Fler Fler MAG Hledat ve článcích: můj
Hledání ve článcích - na hledané spojení můj nalezeno 1046 článků.
Nedá dopustit na práci rukama, vyrábí věci, které by sama nosila, a kapsy jsou pro ni klíčem k úspěchu. Potom, co LaPanika vystudovala obor Kov a šperk, se vydala opačným směrem. Jak vypadala její cesta k šití a co ji... číst článek »
 
Když byla malá a na chvíli se zastavila, hned uslyšela: "Vem si háček a něco dělej!" A tak se veronice eve i díky prostředí dědečkovy krejčovské dílny staly ruční práce naprosto přirozenou součástí života. Nakonec se... číst článek »
 
Kreativní duši Darouge chytla hlína za srdce a už ji nepustila. Po vystudování oboru umělecký keramik si udělala dílnu ve sklepě, kde se začala věnovat vlastní tvorbě a zakázkám. Když tvoří, vypne svět kolem a zcela se... číst článek »
Dnes s Fler Klubem Poetika budeme lehce cestovat. Vezmeme vás do míst, která nás oslovila a nemůžeme na ně zapomenout. Vězte, že vás pozveme opravdu do různých koutů světa. Jako vždy na úvod báseň a po ní se už nechte... číst článek »
 
Ptáčky se naučila poznávat, až když se ze sídliště v Ostravě, kde jich opravdu moc nebylo, přestěhovala na venkov. Animátorka Zuzka, které při celodenní virtuální práci na počítači chybělo něco, na co by se dalo... číst článek »
 
Pohybuje se v pohádkovém světě, ve kterém poletují víly, procházejí se elegantní elfové a odevšad na vás dýchá magie a esoterika. Šperky Gabriela vznikají technikou Tiffany z kvalitního cínu s příměsí stříbra a... číst článek »
1/175
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--