Fler Fler MAG Hledat ve článcích: drátování
Hledání ve článcích - na hledané spojení drátování nalezeno 121 článků.
Malování, kreslení, modelování… Tvoření doprovází marinak od nepaměti. Když se ale poprvé pustila do drátování kraslic, dopadlo to katastrofou. Přes počáteční neúspěch to nevzdala a drát zkrotila. Teď už ho vozí... číst článek »
Zaujala vás úvodní fotka? V tom případě pokračujte ve čtení, protože v sobě spojuje právě dřevo s technikou drátování, a to je (mimo jiné) hlavním tématem tohoto textu.  Samotná technika drátování je poměrně... číst článek »
Dovolujeme si podotknouti, že ctěnému návštěvnictvu už se to blíží. Předvánoční Flerjarmarky jsou zde! A zde. A také v Olomouci. Jihlavě. Ve Dvoře Králové nad Labem. V Brně, Chebu, Soběslavi i Ejpovicích. V Třebíči,... číst článek »
Toužíte po útulném hřejivém teplu domova? Pak vyzkoušejte venkovský styl!  Jeho největší předností je útulnost, pohodlí a nadčasovost. Nemusí být vždy perfektně uklizený, ale všichni členové domácnosti se v něm... číst článek »
V jarním čísle tvořivého čtvrtletníku - časopisu Korálki - najdete 17 projektů na téma plesů a slavnostních událostí. Čekají vás krásné šité projekty, ketlování, drátování i kroužkování. Kromě šperků jsme... číst článek »
Někteří tvůrci jdou svojí tvůrčí cestou odmalička. Jako macioza. Vystudovala broušení a rytí drahých kamenů, pokračovala zlatnictvím a stříbrnictvím, po škole zakotvila na 10 let v restaurátorské dílně a teď… Tak... číst článek »
1/21
předešlá strana
Menu
--