Fler Fler MAG Hledat ve článcích: jak
Hledání ve článcích - na hledané spojení jak nalezeno 2604 článků.
Kamarádky v osobním životě, parťačky v tom profesním. Poppyhead bags měly od začátku jasnou vizi a cestu. Umělecká duše jedné a obchodní zkušenost té druhé šly zkrátka dohromady. Když mají navíc obě ještě stejný... číst článek »
Hezky vypečené koblihy s otvory uprostřed namáčené do lákavých pestrobarevných polev si zamilovali lidé doslova po celém světě. V 19. století se jim přezdívalo "doughknots" neboli "zauzlované těsto", které přicestovalo... číst článek »
Vytvořila si logo, vrhla se bezhlavě do šití a už se viděla, jak obléká slavné osobnosti a je na billboardech. Dnes má barunkulus zástup věrných zákaznic, se kterými v symbióze nachází klíč k jejich individuální... číst článek »
 
Její ruce zpracovávají hrubou šamotovou hlínu. A právě díky ní je keramika z dílny KeraMKa tak charakteristická. Otiskuje se do ní nejen její rukopis, trénovaný také uměleckým vzděláním, ale i obrovská láska ke... číst článek »
 
Život, který by vydal snad na tři. Možná proto má MajkaM na Fleru rovnou tři profily ;). Rodiče byli restaurátoři a jí bylo jasné, že se uměním bude také živit. Vystudovala sochařství, vytváří ze dřeva i kamene... číst článek »
Máte v sobě tvořivého ducha, dostatek trpělivosti a talent pro jemnou motoriku? Pak je origami přesně to pravé pro vás. I ten, komu tento výraz nic neříká, ho určitě zná. Origami je japonské umění skládání rozličných... číst článek »
1/434
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--