Fler Fler MAG Hledat ve článcích: fimo
Hledání ve článcích - na hledané spojení fimo nalezeno 137 článků.
Náš národ by se dal charakterizovat mimo jiné i ochotou k oslavě čehokoliv a kdykoliv :-) a blížící se Den dětí jistě nebude výjimkou. I když se tentokrát nebavíme o míchaných drincích, ale o limonádách a místo do... číst článek »
Pozvánky na dubnové trhy vás vezmou na tradiční a již zavedené akce, ale i na jedno úplně nové, parádní místo... Resp. nevezmou. Přemístit se naživo mezi Fler tvůrce už musíte sami. Tak do toho :-). Jarní trh v Žilově... číst článek »
Jako malá hledala suzanah v trávě štěstí. Od hledání čtyřlístků a navlékání korálků na silon se dostala až k výrobě originálních broží s kouzelnými názvy jako Kukadluše, Pobleduše nebo Anděluše. Proč může... číst článek »
Březen už nás tahá na zahrady a otužování nahradily výlety do štěbetající přírody či do měst na venkovní kávu. Tak je spojte s okouknutím novinek u Fler tvůrců a naplánujte si právě teď cesty do České Třebové,... číst článek »
Vánoční trhy, Flerjarmarky a nákupy dárků u lokálních handmade tvůrců jsou tu! Přiznejte se, že už jste se těšili? My nesmírně! A máme radost, že stále nová a nová města pomáhají rukodělné tvůrčí scéně mezi... číst článek »
Dovolujeme si podotknouti, že ctěnému návštěvnictvu už se to blíží. Předvánoční Flerjarmarky jsou zde! A zde. A také v Olomouci. Jihlavě. Ve Dvoře Králové nad Labem. V Brně, Chebu, Soběslavi i Ejpovicích. V Třebíči,... číst článek »
1/23
předešlá strana
Menu
--