Fler Fler MAG Hledat ve článcích: beadweaving
Hledání ve článcích - na hledané spojení beadweaving nalezeno 110 článků.
Také milujete sněhové vločky? Prý neexistují dvě stejné ... ale věřím, že s mým návodem je vyrobit zvládnete. Dvě, tři, a klidně i více! :) Snad vám tato tvorba zpříjemní adventní čas a jako bonus jimi pak můžete... číst článek »
Spojení čtyř korálků v kroužek nebo v kytičku už tu mockrát bylo. Tento náramek je další variantou, jednoduchý a přitom jiskřivě elegantní. Obtížnost: 2 Materiál a pomůcky: Množství materiálu níže uvedené... číst článek »
Dnes jsem si pro vás připravila návod na náhrdelník, který můžete považovat tak trochu za kouzelný amulet. Pampeliškové chmýří ve skleněné baňce vám možná splní tajná přání ... a pokud ne, rozhodně k vám alespoň... číst článek »
Blíží se podzim a zima, tedy doba sychravých dnů a dlouhých večerů. A to je přesně ten čas, který si žádá rozsvítit den i myšlenky korálkovou výšivkou. Je něžná, je krásná a kromě toho, že potěší duši... číst článek »
Také máte léto spojené s výlety, koupáním a mlsáním ovoce ze zahrádek? Vsadím se, že k těmto zálibám určitě spousta z vás doplní ještě nezbytnou mrazivou pochoutku - zmrzlinu! A pokud jste typ na hravé a extravagantní... číst článek »
Pojďte se na chvíli ponořit do tajemných hlubin světových moří a oceánů. A pokud po přečtení článku zatoužíte vlastnit alespoň kousek mořské krásy, můžete si se mnou vyrobit náušnice představující mořské... číst článek »
1/19
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--