Fler Fler MAG Články od autora: Korálki - časopis
Hledání podle autora - na hledané spojení Korálki - časopis nalezeno 6 článků.
Miluji to období, kdy ze sněhu vykouknou první jarní květy, ať už jsou to sněženky, narcisy nebo krokusy v něžných barvách. A tak mě tyhle korálky ve tvaru zvonků a něžné sněhové barvě rozhodně nenechaly chladnou.... číst článek »
Spojení čtyř korálků v kroužek nebo v kytičku už tu mockrát bylo. Tento náramek je další variantou, jednoduchý a přitom jiskřivě elegantní. Obtížnost: 2 Materiál a pomůcky: Množství materiálu níže uvedené... číst článek »
Na korálkovém trhu lze sehnat také korálky, které svítí ve tmě. Obsahují speciální pigment, který po nasvícení baterkou nebo žárovkou svítí i v úplné tmě. Korálky jsou atraktivní i pro vyrábění s dětmi a na... číst článek »
Kroužkování ráda doplňuji korálky nebo gumovými kroužky. V tomto návodu si můžete rovnou vyzkoušet práci s obojím. Obtížnost: 2 Materiál a pomůcky: 2x ploché kleště bez zoubků 5/1,2 kroužek z eloxovaného hliníku:... číst článek »
Letní číslo časopisu Korálki pod názvem "Jak si řeka zpívá" vám dnes přináší druhý návod: "Chtěla jsem zkusit něco, co by mi připomínalo dovolenou, a tak vznikl mořský korál..." Obtížnost: 1 Materiál a pomůcky:... číst článek »
Korálky a květiny, to je nádherné partnerství. Letní číslo časopisu Korálki pod názvem "Jak si řeka zpívá" vám přináší návod Carolyn Cave na náramek se vzorem královny vodních květin - leknínu. Líbí se vám?... číst článek »
1/1
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--