Fler Fler MAG Články od autora: HelenaG
Hledání podle autora - na hledané spojení HelenaG nalezeno 794 článků.
Jak nás prakticky dnes a denně přesvědčují nádherné fotografie porůznu na netu, květináče najdou skvělé využití i na zahradě nebo na terase a vůbec je nemusíme schovávat jen doma. Stačí je dobře zatížit, aby odolaly... číst článek »
 
V tiché krajině nedaleko Libavé plují obzorem mraky. Klid, všude lesy, hejna ptáků, potok, stará kaple po Němcích, stoletý dům a v něm na stole teplá bramboračka. Zlehka tu vrní zvuk broušení kamenů, zručnýma rukama se... číst článek »
 
Taky s oblibou sledujete ty úžasné proměny interiérů v médiích a na sociálních sítích? Obzvlášť teď na jaře to s námi ženami cloumá... :). Zkuste si jednu takovou proměnu doma! Se šablonami a samolepkami, které... číst článek »
Pozvánky na dubnové trhy vás vezmou na tradiční a již zavedené akce, ale i na jedno úplně nové, parádní místo... Resp. nevezmou. Přemístit se naživo mezi Fler tvůrce už musíte sami. Tak do toho :-). Jarní trh v Žilově... číst článek »
 
Velikonoce jsou za rohem, tak než vyrazíte na nějakou z akcí, nalaďte se na ně v ateliéru české výtvarnice Jany Vrbíkové z Vysočiny, jejíž ruce malují tradiční i netradiční vzory a vyrábí úžasné kraslice. Jana,... číst článek »
 
Milovníci rukodělných trhů se mají po návratu z jarních prázdnin nač těšit: Flerjarmarky přinesou rozpustilou velikonoční náladu do Čech východních / Česká Třebová, Olomouc, Přerov, Ostrava, jižních / Ivančice i... číst článek »
1/133
předešlá strana
Menu
--