Fler Fler MAG Hledat ve článcích: fotit
Hledání ve článcích - na hledané spojení fotit nalezeno 121 článků.
Kamarádky v osobním životě, parťačky v tom profesním. Poppyhead bags měly od začátku jasnou vizi a cestu. Umělecká duše jedné a obchodní zkušenost té druhé šly zkrátka dohromady. Když mají navíc obě ještě stejný... číst článek »
Nikdy nevíte, co vám změní život. Třeba výlet do Slavonic! Když městečko, přilehlou Maříž a textilní dílnu Zuzany Krajčovičové navštívila DančaK, byla lapena. Začala šít, šťastnou náhodou poté i plstit a tato... číst článek »
V ateliéru jsou dva. Ona vystudovala pozemní stavitelství a finanční řízení, on strojní inženýrství. Teď už ale Art C. nějakou dobu zaměstnává pouze umění. Začalo to pigmenty a štětci, přidaly se hlína, špachtle a... číst článek »
Říká se, že průměrný čtenář dnes udrží pozornost při čtení souvislého textu maximálně dvě minuty. My víme, že VY máte na víc! A proto jsme tu s náloží dalších životních příběhů, které přivedly nové... číst článek »
Zní vám dnešní nadpis trochu jako šifra nebo kouzlo? Tak to je záměr. Protože my vás dnes chceme okouzlit letně-podzimními nováčky na Fleru. V prostoru, kde nohy mají studánky, materiál nemá limity, krabice jsou bezedné a... číst článek »
Pokud alespoň občas zabrousíte na facebookovou stránku Fleru, asi už jste zaznamenali, že každý měsíc její záhlaví zdobí ilustrace nebo obraz od jiného Fler tvůrce. A teď bychom rádi dali možnost vám všem udělat si... číst článek »
1/21
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--