Fler Fler MAG Hledat ve článcích: bags
Hledání ve článcích - na hledané spojení bags nalezeno 62 článků.
Milovníci rukodělných trhů se mají po návratu z jarních prázdnin nač těšit: Flerjarmarky přinesou rozpustilou velikonoční náladu do Čech východních / Česká Třebová, Olomouc, Přerov, Ostrava, jižních / Ivančice i... číst článek »
Je něžná, konejšivá, hřejivá, jmenuje se Peach Fuzz a čirou náhodou je barvou roku 2024. A ne, není to oranžová(!). Seznamte se s letošní královnou barev a nechte se jí inspirovat... © Copyright: Pantone®, Michael Marquand... číst článek »
Martiny umělecké já žije ve světě kompromisů a protikladů. Vždy ji lákalo kombinovat neobvyklé materiály a střihy, na které si jen tak někdo netroufne. To se ukázalo být receptem na ojedinělé, osvěžující a lichotivé... číst článek »
V módě jsme my ženy většinou svéhlavé, toužíme se odlišit a alespoň trochu vyčnívat z davu. Ale co se týká touhy vlastnit panenku Barbie? Tu jsme měly všechny stejnou! Jen já ji nikdy nedostala. :-) Již před více než... číst článek »
Jakou radu byste dali začínajícím tvůrcům na Fleru? - ptáme se už několik let na konci každého rozhovoru v rubrice Osobnosti tvůrců, kterým se na Fleru podařilo vybudovat úspěšný obchod. Po přečtení stovek odpovědí... číst článek »
Pestré barvy v dokonalé symbióze s lehce divokým přírodním dekorem si oblíbili už ve starověké antice. Největší boom ovšem pestré látky zažily v 60. letech minulého století, kdy batikované oblečky nosily květinové... číst článek »
1/11
předešlá strana
Menu
--