Fler Fler MAG Hledat ve článcích: design
Hledání ve článcích - na hledané spojení design nalezeno 698 článků.
Máte v sobě tvořivého ducha, dostatek trpělivosti a talent pro jemnou motoriku? Pak je origami přesně to pravé pro vás. I ten, komu tento výraz nic neříká, ho určitě zná. Origami je japonské umění skládání rozličných... číst článek »
A také dnes pokračujeme v háčkovací krasojízdě! :) Vzpomínáte na bělostné háčkované dečky, které zdobily stolky, toaletky a komody vašich babiček? Dříve bývaly křehké bílé krajky součástí každé domácnosti.... číst článek »
 
Říká, že Fler ji zachránil. A až uslyšíte proč, schválně nám napište pod článek, jestli na tom náhodou nejste stejně. :-)) Jarka, kterou znáte z Fleru pod značkou design JM, cínuje, dělá smalt, vytváří si vlastní... číst článek »
 
Bludů a mýtů o perlách koluje opravdu hodně. Asi nejrozšířenější mýtus je, že perly se dělí na ty pravé (tím rozumíme ty mořské, kulaté) a říční, to jsou takové ty levné. V tomto článku bych ráda alespoň... číst článek »
Možná jste se také dostali do bodu, kdy vám cukr začíná lézt i ušima a je zkrátka čas si od něj na chvilku dát pauzu. A nebo jen chcete do nového roku 2023 vykročit lehkým krokem. Na každý pád si myslíme, že upéct si... číst článek »
Silueta útlého pasu v příjemném kontrastu se širokými sukněmi ukrývajícími nadýchané spodničky nás nenechává chladnými ani ve 21. století. Sympatická sofistikovanost a nezředěná elegance se zrodily v 50. letech... číst článek »
další strana
2/117
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--