Fler Fler MAG Články od autora: HelenaG
Hledání podle autora - na hledané spojení HelenaG nalezeno 700 článků.
 
Šperkařka Emilie Gelová dnes jistě inspiruje stovky maminek, že i s dvěma malými cácorkami za zády můžete dál pokračovat ve svých snech a vytvořit spoustu krásy i v těch mikroskopických chvilkách, které vám poskytují.... číst článek »
 
V našich krajích není zvykem pořádat zimní venkovní akce, přesto se jeden takový Flerjarmark v lednu koná, a to již příští neděli v Lanškrouně. Pokud vám tedy chybí Fler tvůrci naživo, možná toho svého můžete... číst článek »
To by nebyl konec roku, abychom se nepodívali na vaše kreativní PéeFka! :-) Stejně jako několik předchozích let i letos jste nás potěšili a v klubu Péefkové šílenství přibývají nové a nové kousky. Moc vám za ně... číst článek »
Jaký tvar patří neodmyslitelně k Vánocům? Koule, samozřejmě. Kulaté je jablíčko, vánoční ozdoba nebo také sněhová koule. S dnešním nápadem z časopisu Korálki si můžete vyrobit kouličku, která vám příští rok... číst článek »
Pokud i u vás přistál pod stromečkem balíček z planety Fler, máte kromě slovního hodnocení nákupu tady na Fleru ještě jednu krásnou možnost, jak "svému" Fler tvůrci poděkovat. Stačí se s takovým dárkem - nebo i dárek... číst článek »
 
"Každý dřevo má nějaký tajemství, který se objeví, až se začne opracovávat," říká MIREICH a v dlaních přitom hladí dřevěné jablíčko. Jako malý kluk často trávil čas s dědečkem v jeho stolařské dílničce, kde... číst článek »
 
1/117
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--