Fler Fler MAG Hledat ve článcích: šití
Hledání ve článcích - na hledané spojení šití nalezeno 542 článků.
Když ji popadne múza, nejí, nespí, tvoří a prosí hodiny, aby neutíkaly tak rychle. Jitřenka kostýmy kouzlí z látek celé světy pro královny, víly, divoženky, bohy, elfy a rytíře. Jak získala svoje jméno a jaká je její... číst článek »
Co je to kreativita? Český význam slova kreativita je tvořivost. Je to schopnost vytvářet užitečné a originální myšlenky, nápady a řešení. Kreativní proces popsala již řada autorů, a i když se jednotlivé popisy... číst článek »
Už se těšíte na první jarní výlety? Máme pro vás více než desítku tipů, jak je spojit s poznáváním Fler tvůrců na trzích po celé republice. Račte si zapsat za uši a do diářů a užijte si je! První Flerjarmark Breda... číst článek »
Kamarádky v osobním životě, parťačky v tom profesním. Poppyhead bags měly od začátku jasnou vizi a cestu. Umělecká duše jedné a obchodní zkušenost té druhé šly zkrátka dohromady. Když mají navíc obě ještě stejný... číst článek »
Únorové rozmary počasí nechme stranou - i druhý měsíc v roce je totiž perfektně vhodný k pořádání trhů a venkovních akcí! Únor je navíc dobou masopustů, a tak vás dnes pozveme hned na dva pestré a zábavné: do... číst článek »
Vytvořila si logo, vrhla se bezhlavě do šití a už se viděla, jak obléká slavné osobnosti a je na billboardech. Dnes má barunkulus zástup věrných zákaznic, se kterými v symbióze nachází klíč k jejich individuální... číst článek »
1/91
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--