Fler Fler MAG Články od autora: HelenaG
Hledání podle autora - na hledané spojení HelenaG nalezeno 745 článků.
 
"V Česku už plstění nikdo nevyučuje," říká Katka, kterou znáte z Fleru jako FeltedRainbow. Její plstěné klobouky, oděvy a doplňky pro domácnost jsou skutečně velmi specifické a jak sama říká, vlnou na nich spíše... číst článek »
 
Už se těšíte na první jarní výlety? Máme pro vás více než desítku tipů, jak je spojit s poznáváním Fler tvůrců na trzích po celé republice. Račte si zapsat za uši a do diářů a užijte si je! První Flerjarmark Breda... číst článek »
 
Něžná krása, vznikající v ženských rukách ze dřeva a kovu za pomoci "chlapských" nástrojů. Veronika, holka s motorovou pilou, dlátem a obrovským citem pro detail, působí na Fleru od r. 2011 pod značkou Ateliér Hliníky. S... číst článek »
 
 
Když se vám před objektivem začnou zhmotňovat tyhle svěže zelené pahorky, najednou točíte pohádky z mechu a kapradí. :) Dozvíte se v nich například i to, jak je vlastně takový sběr mechu organizovaný. A až dnešní... číst článek »
 
Únorové rozmary počasí nechme stranou - i druhý měsíc v roce je totiž perfektně vhodný k pořádání trhů a venkovních akcí! Únor je navíc dobou masopustů, a tak vás dnes pozveme hned na dva pestré a zábavné: do... číst článek »
 
Její ruce zpracovávají hrubou šamotovou hlínu. A právě díky ní je keramika z dílny KeraMKa tak charakteristická. Otiskuje se do ní nejen její rukopis, trénovaný také uměleckým vzděláním, ale i obrovská láska ke... číst článek »
 
1/125
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--