Fler Fler MAG Články od autora: Korálki - časopis
Hledání podle autora - na hledané spojení Korálki - časopis nalezeno 12 článků.
Květiny mají různé tvary, různé barvy, různé vůně a patří neodmyslitelně do našich zahrad i srdcí. Ta ze skleněných korálků sice nevoní, ale zato vás může zdobit po celý den. Jakou barvu bude mít ta vaše?  ... číst článek »
Léto nekončí s posledním prázdninovým dnem, krásné teplé počasí si často můžeme užívat až do poloviny října. Nádhernou pestrou přírodu, která se pomalu mění ze zelených barev do žlutých a červených, pláže,... číst článek »
Hortenzie jsou půvabné rostliny v mnoha pestrých barvách, které umí rozzářit každou zahradu. Svými květy si získaly srdce mnoha pěstitelů, kteří se každoročně těší, až jim na zahradě opět vykvetou. V tomto návodu... číst článek »
V jarním čísle tvořivého čtvrtletníku - časopisu Korálki - najdete 17 projektů na téma plesů a slavnostních událostí. Čekají vás krásné šité projekty, ketlování, drátování i kroužkování. Kromě šperků jsme... číst článek »
Hvězda jako symbol Vánoc, jako jiskřička naděje na nekonečné temné obloze. Čím více hvězdiček, tím více krásy a naděje. Vyrobte si s časopisem Korálki rovnou celé souhvězdí, které rozzáří váš den. Obtížnost **... číst článek »
Tato hvězda z nového čísla časopisu Korálki je velmi efektní a přitom jednoduchá na ušití. Korálky na ni se dají zakoupit ve velké škále barev, a tak si můžete hvězdy barevně doladit k další výzdobě. Věříme, že... číst článek »
1/2
předešlá strana
Menu
--