Fler Fler MAG Hledat ve článcích: gabul
Hledání ve článcích - na hledané spojení gabul nalezeno 23 článků.
Přesněji řečeno, vesta je úplně pro každého! Zahřeje zádíčka miminkům, školním dětem, dospělákům a samozřejmě také babičkám a dědečkům. Úžasně rafinovaný kousek, na který se dost často úplně zapomíná.... číst článek »
Na holé nožky to už venku dávno není, ale do kalhot se my ženy taky příliš nehrneme. Řešení? Velmi snadné. Punčošky nás nezklamou ani v podzimních dnech. Zahřejí a vy se tak zatím nemusíte vzdávat šatů, sukní ani... číst článek »
Když vás nespojují jen geny… Značku kanaan spolutvoří dvě umělecké duše – maminka s dcerou. V jejich rukách vznikají kožené batohy a kabelky v minimalistickém designu, které se vyznačují jednoduchostí a elegancí.... číst článek »
A také dnes pokračujeme v háčkovací krasojízdě! :) Vzpomínáte na bělostné háčkované dečky, které zdobily stolky, toaletky a komody vašich babiček? Dříve bývaly křehké bílé krajky součástí každé domácnosti.... číst článek »
Mo(u)dří už dozajista vědí, že obklopovat se modrými odstíny je vždycky skvělý nápad. Modrá barva totiž odráží klid, dobrou náladu nebo vyrovnanost. Všechny zmíněné atributy bychom především v době... číst článek »
V minulém článku jsme vám v plné parádě naservírovali kardigany i vestičky. V redakci jsme se však rozhodli v podzimní módní krasojízdě pokračovat a zhýčkat vás o poznání hřejivějšími kousky. Hravé pelerínky... číst článek »
1/4
předešlá strana
Menu
--