Stalo se dobrou tradicí, že když Fler slaví narozeniny, soutěžíme. Tedy spíš vy soutěžíte. O nějakou zajímavou cenu, ke které vede cesta přes pořádně těžké soutěžní zadání. Tradici hodláme dodržet i letos, startujeme v 11.00 a končíme o půlnoci!

Hlavní cenou v soutěži bude jedna horká a krásná technologická novinka - tablet iPad mini. Kreativní lidé výrobky od Apple milují a neodolali jsme ani my, abychom vám jeden iPad nenadělili.

A proč má v sobě titulek článku slovo "záludný"? Protože doufáme, že soutěž bude opravdu těžká a že se zadání nepodaří jen tak někomu rozlousknout. Samozřejmě můžete spolupracovat, ale šance na výhru se snižují s počtem správných odpovědí. ;)

 

O co soutěžíme

1) iPad mini

Výherkyně: Arya

Abychom dostáli pravidlům pro soutěže, nebudeme ze správných odpovědí výhrce iPadu mini losovat, ale uděláme to trochu jinak. Sečteme všechny správné odpovědi, které přijdou do dnešní půlnoci, kdy soutěž končí. A ta, která dorazí přesně v polovině, bude vítězná. Pokud tedy přijde 100 správných odpovědí, vyhraje padesátá. Pokud bude číslo liché, zaokrouhlíme dolů - v případě 101 správných odpovědí bude opět padesátá ta vítězná.

2) 1000 Kč na nákup na Fleru

Výherkyně: jadwiga

Aneb cena pro nejrychlejšího. Získá ji úplně první správná odpověď.

 

Zadání soutěže

Soutěžní zadání je jednoduché. Najděte na Fleru zboží, které splňuje DVĚ podmínky:

1. Jedna z popisných fotografií vypadá takto:

2. V detailu zboží se PO kliknutí na narozeninovou fotografii ukáže NAD zbožím tento banner:

(Jedná se o kontrolní prvek, že jste skutečně našli to pravé soutěžní zboží vložené Fler týmem. Tento banner se ukáže vždy až PO kliknutí na fotografii a bude umístěn NAD fotografií.)

Zboží zobrazíme přesně v 11.00, konec bude o půlnoci. Soutěž zatím necháváme bez další nápovědy. Pokud by ale dlouho nepřišla správná odpověď, nějakou radu sem přidáme. ;)

 

Aktualizovaná reportáž - sledujte s námi průběh soutěže!

11.12 Zatím nemáme ani jednu správnou odpověď. Když to vydrží, dáme sem nápovědu, nezapomeňte článek občas obnovit.

11.16 Nenechte se zmást vtipálky. Soutěžní zboží poznáte podle fotky i banneru NAD zbožím, který se ukáže PO kliku na soutěžní fotku. Navíc na vás vyskočí po kliku na fotku i gratulace. ;)

11.59 Máme první správnou odpověď! Je to těžké, ale jde to. :)

12.00 Nápověda č. 1: Soutěžní zboží hledejte v kategorii Šperky.

12.30 Máme druhou správnou odpověď, snad jich bude přibývat.

13.11 Nápověda č. 2: Hledejte v Brožích!

13.40 Přibyl třetí úspěšný hledač. Další nápověda již brzy!

14.03 Nápověda č. 3: Na titulní fotce soutěžního zboží hledejte zvíře.

14.38 Máme oči všude, a tak vidíme, že taktizujete a necháváte odeslání odpovědi na pozdější hodinu. Takže počet správných odpovědí zůstane odteď tajný. :)

16.00 Nápověda č. 4: I jméno prodejce nějak souvisí se zvířecí říší.

18.40 Nápověda č. 5: Cena zboží je v rozmezí 200 až 400 Kč

12.2.2013 / 9.10 - Chystáme vyhlášení vítězů!

10.00 Moc gratulujeme oběma výherkyním. iPad mini vysoutěžila Arya, nákup na Fleru za 1000 Kč jadwiga. Všem děkujeme za ohromnou účast a vytrvalosti při hledání! P. S. Správná odpověď se skrývá pod heslem "medvěd bělochlup", který byl původně i na titulní fotce ke zboží.

Celkem nám dorazilo 904 správných odpovědí,  iPad vyhrála odpověď s pořadovým číslem 452 vložená v 20.37 hod.

Pravidla: Soutěže se mohou zúčastnit pouze zaregistrovaní uživatelé Fler.cz (nakupující i prodávající) starší 18 let. Uživatelé s vícenásobnou registrací mohou soutěžit jen jednou. V případě, že se v odpovědích objeví duplicitní uživatel (vícenásobná registrace), budou všechny odpovědi tohoto uživatele vyřazeny ze soutěže. Cena nemůže být vyplacena v hotovosti a není možné ji soudně vymáhat. Z důvodu možnosti špatné interpretace pravidel soutěže bude diskuse pod touto soutěží ve chvíli vyhlášení zadání vypnuta. Do té doby jsou všechny komentáře vítány :) Po skončení soutěže diskusi opět spustíme. Děkujeme za pochopení.