Fler Fler MAG Články od autora: Korálki - časopis
Hledání podle autora - na hledané spojení Korálki - časopis nalezeno 10 článků.
Hortenzie jsou půvabné rostliny v mnoha pestrých barvách, které umí rozzářit každou zahradu. Svými květy si získaly srdce mnoha pěstitelů, kteří se každoročně těší, až jim na zahradě opět vykvetou. V tomto návodu... číst článek »
V jarním čísle tvořivého čtvrtletníku - časopisu Korálki - najdete 17 projektů na téma plesů a slavnostních událostí. Čekají vás krásné šité projekty, ketlování, drátování i kroužkování. Kromě šperků jsme... číst článek »
Hvězda jako symbol Vánoc, jako jiskřička naděje na nekonečné temné obloze. Čím více hvězdiček, tím více krásy a naděje. Vyrobte si s časopisem Korálki rovnou celé souhvězdí, které rozzáří váš den. Obtížnost **... číst článek »
Tato hvězda z nového čísla časopisu Korálki je velmi efektní a přitom jednoduchá na ušití. Korálky na ni se dají zakoupit ve velké škále barev, a tak si můžete hvězdy barevně doladit k další výzdobě. Věříme, že... číst článek »
Miluji to období, kdy ze sněhu vykouknou první jarní květy, ať už jsou to sněženky, narcisy nebo krokusy v něžných barvách. A tak mě tyhle korálky ve tvaru zvonků a něžné sněhové barvě rozhodně nenechaly chladnou.... číst článek »
Spojení čtyř korálků v kroužek nebo v kytičku už tu mockrát bylo. Tento náramek je další variantou, jednoduchý a přitom jiskřivě elegantní. Obtížnost: 2 Materiál a pomůcky: Množství materiálu níže uvedené... číst článek »
1/2
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--