Fler Fler MAG Hledat ve článcích: foto
Hledání ve článcích - na hledané spojení foto nalezeno 1102 článků.
Alpaka je samozrejme zviera. Áno, to milučké, usmievavé, smiešne hopsajúce. Vo svete priadzí sa však pod pojmom alpaka (alebo alpaca) rozumie priadza vyrobená z vlákien tejto milej lamy alpaky. Má mimoriadne vlastnosti. Foto:... číst článek »
Máte v sobě tvořivého ducha, dostatek trpělivosti a talent pro jemnou motoriku? Pak je origami přesně to pravé pro vás. I ten, komu tento výraz nic neříká, ho určitě zná. Origami je japonské umění skládání rozličných... číst článek »
Modelování z hlíny je velmi kreativní a také terapeutická disciplína a lze tak vyrobit leccos, ať už modelujete z volné ruky nebo lepíte výrobek z plátů jako já. Člověk na všechno zapomene a prostě se jen soustředí na... číst článek »
A také dnes pokračujeme v háčkovací krasojízdě! :) Vzpomínáte na bělostné háčkované dečky, které zdobily stolky, toaletky a komody vašich babiček? Dříve bývaly křehké bílé krajky součástí každé domácnosti.... číst článek »
Malé holky mají rády koníky, snad to mají nějak dáno od přírody. Doma máme spousty koníků a poníků různých barev a velikostí, se kterými se neúnavně pochoduje po kuchyňském stole sem a tam, klopýtá po parapetech nebo... číst článek »
Pedig je přírodní "kouzelné" dřevo. Má zvláštní vlastnosti, díky kterým se dá použít stejně jako proutky v košíkářství, kvůli tenčímu průměru lze ale vyrábět mnohem jemnější a propracovanější dekorace. ... číst článek »
1/184
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--