to třeba chtěli zkusit sami:-)

Na Fleru prodávám i něco z materiálu ke tvoření - hedvábí, barvy, trička a podobně, vše najdete na mém druhém profilu dzej.n.

Nakoukněte také do galerie mých výrobků které zde na Fleru už nenajdete, v případě zájmu pro Vás mohu vyrobit podobné.

 

Pokud u mě nakoupíte, budu ráda za Vaše hodnocení nebo alespoň zprávu že zboží přišlo v pořádku.

 


Banner vytvořila saturnin, obrázky ke stažení a podmínky užití najdete zde.

 


Na svém kontě mám i několik návodů na různé techniky, díky Fleru vyšly dva v časopise Fajn život - na malované hrníčky a hedvábnou kravatu.

Zde na Fleru vlastním ještě jeden profil dzej.n, který slouží k prodeji přebytečného materiálu.

 


 

Pokud jezdíte s dětmi na letní tábory (stejně jako já) a vlastnoručně s nimi něco tvoříte nebo se vaše děti vrátily z tábora nadšené co všechno si tam samy vyrobily, zvu vás do klubu Tvoření na dětských táborech.

 

Děkuji za návštěvu a přeji krásný den:-)

 

Zde na Fleru se účastním několika charitativních projektů, kde se snažíme alespoň trochu pomoci těm, kdo to potřebují. Chcete-li pomoci i Vy, stačí když zakoupíte některý z výrobků zařazených do níže uvedených projektů a utržené peníze se poté prostřednictvím prodejce dostanou na určený účel.

Aktuální projekty:

V klubu Adopce na dálku a jiné charitativní projekty jsme zorganizovali další prodejní výstavu, která byla zahájena 13.3.2017. Ze všech výrobků na výstavě půjde celá částka (po odečtení provize Fleru) na transparentní účet, z kterého hradíme školné, pojištění a další potřebné výdaje dvěma africkým dětem Susan a Simonovi. Z mých výrobků je do akce zařazena černo-bílá kravata zebra a žluto-oranžová šála se žirafami.

 

 

I nadále platí, že z každé prodané kravaty Afrika a Evropa jde 100 Kč na Susan a Simona.

 

  


Proběhlé akce:

adopce afrických dětí Susan (nar. 2002) a Simona (nar. 1995) – z utržených peněz se dětem hradí školné, zdravotní pojištění, očkování, drobné dárky apod. Z mých výrobků je do akce zařazena kravata Afrika a Evropaoranžová šála s domorodci a šála "slon africký". Další výrobky ostatních prodejců z první výstavy naleznete zde, a z druhé prodejní výstavy tady. Akce je organizována v klubu Adopce na dálku a jiné charitativní projekty.

 

 

pomoc zvířatům - klub Zvíře v nouzi - Pomoc potřebným zvířatům aneb konkrétní pomoc útulkům...:
:kočičí útulky - akce skončila 31.7.2009, z utržených peněz bylo zakoupeno krmení pro kočičí útulky OS Kočky sobě SvitavySvoboda zvířat Plzeň a Brněnský Max - domov pro kočky, dále byla část peněz věnována útulku Felix Grey v Jižních Čechách, který byl postižen povodní. Zbytek peněz putoval do útulku v Poličce, kde se starají mimo jiné o postřelenou kočku.
:koňský útulek Bianka pro týrané a starší koně – akce probíhala od 1.7.2009 do 31.10.2009 a výtěžek z akce byl věnován útulku Bianca.
:psí útulky Tibet Marefy a Maršovice – akce probíhala od 15.10.2009 do 31.1.2010, z mých výrobků byly do akce zařazeny kravata šátek, obojí v modré barvě se stříbrnými psími stopami.
:záchranná staniceVeveruška Slapy nad Vltavou – akce probíhala od 15.1.2010 do 31.5.2010, utržené peníze byly použity na stavbu voliéry pro handicapované veverky.
:kočičí útulky II. - akce probíhala od 15.5.2010 do 30.9.2010 a výtěžek z ní byl věnován útulkům OS Kočky sobě SvitavyaK. Pernická - Kamilky. Shrnutí akce naleznete v tomto blogu.
:záchranné stanice - akce probíhala od 15.9.2010 do 31.12.2010 a výtěžek z ní bude věnován ZS Zelené Vendolí a ZS Bublava. Z mých výrobků byla do této akce věnována fialová batikovaná šála s kočičími stopami. 
:psí útulky II. - akce probíhala od 1.2. 2011 do 31.5.2011 a výtěžek z ní byl věnován  útulkům Skřivany a Dášenka. Z mých výrobků byla do této akce věnována růžovo-bílá šifonová šála s kytičkami.

Více o klubu Zvíře v nouzi najdete v tomto blogu  -  popis činnosti klubu, přehled ukončených i probíhajících akcí a další informace. 

pomoc lidem ze zatopených oblastí na liberecku po povodních 2010 –utržené peníze putovaly na konto Adra, která je neziskovou humanitární organizací pomáhající mimo jiné při živelných katastrofách. Z mých výrobků byly do akce zařazeny kravata s Ještědembatikovaný tyrkysovo-modrý šátek a v druhém kole kravata Dveře domů a šátek Dveře domů. Akce byla organizována v klubu Povodně 2010 a souhrn výsledků najdete zde v blogu

 

 

pomoc pro Japonsko – výtěžek z prodeje je posílán na konto Adra, která je neziskovou humanitární organizací pomáhající mimo jiné při živelných katastrofách. Akce je organizována v klubu Pomoc pro Japonsko. Z mých výrobků byly do akce zařazeny zatím tyto výrobky: 

  

Způsob dopravy
Zboží zasílám v plastové obálce poštou nebo jinou přepravní službou (dle výběru zákazníka). Osobní odběr je možný pouze po předchozí domluvě - už nebydlím v Praze a často bývám na cestách.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od dzejn.n

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--