Fler Fler MAG Hledat ve článcích: foto
Hledání ve článcích - na hledané spojení foto nalezeno 1031 článků.
Než jsme my lidé změnili krajinu k obrazu svému, bylo v ní pro ptáky daleko více potravy. Zimy jsou u nás sice v průměru mírnější než dříve, s úbytkem přirozené potravy a míst k úkrytu jsou ale zimní měsíce stále... číst článek »
Pamatujete, jak se kdysi na základce dělaly ve výtvarce masky ze sádrových obvazů? Tkaninu napuštěnou sádrou lze použít na tvoření libovolných prostorových objektů. Pustili jsme se do výroby jelínka v severském stylu.... číst článek »
Zákazník je alfou a omegou vašeho prodeje na Fleru. Kvůli němu jste se rozhodli otevřít si obchod a vypustit svoji tvorbu do světa. Bez něj byste mohli zůstat u tvoření krásných věcí do šuplíku (a to by byla velká... číst článek »
Bruslení je dnes věcí samozřejmou. Víte ale, kdy a jak vlastně vzniklo? Že na bruslích se lidé pohybují už od pravěku? Ovšem ti se tímto způsobem nebavili, jako my dnes, ale bylo pro ně užitečnou pomůckou. Dostávali se... číst článek »
Máme pro vás tip na keramické tvoření, do kterého se můžete pustit společně s dětmi. Je to snadné, stačí vyválet plát světlé hlíny a obkreslit na něj šablonku s obrázkem autobusu. Tvar je třeba vyříznout nožíkem a... číst článek »
Křehká skořápka, v níž se ukrývá nadýchané zasněžené nebe a hutná vrstva šlehačky. Přesně takové jsou bílkové pusinky neboli mini Pavlovy, pojmenované podle ruské primabaleríny Anny Pavlovy. Tento dezert je... číst článek »
1/172
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--