Fler Fler MAG Hledat ve článcích: fimo
Hledání ve článcích - na hledané spojení fimo nalezeno 121 článků.
Jste letos pečlivější a rozhodli jste se, že všechny vánoční dárky pořídíte už v listopadu? Pak vám kromě lákadel Fleru nabízíme i krásné podzimní Flerjarmarky, kde už můžete pomaličku nasávat atmosféru a... číst článek »
Mnoho akcí zvučných jmen a desetitisícových návštěvností připravuje své podzimní ročníky s velikou opatrností k očekávané situaci. Pořadatelé těch menších to ale nemají o mnoho jednodušší, především pokud také... číst článek »
Za našimi prodejci naživo se v září vypravíme k Českým Budějovicím, k Plzni, do Karlových Varů i do Olomouce, těší se ale také Žireč u Dvora Králové nad Labem nebo Mnichovo Hradiště. Jak vidíte, podzimní trasa za... číst článek »
Máme radost, další Flerjarmarky a trhy se objevují jak houby po dešti a všichni si tak konečně užijeme Fler tvůrce naživo :) Domov řemeslné výstavě poskytne na celé tři měsíce vlašimský zámek. Za prodejci a... číst článek »
První hodiny, dny nového roku jsou vždy plné očekávání, naděje, takové malé vynulování, restart, patník, od kterého se dá znovu odrazit. Cinkne nový rok, vyměníme diáře a kalendáře a hurá vstříc něčemu novému,... číst článek »
Nedávno jsme si v klubu Kritika versus chvála aneb chci slyšet upřímný názor vzpomněli na stopovací hru, kterou jsme pro vás skoro před čtyřmi lety připravili. Až mě překvapilo, že už je to tak dávno. Protože teď máme... číst článek »
1/21
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--