Fler Fler MAG Hledat ve článcích: bags
Hledání ve článcích - na hledané spojení bags nalezeno 48 článků.
Výraz "pilný jako včelka" už jste určitě slyšeli. Po přečtení níže uvedených informací možná k těmto nebývalým pracantům pocítíte ještě větší úctu. O důležitosti tohoto inteligentního a pro přírodu a... číst článek »
Sebevyjádření jdoucí ruku v ruce s naší osobností už dnes není problém obléknout do správně padnoucí autenticity. Do karet nám přitom mohou hrát nespoutané tóny znějící z ruchu ulice. Slyšíte? Vklouzněte do víru... číst článek »
Věda, která se zabývá motýly, se nazývá lepidopterologie. Vědecké pojmenování Lepidoptera zavedl Carl Linné, zakladatel moderní systematické biologie, a je odvozeno z řeckých slov lepidos (šupina) a pteron (křídlo). Odtud... číst článek »
Neustále tvořící a permanentně v pohybu. Jestli něco u Maya.art nenajdete, tak je to stereotyp a nuda. A pro její tvorbu to platí dvojnásob! Žádná technika jí není cizí, nebojí se jich spojit i více najednou a vytvořit... číst článek »
Můžete mít v občance rok narození začínající devatenáctkou nebo dvacítkou, co se týče tvorby a touhy něco stvořit rukama, vůbec to nehraje roli. A pokud jste ještě nenašli odvahu, snad vás dnešní díl "nováčků"... číst článek »
Náš první pes byla fenka huskyho Daisy a její nejoblíbenější činností bylo válení se ve všem možném, ale asi nejlepší byly na podzim závěje listí. Bradu přilepila až na zem, odrážela se nohama a klouzala se po... číst článek »
1/8
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--