Fler Fler MAG Hledat ve článcích: háčkování
Hledání ve článcích - na hledané spojení háčkování nalezeno 163 článků.
Milovníci rukodělných trhů se mají po návratu z jarních prázdnin nač těšit: Flerjarmarky přinesou rozpustilou velikonoční náladu do Čech východních / Česká Třebová, Olomouc, Přerov, Ostrava, jižních / Ivančice i... číst článek »
Dny se prodlužují, jaro se blíží, a tak je tady nový jarní Kreativ! Naše šikovná dekorstylistka spolu se svým manželem zvládne vyrobit a zkrášlit asi všechno. Tak jsme je poprosili, aby do každého čísla připravili... číst článek »
Spokojené zákaznice na prvním místě. To je motto pilné švadlenky Martassek, která šije praktické oblečení na míru a jejím cílem je pohodlí a sebevědomí žen všech velikostí i povah. Jak to chodí s různými velikostmi... číst článek »
Učitelka s duší umělkyně Abina žije zasypaná korálky a pletacími jehlicemi. Netradiční šperky se naučila tvořit sama od nuly a dnes jí pod rukama vznikají propracované kousky s úžasnými detaily. Proč jí matematika... číst článek »
Přátelé ruční tvorby a handmade výrobků se v letošním říjnu buď uběhají, nebo budou mít hodně těžké rozhodování. Takový nášup Flerjarmarků, řemeslných trhů a výjimečných akcí tu totiž už dlouho nebyl!... číst článek »
Nouze o zajímavou módu, která tu byla za minulého režimu, roztočila kola kreativity ve spoustě českých (přesněji československých) domácnostech. Pravidelní čtenáři našich rozhovorů vědí... :-) Nejinak tomu bylo u... číst článek »
1/28
předešlá strana
Menu
--