Fler Fler MAG Články od autora: časopis Kreativ
Hledání podle autora - na hledané spojení časopis Kreativ nalezeno 10 článků.
Teplou pleteninu dopřejte i neživým součástem domácnosti, budou díky ní na dotyk měkoučké a hřejivé a to se v zimě moc hodí. Připravila Denisa Bartošová • fotografoval Petr Karšulín Oblečené lahve Tohle je... číst článek »
My víme, že jsou ještě za rohem, ale... :) Nový Kreativ už se věnuje i těm nejkrásnějším svátkům v roce. A určitě si o Vánocích nenecháte ujít pohádku Tři oříšky pro Popelku... Miluje ji i dekorstylistka Markéta... číst článek »
Takových pěkných věcí se najde v přírodě. Šišky, trávy, ořechy, šípky, kamínky, ulity, lístky, ani nejdou všechny vyjmenovat. Zkusily jsme tři z nich použít jiným způsobem, než je jen položit na poličku. Tak... číst článek »
Jako asi každý nasbírala Denisa Bartošová do svých šuplíků spoustu drobností, které by se mohly jednou hodit. Když nastal čas se zeptat k čemu, vymyslela něco ze šuplíkových drobností. „Moc si potrpím... číst článek »
Veverka, tak někteří přátelé přezdívají Denisu Bartošovou. A tak se není co divit, když má všude po bytě zásoby oříšků a řeší, jak využít jejich skořápky... Sukulenty z pistáciových skořápek Skořápky... číst článek »
Psychologové radí, aby si člověk svá přání a plány připomínal tím, že je někam viditelně napíše. Denisa Bartošová v časopise Kreativ dodává: „Vyrobte si na to pěknou tabuli.“ Motivační záznamník ze staré... číst článek »
1/2
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--