Fler Fler MAG Hledat ve článcích: šperky
Hledání ve článcích - na hledané spojení šperky nalezeno 1055 článků.
Značku Kresky založily dvě kamarádky s podnikatelským a uměleckým duchem. Později přešla výroba do nových rukou, které jsou často celé potetované, když testují nové tetovačky. Jak vznikají motivy pro výrobu a proč je... číst článek »
Pro někoho nutnost, pro jiného zbytečnost. My se jako vždy držíme názoru, že krásné věci nejsou zbytečné - a manžetové knoflíčky navíc dobře poslouží. Tak co o nich víme a hlavně, umí vám Fler nabídnout takové, po... číst článek »
V květnu před sebou máme hned dvě sváteční volné středy, a tak není divu, že si je pro své akce vybraly hned dva pořadatelské týmy Fler tvůrců: 1. května se těšte na trh českobrodský a 8. května na tradiční ARTtrh v... číst článek »
Malovaná trička, mikiny, tašky, hodiny, krabičky, housle, malované svatební dekorace… Ale i nástěnné malby v hale Dětské kliniky v Českých Budějovicích i okolních školkách. Že je to na jednoho člověka hodně?... číst článek »
(red.) Zahlédli jsme ve Fler blozích skvělou výzvu, a tak nás v redakci napadlo, že byste se možná chtěli užitečně pobavit :). Tak předáváme a jsme sami zvědaví, jak to dopadne :). Fler je svět kreativců, a tak právě na... číst článek »
Začínali jako kamarádi, kteří se doma v kuchyni s bruskou z hypermarketu snažili přijít na kloub tajemnému jantaru. Koníček se časem proměnil v řemeslo a z kamarádů se stali manželé tvořící pod značkou Phoenix Amber.... číst článek »
1/176
předešlá strana
Menu
--