Fler Fler MAG Hledat ve článcích: brož
Hledání ve článcích - na hledané spojení brož nalezeno 262 článků.
Máte v sobě tvořivého ducha, dostatek trpělivosti a talent pro jemnou motoriku? Pak je origami přesně to pravé pro vás. I ten, komu tento výraz nic neříká, ho určitě zná. Origami je japonské umění skládání rozličných... číst článek »
Na adventním kalendáři zbývají přesně 4 okénka, která čekají na vyloupnutí. A to znamená jediné. Vánoce, čas, kdy dětem září očka, dospělí mají povoleno zapomenout na starosti a v ovzduší poletuje slavnostní... číst článek »
Lidské srdce je životně důležitý orgán, který symbolizuje náš život. Proto je právě srdce významným symbolem a právem se řadí mezi vůbec nejznámější a nejpoužívanější po celém světě.  Jedelanka, Lásko, tys... číst článek »
Tvořili jste jako děti rádi figurky z modelíny/plastelíny? Já ano, ale jelikož se většinou nedalo poznat, co jsem vlastně chtěla vytvořit, vše skončilo v různobarevném slepenci. Nešlo tedy o nic, co by stálo za to uchovat... číst článek »
V tento krásný den hlásím se s posledním dílem série, která měla za úkol probudit ve vás tvořivého ducha. :) Trochu alibisticky bych mohla tvrdit, že to nejlepší nakonec, ale asi by to nebylo úplně objektivní. Posledním... číst článek »
Jsou vaše dny a večery jednotvárné, hledáte něco nového, čím vyplnit čas? Pokud jste se nenašli v prvních dvou technikách našeho tvořivého seriálu, co tak dát šanci té třetí, a tou je ... ...vyšívání Nenechte se... číst článek »
1/44
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--