Fler Fler MAG Hledat ve článcích: bags
Hledání ve článcích - na hledané spojení bags nalezeno 53 článků.
Kamarádky v osobním životě, parťačky v tom profesním. Poppyhead bags měly od začátku jasnou vizi a cestu. Umělecká duše jedné a obchodní zkušenost té druhé šly zkrátka dohromady. Když mají navíc obě ještě stejný... číst článek »
Šití je pro ni láska, záliba, zábava a na její výtvory budete koukat Jako Zjara. Vlastní střihy propojuje s různými způsoby dekoru a přidává do nich prvky z dalších technik, například výšivku a linoryt. Zbytky látek... číst článek »
Kdo by neznal jeřabiny, zářivé oranžové korálky, které jsou symbolem přicházejícího podzimu. Víte, že jsou nejen krásné, ale také plné vitamínů? Existují jedlé i nejedlé druhy jeřabin. Jak je rozlišit? Jsou tři... číst článek »
Nejvíc trendy rostlina Objevuje se jako vzor na všem možném a samozřejmě v zahradnictvích a květinářstvích. V současnosti asi nejvíc trendy rostlina - monstera! feey, Unsplash.com Dalo by se říct, že zažívá velký... číst článek »
Batohy a batůžky většinou bereme do rukou až ve chvíli, když na nás „pomrkává“ příslib nějakého výletu nebo zážitku. Ovšem v posledních letech se původně ryze praktické batohy začínají přetavovat také ve... číst článek »
Výraz "pilný jako včelka" už jste určitě slyšeli. Po přečtení níže uvedených informací možná k těmto nebývalým pracantům pocítíte ještě větší úctu. O důležitosti tohoto inteligentního a pro přírodu a... číst článek »
1/9
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--