Fler Fler MAG Hledat ve článcích: šperky
Hledání ve článcích - na hledané spojení šperky nalezeno 979 článků.
Únorové rozmary počasí nechme stranou - i druhý měsíc v roce je totiž perfektně vhodný k pořádání trhů a venkovních akcí! Únor je navíc dobou masopustů, a tak vás dnes pozveme hned na dva pestré a zábavné: do... číst článek »
Vločka za vločkou poletuje, za ní další a další... A já si říkám, proč takto nebylo o Vánocích? :) Na Štědrý den u nás sníh nebyl, ale pohádek a dětských filmů bylo tolik, že jsem nevěděla, na který se dívat... číst článek »
Život, který by vydal snad na tři. Možná proto má MajkaM na Fleru rovnou tři profily ;). Rodiče byli restaurátoři a jí bylo jasné, že se uměním bude také živit. Vystudovala sochařství, vytváří ze dřeva i kamene... číst článek »
 
Říká, že Fler ji zachránil. A až uslyšíte proč, schválně nám napište pod článek, jestli na tom náhodou nejste stejně. :-)) Jarka, kterou znáte z Fleru pod značkou design JM, cínuje, dělá smalt, vytváří si vlastní... číst článek »
 
Jaký jej chceš mít, takový bude. Jak chceš, kdy chceš. Spousty možností. Prostě jak chceš... Fakt... O čem tohle povídání vlastně je? O životě? No jo, taky. Ale vezmu to jinými klikatými cestičkami. Totiž: žádný... číst článek »
Myšlenka, co vám nedá spát. Znáte to? Takhle se Arthela během čtrnácti dnů několikrát vrátila k inzerátu na kurz cínování. Jak to dopadlo, je asi jasné. Teď tahle vystudovaná žurnalistka umí pojmenovat snad všechny... číst článek »
1/164
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--