Fler Fler MAG Hledat ve článcích: beadweaving
Hledání ve článcích - na hledané spojení beadweaving nalezeno 124 článků.
Někdo potřebuje k tvorbě plout ve vlastních myšlenkách, jiného posouvají veřejné výzvy. Bezvadně na tohle fungují naše tvůrčí Fler kluby. Uzavřené komunity, kde se můžete zcela odhalit, načerpáte rady, podporu nebo... číst článek »
Spletité jsou cesty života. Své o tom vědí i členky klubu Fler beadweaving team, které vám nyní poodhalí svá původní i současná zaměstnání a svou cestu k šitému šperku. Současně s tím jsme dostaly volnou ruku k... číst článek »
Máme tu podzim a ranní a večerní rosy jsou nejčastěji spojovány právě s pozdním létem a podzimem, kdy se začíná ochlazovat. To nám může být nemilé, ale když zazáří slunce, bereme tohle ochlazení na milost - miliony a... číst článek »
Učitelka s duší umělkyně Abina žije zasypaná korálky a pletacími jehlicemi. Netradiční šperky se naučila tvořit sama od nuly a dnes jí pod rukama vznikají propracované kousky s úžasnými detaily. Proč jí matematika... číst článek »
Patříte mezi parádnice, které vlastní náušnice ke každému jednotlivému outfitu a mění je podle příležitosti či nálady? Pak je tento tip přesně pro vás! Přehlídka nepřeberného množství těchto ozdobiček vás... číst článek »
Spousta z vás bude jistě souhlasit - po kamarádovi psím je nejlepším přítelem člověka samozřejmě kniha! :-)) Také proto slavila v březnu již téměř 70 let vlastního měsíce. A tak jsme si ve Fler Beadweaving teamu řekli,... číst článek »
1/21
předešlá strana
Menu
--