Domů Profil prodejce Prodejci pod lupou
  • Prodejce od r. 2011
  • Lomnice nad Lužnicí, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 38
Aktivita: -
Registrace: 7.1.2011
Město: Lomnice nad Lužnicí
Stát: ČR

Prodejci pod lupou

/ Prodávající
Novinky
48618
19.12.2011 Příští pondělí (26. 12.) bude vánoční rozhovorová pauza, těším se na Vás znovu v novém roce. Krásné svátky všem!

Fler prodejci pod lupou“ je klub, který byl založen v listopadu 2009, aby Vám mohl týden co týden přinášet rozhovory s úspěšnými i méně úspěšnými prodávajícími. Cílem této aktivity není konkurovat rozhovorům, které znáte z titulní strany Fleru, ale umožnit Vám lépe poznat třeba i ty, kteří se na přední stranu nemají šanci dostat. 

Rozhovory se objevují v blogu zpravidla každé pondělí a můžete se v nich dozvědět zajímavé odpovědi na otázky týkající se tvorby i běžného života prodávajících. Pokud máte zájem o vlastní rozhovor, staňte se členy klubu! Všechny prodávající zpovídá Elisa.Day a tímto děkuje za jejich čas, ochotu a spolupráci.

Tento profil byl založen především proto, aby umožnil rychlý přístup ke všem již proběhlým rozhovorům i nečlenům klubu. Zároveň zde naleznete i aktuální informace týkající se především přestávek ve zveřejňování rozhovorů, ke kterým z různých důvodů občas dochází.

Již proběhlé rozhovory:

Gabriela_2Gaiacarodejnice.kristynabodlinavikiTanaki

JOAN ATELIERWertchaHana HořákováRajneAlternativa ArtLettuce

iv.baMar-maxSnufinkaFantastické úplety

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Prodejci pod lupou

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--