Fler Fler MAG Hledat ve článcích: háčkování
Hledání ve článcích - na hledané spojení háčkování nalezeno 147 článků.
Trhy jsou tak nedílnou součástí Vánoc, že se nám ani nechtělo věřit, že by letos být neměly. Vůbec teď nemluvím o nutnosti popíjet přitom nějaké to volume z kelímku a nepovoleně se shlukovat. :) Mluvím o faktu, že na... číst článek »
Cesty ke štěstí jsou občas klikaté. Když jste ale mydulienka, ani se nenadějete a jedete tím správným směrem jako namydlení. :-) Mýdla nebyla na začátku její srdeční záležitostí, ale našla si k ní cestu. A ona... číst článek »
Máme pro vás pokračování článku Jak vznikají nedělní pohádky (1). I v této druhé části se dočtete o příbězích života a tvorby dalších našich flerových ilustrátorek, které se spojily, aby potěšily flerové... číst článek »
Polovinu prázdnin máme za sebou, což je trochu smutné, ale zrovna tak polovinu prázdnin máme ještě před sebou, což je hodně veselé. :) Asi jste si všimli, že o prázdninách nevydáváme naše pravidelné pohádky. Je doba... číst článek »
Neustále tvořící a permanentně v pohybu. Jestli něco u Maya.art nenajdete, tak je to stereotyp a nuda. A pro její tvorbu to platí dvojnásob! Žádná technika jí není cizí, nebojí se jich spojit i více najednou a vytvořit... číst článek »
Vyrůstala v barokní usedlosti se zahradou, obklopená starodávným nábytkem a háčkovanými záclonami. V romantických zákoutích naplněných příběhy a historií se zrodil zájem o ruční tvorbu a ten Andin zůstal. Poznejte... číst článek »
1/25
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--