Vložil(a) thekaty 04.10.2019 Trhy
Organizátor na Fleru: rasik
16.11.2019

XI.  Českobrodský Fler jarmark

16. 11. 2019, 9:30 – 15:00 -  Oranžová zahrada, Farnost Český Brod, Husovo náměstí 78

Přijďte se inspirovat, pokochat a především nakoupit originální autorské výrobky od regionálních i přespolních tvůrců. Budete si moci vybírat mezi  šperky, dekoracemi, textilními, dřevěnými, koženými či papírovými výrobky, módními doplňky, keramikou, výrobky pro děti, dámskými a dětskými oděvy, přírodní kosmetikou, domácími dobrotami  a mnoho dalšího.

Nejen pro děti budou připraveny kreativní dílničky. 

Vstupné dobrovolné pro návštěvníky: jako každý podzimní ročník výtěžek půjde na podporu činnosti Zvonečku Bylany (http: zvonecekbylany.cz) – domov pro mentálně postižené klienty, kteří se nedokážou sami o sebe postarat a potřebují 24hodinovou péči. Bohužel většina z nich nemá ani takové rodinné zázemí, které by jim zajistilo domov, péči a lásku. A tak Zvoneček je pro ně domovem se vším všudy. 

Přijďte se podívat na představení klientů Zvonečku.  Budete jen žasnout, co se dá zvládnout i přes velký handicap. Je to velká motivace pro nás všechny, kteří měli to štěstí a do vínku dostali plné zdraví. 

               Těšíme se na Vás 16.11.2019 v Českém Brodě.

 

Organizátorky Českobrodského Fleru

 

Kontakt:  Rasik, verka82, klub Českobrodský Fler 

Bližší informace: 

https://www.fler.cz/fler-kluby?action=detail&id=5899

Facebook: https://www.facebook.com/MezeraKounice/

 

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím