Fler Fler MAG Hledat ve článcích: beadweaving
Hledání ve článcích - na hledané spojení beadweaving nalezeno 118 článků.
 
"Vždycky se dá něco učit, mám ještě spoustu věcí, které neumím," říká Saraswati. Kdysi na Fleru narazila na šperk, u kterého nemohla přijít na to, jak je udělaný. Napsala autorce, ta jí vysvětlila techniku, koupila si... číst článek »
 
V tento krásný den hlásím se s posledním dílem série, která měla za úkol probudit ve vás tvořivého ducha. :) Trochu alibisticky bych mohla tvrdit, že to nejlepší nakonec, ale asi by to nebylo úplně objektivní. Posledním... číst článek »
Ač téma naší soutěže bylo Spona, brož či špendlík, brože zvítězily na celé čáře, proto se dnes soustředím pouze na ně. :) Jejich historie se datuje od doby bronzové, kdy se vyskytují první zmínky o této ozdobě.... číst článek »
Tvůrčí duše byla odjakživa, jen na to dlouho neměla čas. Když začala Bird on Birch hledat rovnováhu, ten čas přišel. Propadla suchému plstění a z rouna a korálků tvoří úžasné šperky, do kterých vkládá svoje... číst článek »
Nejedno srdce milovníka přírody zaplesá při pohledu na vážku, malý zářivý vrtulníček, který má většina z nás spojený s horkým létem u vody. Vážky, často také přezdívané létající drahokamy, jsou tu s námi... číst článek »
Také milujete rozkvetlé louky plné voňavých kvítků? Kopretiny, zvonky, vlčí máky, chrpy, kohoutky růžové i bílé, hvozdíky (my jim říkali slzičky Panny Marie), jetel, řebříček, silenky, sléz, smolničky, šalvěj... číst článek »
1/20
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--