Fler Fler MAG Hledat ve článcích: design
Hledání ve článcích - na hledané spojení design nalezeno 698 článků.
Patříte k těm, kteří v dětství netrpělivě čekali na nové číslo časopisu ABC, aby se co nejdříve vrhli na vystřihnutí a sestavení nového modelu? Mimochodem, tento časopis již desítky let plní svoji průkopnickou... číst článek »
Na počátku byl časopis - konkrétně časopis Kreativ. Ten totiž Martinu stojící za značkou Maty Design přivedl k háčkování. Dekorace do bytu tvořila už předtím, když ji ale kromě rodiny začali kvůli výrobkům... číst článek »
Správně nadávkovaným humorem se nešetří ani v módě. Zbořte na chvíli všechny zábrany a dejte šanci kravatě!  Mysleli jste si, že jde o ryze pánský doplněk? Chyba! Kravata se totiž bude náramně vyjímat i obtočená... číst článek »
Začátek své tvůrčí cesty popisuje jako klišé, přesto snad nemůže být její výroba zajímavější a produkty barevnější. CANDYSOAP se odmítla smířit s obyčejnými, tekutými nebo nevzhlednými mýdly, a rozhodla se... číst článek »
Před 15 lety vznikl Fler a my vám k tomu o víkendu nachystali soutěžní puzzle. A jak to celé dopadlo? Nejdříve pár šokujících čísel na začátek! :-) Celkově jste puzzle vyřešili 6 236x V průměru jedno složení trvalo... číst článek »
Tlusté pletené ponožky ze zbytků, tedy hrající všemi barvami, stejně strakaté huňaté kousavé svetry, to je moje vzpomínka z dětství na oblečení vytvořené pletacími jehlicemi. :) Ovšem od té doby se doba radikálně... číst článek »
1/117
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--